Braun CT2S Cooltec Tıraş Makinesi - Siyah
#1 En Çok Satan Tıraş Makinesi

Braun CoolTec CT2s Islak&Kuru Tıraş Makinesi

 • Şarjlı
Braun BT3040 Sakal Tıraş ve Şekillendirme Makinesi

Braun BT3040 Sakal Tıraş ve Şekillendirme Makinesi

 • Şarjlı
Braun Series 1 197s-1 Oynar Başlıklı Şarjlı Tıraş Makinesi

Braun Series 1 197s Tıraş Makinesi

 • Şarjlı
Braun Series 7 7840S Tıraş Makinesi

Braun Series 7 7840s Tıraş Makinesi

 • Şarjlı
Philips QT4000/15 Beardtrimmer Sakal Kesme Makinası

Philips QT4000/15 Beardtrimmer 3000 Sakal Düzeltici

 • Şarjlı
Philips QG3381/15 Erkek Bakım Kiti

Philips QG3381/15 Multigroom 7000 Erkek Bakım Seti

 • Şarjlı
Philips Beardtrimmer 3000 QT4011/15 Şarjlı Hassas Sakal Düzeltme Makinesi

Philips QT4011/15 Beardtrimmer 3000 Sakal Düzeltici

 • Şarjlı
Braun BG5010 Body Groomer

Braun BG5010 Vücut Tıraş Makinesi

 • Şarjlı
Braun BT5010 Sakal Tıraş ve Şekillendirme Makinesi

Braun BT5010 Sakal Kesme Makinesi

 • Şarjlı
Braun BT5050 Sakal Tıraş ve Şekillendirme Makinesi

Braun BT5050 Sakal Kesme Makinesi

 • Şarjlı
Braun MG5090 Sakal Şekillendiricisi ve Tıraş Makinesi

Braun MG5090 Multi Groomer Tıraş ve Şekillendirme Makinesi

 • Şarjlı
Braun 3 Serisi 310S Islak ve Kuru Tıraş Makinesi

Braun Series 3 310s Islak&Kuru Tıraş Makinesi

 • Şarjlı
Philips 1000 serisi Multigroom MG1100/16 erkek bakım kiti

Philips MG1100/16 Multigroom Erkek Bakım Kiti

 • Şarjlı
Philips QG3330-15 5'si Bir Arada Erkek Bakım Seti

Philips QG3330/15 Multigroom 3000 Erkek Bakım Seti

 • Şarjlı

Tıraş Makinesi Fiyatları

Günlük hayatta en çok kullanılan araçlardan biri olan tıraş makineleri, gelişen teknoloji ile sadece tıraş etmekten daha fazlasını yapıyor.

Günlük bakımını eksiksiz yerine getirmek isteyen erkeklerin yardımına koşan tıraş makinelerini inceleyebilir, ihtiyacınız olan ürünü hemen satın alabilirsiniz.

Bakımlı Erkeklerin İhtiyacı Tıraş Makineleri

İster işi ve konumu gereği olsun isterse dış görünüşüne önem verdiği için, her gün sakal tıraşı olmak durumunda olan erkeklerin tercihi tıraş makinelerinden yana oluyor. Islak ve kuru tıraş olanağı sunmasıyla öne çıkan sakal tıraş makinesi ve saç kesme makinesi modelleri uygun fiyat ve fırsatlarla bu kategoride bakımlı erkeklerin beğenisine sunuluyor.

Tıraş Makinesi Modelleri

Braun tıraş makinesi, Moser tıraş makinesi, Sinbo tıraş makinesi gibi şarjlı tıraş makinesi modellerine bu kategoriden ulaşabilir, ıslak kullanım olanakları sunan, cildi tahriş etmeyen, oynar başlıklı, kirli sakal kesme özelliği olan tıraş makinenizi sipariş edebilirsiniz. Su geçirmez özelliği ile duşta da kullanabileceğiniz Braun tıraş makineleri, tıraş köpüğü veya tıraş jeliyle de kullanabileceğiniz aquatec özellikli Philips tıraş makinelerinden birini tercih edebilir ıslak ve kuru ortamda pürüzsüz tıraş deneyimini yaşayabilirsiniz. Ayrıca özel aparatlar sayesinde bıyık ve favori düzeltme işlemini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Şarj durumunu gösteren led ekranlı, en kısa kılları bile yakalayan oynar başlıklı ve yüze tam uyum sağlayan bıçaklı tıraş makinelerini bu kategoriden inceleyerek, beğendiğiniz ürünü sipariş edebilirsiniz.

Pürüzsüz Tıraşlar İçin Üretilmiş Tıraş Makineleri

Sık sık sakal tıraşı olan erkekler için en önemli nokta, pürüzsüz bir tıraş deneyimi yaşamak ve cildin tahriş olmamasını sağlamaktır. Dış görünüşüne özen gösteren bakımlı erkeğin tıraş makinesi de kalitelidir. Yüzle uyum sağlayan ergonomik tasarımlı oynar başlıklar, çift bıçak sistemi, üç kademeli bıçak sistemine sahip, tahrişi önleyen tıraş makinelerini tercih edebilirsiniz. Cildiniz kuru kullanımlara tepki veriyorsa tıraş köpüğü ve tıraşjeli ile kullanılabilen ıslak kuru modellerden herhangi birini tercih edebilirsiniz. Ayrıca kirli sakal bırakmak için, farklı boylarda sakal kesmeye olanak tanıyan modelleri de tercih edebilirsiniz. Kısa şarj süreleriyle uzun tıraş imkanı tanıyan modelleri tercih edebilir ve tıraşınızın yarıda kalmaması için gösterge panelinden pil durumunu kontrol edebilirsiniz.

Braun, Philips, Rowenta, Remington gibi dünyaca ünlü markaların, seçkin tıraş makinesi çeşitlerinden beğendiğiniz modeli Webdenal güvencesi ve kalitesiyle,en uygun fiyat avantajları ve fırsatlarla hemen sipariş edebilir, mükemmel tıraş deneyimlerine kavuşabilirsiniz.

Tıraş makinesi modelleri, şarjlı ya da kablolu kullanımdan ıslak veya kuru kullanıma kadar imkan sunan birçok alternatif barındırıyor.

Eğer çok fazla seyahat ediyor ve her an şarja takma imkanı bulamıyorsanız pilli olanları tercih etmelisiniz. Temizlik açısından hassassanız ıslak kullanılabilen makinelerin yıkanması da sizler için bir artı olabilir. Eğer cildiniz hassas ise tıraş jeli ve kremlerle birlikte kullanılabilen tıraş makineleri daha kolay uygulama olanağı sunacaktır.

Tercihlerinize ve kullanım şeklinize uygun tıraş makinelerini seçerek; Webdenal'ın güvenilir alışveriş anlayışıyla ve taksit, kısa sürede teslimat gibi avantajlarıyla hemen sepetinize ekleyerek satın alabilirsiniz.