Thermaltake CA-1T4-00M6WN-01 Divider 500 TG Beyaz 3x120mm ARGB Fanlı Pencereli Mid Tower Oyuncu Kasası

Ürün Kodu: 1039810
- GTIN: 4713227527897
Thermaltake Türkiye
Garantili

Ürün Bilgisi

Thermaltake CA-1T4-00M6WN-01 Divider 500 TG Beyaz 3x120mm ARGB Fanlı Pencereli Mid Tower Oyuncu Kasası Kasa

Divider 500 TG Snow ARGB ATX Mid Tower Kasa

Thermaltake, tüm işlevleri Divider Serisinde harmanlayan açık çerçeve tarzı öğeler ve özelleştirilebilir seçeneklerin bir karışımını içeren yepyeni bir kasa serisi tasarladı. Divider 500 TG Snow ARGB Mid Tower Kasa'nın en müstesna özelliği, sol ve sağ taraflarda çelik panel ve temperli cam pencereden oluşan simetrik iki üçgen parçadır. Bu paneller aletsizdir ve sökülmesi kolaydır, içerideki bileşenlerin net bir görünümünü sunar. Temperli cam ve çelik panelin ekstra iki simetrik üçgen seçeneği, sistem kurulurken kasanın görünümünü zenginleştirir. Ek olarak, Divider 500 TG Snow ARGB, ASUS, GIGABYTE, MSI ve ASRock'un RGB anakart yazılımıyla senkronize olabilen önceden kurulmuş üç adet 120mm 5V ARGB ön fan ile birlikte gelir. Adreslenebilirler ve 16,8 milyon renkli RGB aydınlatma ve benzersiz havalandırma sağlarlar. Divider 500 TG Snow ARGB Mid Tower Case, normal kullanıcılar, meraklılar ve oyuncular için yeni nesil oyun bilgisayarı kasasıdır ve onlara benzeri görülmemiş bir memnuniyet sağlar.

Temperli Cam Pencereli Avant Sınıfı Stil Yan Paneller

Divider 500 TG Snow ARGB'nin istisnai özelliği, simetrik dört üçgen parçanın karıştırılması ve eşleştirilmesi, hem sol hem de sağ tarafta çelik ve temperli cam dahil olmak üzere panel seçenekleri sunduğumuz ve bunların alet gerektirmeyen ve çıkarılması kolay olmasıdır. Ekstra temperli cam pencere ve çelik panel, sistem kurulurken kasanın görünümünü zenginleştirir. Divider 500 TG Snow ARGB, önde, üstte, solda ve sağda dört adet dayanıklı 3 mm temperli cam pencereyle birlikte gelir ve içerideki bileşenlerin net bir görünümünü sunar. Temperli cam pencereler, standart akrilik ile karşılaştırıldığında daha kalın ve çizilmeye karşı daha dayanıklıdır.

Üç Adet Birlikte Gelen 120mm 5V ARGB Ön Fan

Divider 500 TG Snow ARGB, G/Ç panelindeki fiziksel RGB düğmesi veya ASUS, GIGABYTE, MSI ve ASRock'tan anakart yazılımı ile kontrol edilebilen üç adet 120mm 5V ARGB ön fanla birlikte gelir. Fiziksel RGB düğmesini kullanırken oynayabileceğiniz 27 RGB aydınlatma modu vardır ve RGB düğmesine üç saniye boyunca uzun süre basarak anakart kontrolüne geçmek kolaydır.

PSU Kapağı ve Yükseltici GPU Destek Braketi

Yerleşik PSU kapağı, genel olarak iyi havalandırma sağlayan, göze hoş gelmeyen kabloları gizlemek için tasarlanmıştır. Yükseltici kablo braketi yalnızca dikey GPU kurulumunu sağlamakla kalmaz, aynı zamanda PCI-E yuvalarındaki ağırlığın azaltılmasına da yardımcı olur.

Kendi Yolunla Göster

Patentli döner PCI-E yuvaları, grafik kartınızı yatay veya dikey olarak görüntüleme seçeneği sunarak sisteminiz için bol miktarda esnek alan yaratır.

Mükemmel Toz Filtreleme

Divider 500 TG Snow ARGB, iyi tasarlanmış toz filtrelemeye sahiptir. Sağ iç tarafta bir çıkarma manyetik fan filtresi. Ön ve alt kısımdaki çıkarılabilir filtreler, mükemmel toz koruması ve kir azaltma sağlayarak tozsuz bir ortam sağlar.

Hava Girişi ve Egzoz

Divider 500 TG Snow ARGB'nin soğutma performansı takdire şayan. Ön temperli camın iki yanında bulunan havalandırma boşlukları ve sol taraftaki üçgen şekilli temperli cam ve çelik paneller arasındaki boşluklar optimum hava girişi sağlar. Soğutma egzozları, çelik panelin sağ tarafında ve kasanın arkasında bulunur. Ek üçgen temperli cam ve çelik paneller, yalnızca yapı görünümünü zenginleştirmekle kalmaz, aynı zamanda daha esnek sistem soğutmasına izin verir.

Mükemmel Donanım Desteği ve Soğutma Çözümü

Divider 500 TG Snow ARGB, mükemmel bir donanım genişlemesine sahiptir. Maksimum 170mm yüksekliğe sahip bir CPU soğutucusunu (iki TG), maksimum 390mm uzunluğa sahip VGA'yı (radyatörsüz), 220mm'ye kadar uzunluğa sahip bir güç kaynağını (HDD Kafesi olmadan), toplam iki adet 3,5” HDD'yi destekleyebilir. ve beş adet 2,5” SSD veya toplam yedi adet 2,5” SSD. Soğutma çözümü söz konusu olduğunda, Divider 500 TG Snow ARGB, soğuk hava girişi için üç adet 120mm 5V ARGB ön fan ve sıcak hava çıkışı için bir adet 120mm standart arka fan ile önceden kurulmuştur. Kasa, üstte iki adede kadar 140 mm fan ve anakart tarafının sağ tarafında iki adet 120 mm fan tutabilir. Ayrıca, Divider 500 TG ARGB Snow, hava soğutma ve gelişmiş AIO sıvı soğutma bileşenleri için optimize edilmiştir. Anakartın ön tarafında 360 mm, üstte 280 mm ve sağ tarafında 240 mm (dikey yüklü GPU önerilir) ve arkada 120 mm AIO'yu destekleyebilir.

Kullanışlı G/Ç Bağlantı Noktaları

Gerektiğinde doğrudan erişim sağlamak için iki adet 3.0 USB ve bir adet USB 3.2 (Gen 2) Tip C bağlantı noktası üst panele yerleştirilmiştir.

DMD: Sökülebilir Modüler Tasarım

Modüler tasarımımızla kasanızı en ince noktasına kadar soyun ve öğeleri ihtiyaç duyduğunuz zaman ve istediğiniz şekilde takın. Divider 500 TG Snow ARGB, modüler panellere, raflara, braketlere ve önceden tasarlanmış montaj dizilerine sahiptir. Artık erişilemeyen vida köşeleri veya boşlukları yok, Sökülebilir Modüler Tasarımımızla kurulum çok kolay olabilir.

Ürün Yorumları