Thermaltake CA-1S2-00M1WN-02 Divider 300 TG Air Siyah 2x120mm Fanlı Mesh Panel Pencereli Mid Tower Oyuncu Kasası

Ürün Kodu: 1039806
- GTIN: 4713227528603
Thermaltake Türkiye
Garantili

Ürün Bilgisi

Thermaltake CA-1S2-00M1WN-02 Divider 300 TG Air Siyah 2x120mm Fanlı Mesh Panel Pencereli Mid Tower Oyuncu Kasası Kasa

Divider 300 TG ATX Mid-Tower Kasa

Thermaltake, tüm işlevleri Divider Serisinde harmanlayan açık çerçeve tarzı öğeler ve özelleştirilebilir seçeneklerin bir karışımını içeren yepyeni bir kasa serisi tasarladı. Divider 300 TG Air Snow Mid Tower Kasanın en müstesna özelliği, sol tarafta çelik panel ve temperli cam pencereden oluşan simetrik iki üçgen parçadır. Bunun da ötesinde, air edition, büyük hava akışı için ön tarafta hava akışı için optimize edilmiş bir ağ panel ile birlikte gelir. Bu paneller aletsizdir ve içindeki bileşenleri sergileyerek çıkarılması kolaydır. Ek olarak, Divider 300 TG Air Snow, maksimum soğutma performansı için önde ve arkada iki adet 120 mm standart fan ile birlikte gelir. Divider 300 TG Air Snow ATX Mid Tower Kasa, normal kullanıcılar, meraklılar ve oyuncular için yeni nesil oyun bilgisayarı kasasıdır ve onlara benzeri görülmemiş bir memnuniyet sağlar.

Temperli Cam Pencereli Avangart Stil Yan Paneller

Divider 300 TG Air Snow'un istisnai özelliği, çelik bir panel ve sol tarafta 3 mm temperli camdan oluşan simetrik üçgen parçadır. Aletsizdirler ve ayrı olarak çıkarılabilirler, bu da kullanıcılara PC kasasına yerleştirirken biraz açık çerçeve tadı ve ek özelleştirme seçeneği sunar. Temperli cam pencere, standart akrilik ile karşılaştırıldığında daha kalın ve çizilmeye karşı daha dayanıklıdır.

Hava Akışı İçin Optimize Edilmiş Panel

Divider 300 TG Air Snow, muazzam soğutma performansı için önde hava akışı için optimize edilmiş büyük bir ağ panel ile birlikte gelir.

PSU Kapağı ve Yükseltici GPU Destek Braketi

Yerleşik PSU kapağı, genel olarak iyi havalandırmaya sahip, göze hoş gelmeyen kabloları gizlemek için tasarlanmıştır. Yükseltici kablo braketi yalnızca dikey GPU kurulumunu sağlamakla kalmaz, aynı zamanda PCI-E yuvalarındaki ağırlığın azaltılmasına da yardımcı olur.

Kendi Yolunla Göster

Patentli döner PCI-E yuvaları, grafik kartınızı yatay veya dikey olarak görüntüleme seçeneği sunarak sisteminiz için bol miktarda esnek alan yaratır.

Mükemmel Toz Filtreleme

Divider 300 TG Air Snow, üst ve sağ iç tarafta iyi tasarlanmış çıkarılabilir manyetik fan filtrelerine sahiptir. Ön ve alt kısımdaki çıkarılabilir filtreler, mükemmel toz koruması ve kir azaltma sağlayarak tozsuz bir ortam sağlar.

Hava Girişi ve Egzoz

Divider 300 TG Air Snow'un soğutma performansı mükemmel. Ön ağ panel ve sol taraftaki iki üçgen temperli cam ve çelik panel arasındaki havalandırma, optimum hava girişi sağlar. Soğutma egzozları kasanın arkasında bulunur. Üst ve sağ tarafta, kullanıcının genel PC yerleşim tasarımına bağlı olarak hava girişi veya egzozu için havalandırma mekanizmaları vardır.

Boşta ve Tam Yükte Sıcaklık

Müşterilerimizin Divider 300 TG Air Snow ATX Mid Tower Kasanın termal performansını daha iyi anlamalarını sağlamak için öne bir AIO Sıvı Soğutucu yerleştirdik ve bir test sistemi çalıştırdık. Ön bölgedeki sıcaklığın rölantide ve tam yükte gerçekten düşük olduğunu, hiçbir engel ve kısıtlı hava akışı olmadığını gösteriyor. Test için 30 dakika boyunca aynı anda çalışan AIDA64 Extreme Portable ve FurMark ASUS ROG Edition kullanıldı ve termal görüntüler Testo 885-2 Termal Görüntüleme Kamerası ile alındı.

Mükemmel Donanım Desteği ve Soğutma Çözümü

Divider 300 TG Air Snow, harika bir donanım desteğine sahiptir. Maksimum 145 mm yüksekliğe sahip bir CPU soğutucuyu, maksimum 390 mm uzunluğa sahip VGA (radyatörsüz), 220 mm'ye kadar uzunluğa sahip bir güç kaynağını (HDD Kafesi olmadan), beş adet 2,5" SSD'li iki adet 3,5" HDD'yi destekleyebilir veya toplam yedi adet 2,5” SSD. Soğutma söz konusu olduğunda, Divider 300 TG Air, eksiksiz bir soğutma ortamı için önde ve arkada iki adet 120 mm standart fan ile önceden kurulu olarak gelir. Ayrıca, anakart tarafında üstte bir adet 140 mm'ye kadar ve sağ tarafında iki adet 120 mm'lik fan tutabilir. Ayrıca Divider 300 TG Air Snow, hava soğutma ve gelişmiş AIO sıvı soğutma bileşenleri için optimize edilmiştir. Önde 360 mm, anakart tarafında 240 mm ve arkada 120 mm AIO'yu destekleyebilir.

Kullanışlı G/Ç Bağlantı Noktaları

Gerektiğinde doğrudan erişim sağlamak için iki USB 3.0 ve bir USB 3.2 (Gen 2) Tip C bağlantı noktası üst panele yerleştirilmiştir.

DMD: Sökülebilir Modüler Tasarım

Modüler tasarımımızla kasanızı en ince noktasına kadar soyun ve öğeleri ihtiyaç duyduğunuz zaman ve istediğiniz şekilde takın. Divider 300 TG Air Snow, modüler panellere, raflara, braketlere ve önceden tasarlanmış montaj dizilerine sahiptir. Artık erişilemeyen vida köşeleri veya boşlukları yok, Sökülebilir Modüler Tasarımımızla kurulum çok kolay olabilir.

Ürün Yorumları