• Tp-link Archer C20i 750Mbps Kablosuz Dual Band Router
  • Tp-link Archer C20i 750Mbps Kablosuz Dual Band Router
  • Tp-link Archer C20i 750Mbps Kablosuz Dual Band Router
Tp-link Archer C20i 750Mbps Kablosuz Dual Band Router Tp-link Archer C20i 750Mbps Kablosuz Dual Band Router Tp-link Archer C20i 750Mbps Kablosuz Dual Band Router

Tp-link Archer C20i 750Mbps Kablosuz Dual Band Router

TP-Link Türkiye
Garantili

Ürün Bilgisi (Ürün Kodu: 726309)

Tp-link ARCHER C20i AC750 733 MBPS 4 PORT 5 DBİ ANTENLİ ROUTER Router

  • 802.11ac standardını destekler - Wi-Fi’nin yeni nesli
  • Eşzamanlı 2.4GHz 450Mbps ve 5GHz 1300Mbps bağlantısı birinci sınıf kablosuz deneyim sağlar
  • Daha kararlı kablosuz sinyal ve üstün kapsama alanı
  • USB Portu - Internet üzerinden veya yerel olarak arkadaşlarınız ve aileniz ile yazıcıları, dosyaları veya medyayı kolayca paylaşabilirsiniz

802.11ac - Wi-Fi'nin Yeni Nesli TP-LINK'in Archer C20i'si yeni nesil Wi-Fi standardı ile geliyor - 802.11ac, geriye dönük 802.11n ile uyumlu ve 3 kat daha hızlı kablosuz N hızları. Daha yüksek güç verimliliği ve katı güvenlik, 802.11ac bir ev multimedya ağını hızlandırmak ve birden fazla cihazın neden olabileceği tıkanıklığı çözer.

733Mbps Eşzamanlı Dual Band - Daha Fazla Bant Genişliği, Daha Az Etkileşim 5Ghz bandında kristal berraklığında 433 Mbps ve 2.4Ghz bandında 300Mbps kablosuz hızları ile Archer C20i inanılmaz kablosuz performansı ile iki ayrı ağın esnekliğini sunar. E-mail göndermek veya web’de dolaşmak gibi basit görevler 2.4Ghz bandı ile idare edilebilirken, online oyun veya HD video yayını gibi bant genişliğini yoğun kullanan görevler 5GHz bandı tarafından yerine getirilebilirler. Hepsi aynı anda.

Tüm Yönlerde Kararlı Sinyal ve Üstün Kapsama Alanı Daha yüksek kaliteli anten teknolojisi ile birleştirilen içinde bulundurduğu 3 dahili anten ile tüm yönlerde kararlı sinyal ve daha uzun mesafelerde yüksek hız sayesinde mükemmel kablosuz performansını tecrübe edebilirsiniz. Bu özellik, geniş evinizin ya da ofisinizin herhangi bir noktasından olağanüstü kablosuz kapsama alanı ve güvenilirliği sağlar.

Kolay USB Depolama ve Paylaşım USB bağlantı noktası ile yerel bir yazıcıyı veya dosyaları ve medyayı yerel ağa bağlı aygıtlarla ya da FTP sunucusu aracılığıyla uzaktan paylaşabilirsiniz.

Kolay Kurulum Ürün CD’sinde bulunan, TP-LINK'in optimize edilmiş yapılandırma programı kullanıcıların tüm ağ kurulumlarını ve kablosuz ağ ayarlarını sadece birkaç dakika içinde tamamlamasına yardımcı olur. Yerleşik akıllı auto-detection fonksiyonu sayesinde Archer C20i hangi bağlantı tipi kullanılacak ise otomatik olarak algılama yeteneği ile bağlantı tipinizi otomatik olarak araştırır ve kurulum işlemini hızlıca yaparak sizi kurulum zahmetinden kurtarır. Ebeveyn Kontrolü Ebeveyn Kontrolü, ebeveynlerin ya da sistem yöneticilerinin çocuklar ya da personel için kısıtlı erişim ilkeleri belirlemesine olanak sağlar. Konuk Ağ Konuk Ağ Erişimi, özel Wi-Fi erişim kodlarını veya diğer kişisel bilgilerinizi paylaşmaya gerek kalmaksızın kontrollü bir şekilde ev veya ofis ağınızda konuklar için güvenli Wi-Fi erişimi sağlar. IPv6 Destekler Archer D7, yeni nesil Internet’in temelini oluşturan, yeni bir servis yelpazesine ve iyileştirilmiş kullanıcı deneyimlerine izin veren IPv6’yı destekler.

TP-LINK Hakkında 1996 yılında kurulan TP-LINK, bugün 21 binin üzerinde çalışanı ile ağ (network) ürünleri konusunda üretim yapan küresel bir şirkettir. 33 denizaşırı ofisi ve distribütörlükleriyle 128’den fazla ülkede satış yapan şirketin, dünya genelinde yüz milyonlarca kullanıcısı bulunuyor. Modem, Router, IP Kamera, Powerline Adaptörler, Print Serverlar, Medya Çeviriciler ve Ağ Adaptörleri ürün gruplarında, güçlü AR-GE, efektif üretim ve katı kalite politikası ile ödüller kazanan ürünler sunmaya devam etmektedir.

Tüm ürünlerini kendi fabrikalarında A’dan Z’ye üreten şirket, cirosunun yüzde 8’inden fazlasını Ar-Ge’ye ayırmaktadır. IDC verilerine göre kablosuz ağ (WLAN) pazarında yüzde 35’in üzerinde bir pazar payı ile dünya lideri olan şirket, 2013 yılında cirosunu 1.9 milyar dolara çıkarmıştır.

Ürün Yorumları