• Tp-link Archer D7 AC1750 Dual Band Gigabit ADSL2+ Modem Router
  • Tp-link Archer D7 AC1750 Dual Band Gigabit ADSL2+ Modem Router
  • Tp-link Archer D7 AC1750 Dual Band Gigabit ADSL2+ Modem Router
Tp-link Archer D7 AC1750 Dual Band Gigabit ADSL2+ Modem Router Tp-link Archer D7 AC1750 Dual Band Gigabit ADSL2+ Modem Router Tp-link Archer D7 AC1750 Dual Band Gigabit ADSL2+ Modem Router

Tp-link Archer D7 AC1750 Dual Band Gigabit ADSL2+ Modem Router

TP-Link Türkiye
Garantili

Ürün Bilgisi (Ürün Kodu: 699587)

Tp-link Archer D7 1750Mbps Kablosuz Dual Band 4-Port 2xUSB Portlu WPS EWAN ADSL2+ /Router/AP Modem

  • 802.11ac standardını destekleyen Wi-Fi’nin yeni nesli
  • Eşzamanlı 2.4GHz 450Mbps ve 5GHz 1300Mbps bağlantısı birinci sınıf kablosuz deneyim sağlar
  • FTP Sunucu vasıtasıyla uzaktan veya ağa bağlı cihazlar ile dosya & medya ve yerel yazıcı paylaşımı
  • Ethernet WAN(EWAN) portu VDSL, kablo veya fiber modemler için diğer bir genişbant bağlantı seçeneği sunar

Bu Ürün Ne Yapar? TP-LINK'in Archer D7 AC1750 Kablosuz Dual Band Gigabit ADSL2+ Modem Router'ı bütünleşik kablosuz router ve ADSL modem ile yer tasarrufu sağlarken, zahmetsiz kurulumla kablolu/kablosuz ağ bağlantı sunar. Archer D7 çeşitli özellikleri ve zengin işlevsellikleri ile ev veya iş ağınızın mükemmel merkezidir. 802.11ac - Wi-Fi'nin Yeni Nesli TP-LINK'in Archer D7'si yeni nesil 802.11ac Wi-Fi standardı ile geliyor. Geriye dönük 802.11n ile uyumlu ve 3 kat daha hızlı kablosuz N hızları. Daha yüksek güç verimliliği ve katı güvenlik, 802.11ac bir ev multimedya ağını hızlandırmak ve birden fazla cihazın neden olabileceği tıkanıklığı çözer.

1.75Gbps Eşzamanlı Dual Band - Daha Fazla Bant Genişliği, Daha Az Etkileşim 5Ghz bandında kristal berraklığında 1.3Gbps ve 2.4Ghz bandında 450Mbps kablosuz hızları ile Archer D7 inanılmaz kablosuz performansı ile iki ayrı ağın esnekliğini sunar. E-mail göndermek veya web’de dolaşmak gibi basit görevler 2.4Ghz bandı ile idare edilebilirken, online oyun veya HD video yayını gibi bant genişliğini yoğun kullanan görevler 5GHz bandı tarafından hepsi aynı anda yerine getirilebilirler.

3 Harici Anten ve Yüksek Güç Amplifikatör - Tam Genişletilmiş Kapsama Alanı Yüksek kalitede anten teknolojisi ile birleştirilmiş 3 çıkarılabilir dual bant harici antenler ile yüksek hızda ve kararlılıkta mükemmel kablosuz performansı deneyimi yaşayabilirsiniz. Ayrıca, yüksek güçlü amplifikatörler daha iyi kapsama alanı ile her yönde daha kuvvetli sinyaller sağlar. Büyük ev veya ofisinizin herhangi bir yerinden güvenli ve inanılmaz kablosuz kapsama alanı sağlar.

Full Gigabit Kablolu Bağlantılar - Ultra Hızlı Veri Transfer Hızları 3 gigabit LAN portu ve bir gigabit LAN/WAN portu ile Archer D7 hıza ihtiyacı olan yoğun bant genişliği kullanıcıları için idealdir. Gecikmesiz konferans görüşmeleri, HD video yayını veya online oyunlar gibi bant genişliği yoğun uygulamalar için güvenilir bağlantı sunar.

Çok Fonksiyonlu Çift USB Portu – Kolay Depolama ve Paylaşma Archer D7'nin iki çok fonksiyonlu USB 2.0 portunu kullanarak ağınızdaki birden çok bilgisayar ve aygıtlar ile bir yazıcıyı paylaşabilir, ayrıca ftp sunucu aracılığıyla evinizden uzakta iken veya evinizde dosya & medya paylaşımı yapabilirsiniz.

Değiştirilebilir LAN/WAN Portu - Çok Yönlü Bağlantı Archer D7 ADSL veya Ethernet WAN (EWAN) bağlantılarını destekler, değiştirilebilir LAN/WAN portunu kullanarak ADSL, kablo veya fiber modemler arasında kullanıcılara farklı Internet bağlantılarının esnekliğini sunar. Bu eşsiz özellik gerektiğinde kullanıcılara fiber veya kablo servislerini değiştirmelerine olanak sağlar.

Kolay Kurulum Ürün CD’sinde bulunan, TP-LINK'in optimize edilmiş yapılandırma programı kullanıcıların tüm ağ kurulumlarını ve kablosuz ağ ayarlarını sadece birkaç dakika içinde tamamlamasına yardımcı olur. Yerleşik akıllı otomatik tanıma fonksiyonu sayesinde Archer D7 hangi bağlantı tipi kullanılacak ise otomatik olarak algılama yeteneği ile bağlantı tipinizi otomatik olarak araştırır ve kurulum işlemini hızlıca yaparak sizi kurulum zahmetinden kurtarır. Konuk Ağ Konuk Ağ Erişimi, özel Wi-Fi erişim kodlarını veya diğer kişisel bilgilerinizi paylaşmaya gerek kalmaksızın kontrollü bir şekilde ev veya ofis ağınızda konuklar için güvenli Wi-Fi erişimi sağlar. IPv6 Destekler Archer D7, yeni nesil Internet’in temelini oluşturan, yeni bir servis yelpazesine ve iyileştirilmiş kullanıcı deneyimlerine izin veren IPv6’yı destekler.

TP-LINK Hakkında 1996 yılında kurulan TP-LINK, bugün 21 binin üzerinde çalışanı ile ağ (network) ürünleri konusunda üretim yapan küresel bir şirkettir. 33 denizaşırı ofisi ve distribütörlükleriyle 128’den fazla ülkede satış yapan şirketin, dünya genelinde yüz milyonlarca kullanıcısı bulunuyor. Modem, Router, IP Kamera, Powerline Adaptörler, Print Serverlar, Medya Çeviriciler ve Ağ Adaptörleri ürün gruplarında, güçlü AR-GE, efektif üretim ve katı kalite politikası ile ödüller kazanan ürünler sunmaya devam etmektedir.

Tüm ürünlerini kendi fabrikalarında A’dan Z’ye üreten şirket, cirosunun yüzde 8’inden fazlasını Ar-Ge’ye ayırmaktadır. IDC verilerine göre kablosuz ağ (WLAN) pazarında yüzde 35’in üzerinde bir pazar payı ile dünya lideri olan şirket, 2013 yılında cirosunu 1.9 milyar dolara çıkarmıştır.

Ürün Yorumları