• Tp-link Archer C2600 Wireless Dual Band Gigabit Router

Tp-link Archer C2600 Wireless Dual Band Gigabit Router

TP-Link Türkiye
Garantili

Ürün Bilgisi (Ürün Kodu: 814026)

Tp-link Archer C2600 1733 Mbps Wıreless Dual Band Gıgabıt Router

  • Yüksek hızda Wi-Fi için 4-Stream, 2.4GHz 800Mbps ve 5GHz 1733Mbps veri aktarım hızları
  • Aynı anda birden fazla cihazı çalıştırması gerektiğinde MU-MIMO teknolojisi ile 3x daha yüksek performans
  • 1.4GHz çift çekirdekli işlemci, sorunsuz sörf, oyun ve indirme işlemleri için mükemmeldir
  • 4 Dual Band sökülebilir harici anten ve beamforming teknolojisi ile en yüksek kapsama alanı
  • TP-LINK Tether Uygulaması iOS ve Android cihazlarda router cihazınızın yönetimi için kolaylık sağlar

Yeni nesil AC teknolojisi Multi-User MIMO teknolojisi ile birlikte gelen C2600 ağ üzerindeki tüm cihazlar için 3x daha yüksek performans sağlar. Qualcomm® MU tarafından sorunsuz desteklenmektedir. MU-MIMO ile bir seferde birden fazla cihazdan ağ kullanımlarında 4K Video, Online Oyun veya yüksek veri aktarımı gerektiren işlemlerinizde üstün performans sağlar.

Archer C2600 2.4GHz bandında 800Mbps ve 5GHz bandında 1733Mbps veri aktarım hızlarına kadar ulaşabilmesini sağlayan 4-Stream teknolojisini kullanıyor. 2600Mbps kombine Wi-Fi hızı ile evinizde eşsiz Wi-Fi performansı sağlar.

1.4GHz çift çekirdekli işlemci, aynı anda birden fazla cihaz tarafından ağ kullanımı yapıldığında, ağınızın yavaşlamadan akıcı bir şekilde ilerlemesi için mükemmel bir çözümdür.

4 adet yüksek kazançlı harici anten sayesinde üstün kapsama alanı sunar. Ayrıca beamforming teknolojisi ile hareketli mobil veya tablet kullanımlarında kapsama alanı sorunlarını en aza düşürmektedir.

Minimal ve şık tasarıma sahip Archer C2600, evinizin her hangi bir yerinde dekora uyum sağlar ve şık bir görüntü sunar. Ayrıca yatak odalarında LED ışıkların rahatsız etmesi durumunda kapatılabilir.

Archer C2600 iki adet USB 3.0 bağlantısı ile USB 2.0 dan 10 kat daha hızlı veri aktarımı yapabilir. USB portlarına harici sürücü bağlayın ve anında kablosuz ağ üzerinden harici sürücü ile dosya aktarımına başlayabilirsiniz. Ayrıca her biri gigabit 4 portu ile 1000Mbps’e varan veri aktarımı sağlayabilirsiniz.

Yönlendirici arayüzü ve Tether uygulaması ile bir kaç dakika içinde kurulum yapabilirsiniz. Ayrıca Tether uygulaması üzerinden ebeveyn kontrolü ve bütün erişim işlemlerini iOs ve Android cihazlarını kullanarak yapabilirsiniz.

TP-LINK Hakkında 1996 yılında kurulan TP-LINK, bugün 21 binin üzerinde çalışanı ile ağ (network) ürünleri konusunda üretim yapan küresel bir şirkettir. 33 denizaşırı ofisi ve distribütörlükleriyle 128’den fazla ülkede satış yapan şirketin, dünya genelinde yüz milyonlarca kullanıcısı bulunuyor. Modem, Router, IP Kamera, Powerline Adaptörler, Print Serverlar, Medya Çeviriciler ve Ağ Adaptörleri ürün gruplarında, güçlü AR-GE, efektif üretim ve katı kalite politikası ile ödüller kazanan ürünler sunmaya devam etmektedir.

Tüm ürünlerini kendi fabrikalarında A’dan Z’ye üreten şirket, cirosunun yüzde 8’inden fazlasını Ar-Ge’ye ayırmaktadır. IDC verilerine göre kablosuz ağ (WLAN) pazarında yüzde 35’in üzerinde bir pazar payı ile dünya lideri olan şirket, 2013 yılında cirosunu 1.9 milyar dolara çıkarmıştır.

Ayrıntılı Bilgi İçin: www.tp-link.com.tr

Ürün Yorumları