• Tp-link Archer C5 AC1350 Kablosuz Dual Band Gigabit Router
  • Tp-link Archer C5 AC1350 Kablosuz Dual Band Gigabit Router
  • Tp-link Archer C5 AC1350 Kablosuz Dual Band Gigabit Router
Tp-link Archer C5 AC1350 Kablosuz Dual Band Gigabit Router Tp-link Archer C5 AC1350 Kablosuz Dual Band Gigabit Router Tp-link Archer C5 AC1350 Kablosuz Dual Band Gigabit Router

Tp-link Archer C5 AC1350 Kablosuz Dual Band Gigabit Router

TP-Link Türkiye
Garantili

Ürün Bilgisi (Ürün Kodu: 703968)

Tp-link Archer C5 1200Mbps Kablosuz Dual Band 4-Port 802.11AC 2 USB Portlu 3x5dBi Değiştirilebilir Antenli Gigabit Router Modem

  • 802.11ac standardını destekler; Wi-Fi’nin yeni nesli
  • Toplam kullanılabilir 1.2Gbps bant genişliği için eş zamanlı olarak 2.4GHz 300Mbps ve 5GHz 867Mbps bağlantısı
  • Çift USB Portu - Internet üzerinden veya yerel olarak arkadaşlarınız ve aileniz ile yazıcıları, dosyaları veya medyayı kolayca paylaşabilirsiniz
  • Misafir Ağ Erişimi misafirlerin ev veya ofis ağınızı paylaşması için güvenli Wi-Fi erişimi sağlar
  • TP-LINK Tether ile ağ yönetimi parmaklarınızın ucunda

802.11ac - Wi-Fi’nin Yeni Nesli TP-LINK Archer C5 yeni nesil Wi-Fi standardı ile geliyor - 802.11ac, kablosuz N hızlarından 3 kat daha hızlı ve 1.2Gbps’e kadar birleşik kablosuz veri aktarım hızı sunar. Kristal netliğindeki 5GHz bandı üzerinden 867Mbps ve 2.4GHz bandı üzerinden 300Mbps kablosuz hızı ile Archer C5, kesintisiz HD yayın, online oyun ve diğer yoğun bant genişliği gerektiren görevler için eşsiz bir seçenektir.

Gecikmesiz Çalışma ve Eğlence için 1.2Gbps Dual Band Bağlantı Hem 2.4GHz hem de 5 GHz bandında çalışan Archer C5, inanılmaz kablosuz performans sağlar. Eş zamanlı Dual Band size iki özel ağın esnekliğini sunar. İhtiyacınız olan bant genişliğinin birkaç katı ile. E-mail göndermek veya web’de dolaşmak gibi basit görevler 2.4Ghz bandı ile idare edilebilirken, online oyun veya HD video yayını gibi bant genişliğini yoğun kullanan görevler 5GHz bandı tarafından yerine getirilebilirler. Hepsi aynı anda.

Tam Olarak Genişletilmiş Kapsama Alanı için 6 Anten Daha yüksek kalitedeki anten teknolojisi ile birlikte 5GHz bandında hizmet gören 3 harici 5dBi anten ve 2.4GHz bandında hizmet gören 3 dahili anten ile, daha uzun mesafelerde yüksek hızlara sahip olabilirsiniz. Bu size, ev ve ofisinizde herhangi bir yerden kullanımda inanılmaz bir kablosuz kapsama alanı ve güvenilirlik sağlar.

Çok Yüksek Veri Transfer Hızları için Full Gigabit Kablolu Bağlantılar Bir gigabit WAN portu ve dört gigabit LAN portu ile fast Ethernet bağlantıdan 10x kadar hızlıdır. Archer C5 kuvvetli ve son derece hızlı kablolu ağ desteği olan güçlü bir merkezdir.

Depolama ve Paylaşım için Çok Fonksiyonlu Çift USB Portları İki adet çok fonksiyonlu USB 2.0 portu ile yerel ağınız üzerinde veya evden uzaktayken ftp sunucusu üzerinden farklı cihazlarla yazıcıları, dosyaları ve medyayı paylaşabilirsiniz.

TP-LINK Tether - Kolay Ağ Yönetimi TP-LINK Tether App iOS veya android cihazları ile yönlendiricinize erişmek, yönetmek ve paylaşmak için en koaly yol sağlar. Kurulum, ebeveyn kontrolü, medya paylaşımı, Tether basitlik sağlar, yönlendiricinizin durumunu görmeniz için sezgisel kullanıcı arayüzü, kim çevrimiçi ve ayrıcalıkları nedir.

Misafir Ağ Misafir Ağ Erişimi misafirlerin ev veya ofis ağınızı paylaşması için güvenli Wi-Fi erişimi sağlar. Kolay Kurulum Ürün CD’sinde bulunan, TP-LINK'in optimize edilmiş yapılandırma programı kullanıcıların tüm ağ kurulumlarını ve kablosuz ağ ayarlarını sadece birkaç dakika içinde tamamlamasına yardımcı olabilir. IPv6 Desteği Archer C7, yeni nesil Internet’in temelini oluşturan, yeni bir servis yelpazesine ve iyileştirilmiş kullanıcı deneyimlerine izin veren IPv6’yı destekler.

TP-LINK Hakkında 1996 yılında kurulan TP-LINK, bugün 21 binin üzerinde çalışanı ile ağ (network) ürünleri konusunda üretim yapan küresel bir şirkettir. 33 denizaşırı ofisi ve distribütörlükleriyle 128’den fazla ülkede satış yapan şirketin, dünya genelinde yüz milyonlarca kullanıcısı bulunuyor. Modem, Router, IP Kamera, Powerline Adaptörler, Print Serverlar, Medya Çeviriciler ve Ağ Adaptörleri ürün gruplarında, güçlü AR-GE, efektif üretim ve katı kalite politikası ile ödüller kazanan ürünler sunmaya devam etmektedir.

Tüm ürünlerini kendi fabrikalarında A’dan Z’ye üreten şirket, cirosunun yüzde 8’inden fazlasını Ar-Ge’ye ayırmaktadır. IDC verilerine göre kablosuz ağ (WLAN) pazarında yüzde 35’in üzerinde bir pazar payı ile dünya lideri olan şirket, 2013 yılında cirosunu 1.9 milyar dolara çıkarmıştır.

Ürün Yorumları