Toz Torbası

3 Toz Torbası Var
Filtrele

Süpürge Başlıkları ve Aksesuarları

Elektrikli süpürge, şarjlı süpürge, buharlı temizleyici ve halı yıkama makinesi modellerinden en iyi verimi almanız için gerekli aksesuarlarınız Webdenal.com da. Philips, Fakir, Arçelik, Rowenta, Bosch, Arnica, Beko, Miele, Electrolux, Arzum, Siemens, Sinbo, Vestel, LG ve daha birçok dünyaca ünlü elektrikli süpürge aksesuarları ve yıkama aletlerine uygun aksesuarları uygun fiyatlar ile Webdenal da sizlere sunuyoruz.

Toz Torbası

Toz torbalı süpürgelerde kullanılan toz torbaları bu modeldeki elektrikli süpürgelerin en temel aksesuarlarından biridir. Dikey süpürgelerdeki gibi uzun süre boşaltılıp kullanılabilen süpürgeler haricindeki kağıt toz torbaları her dolumda çıkarılıp atılmalı ve yerine yenileri takılmalıdır. Süpürge Filtresi

Süpürge filtresi veya filtre sistemleri elektrikli süpürgenizle çektiğiniz toz ve kirlerin makine içine hapsolmasını ve çıkıştan tekrar havaya karışmamasını garanti eder. Gerçek bir hijyen için ve alerjik durumların oluşmaması için bu filtrelerin temiz tutulması ve gerektiğinde temizlenmesi şarttır.

Emici Başlıklar

Zamanla bağlantı yerleri gevşeyen bu başıklar için süpürgenizi tamamen değiştirmek yerine süpürgenizin sadece marka ve modele uygun bir başlıkla değiştirebilirsiniz.

Süpürge Hortumu

Zaman içinde yırtılan aşınan hortumu yine süpürgenizin marka modeline uygun olarak değiştirebilirsiniz.