Thermaltake CA-1R3-00SBWN-00 The Tower 100 Turkuaz 3 x Tempered Glass Pencereli, Mini ITX Oyuncu Kasası

Ürün Kodu: 1039804
- GTIN: 4713227528702
Thermaltake Türkiye
Garantili

Ürün Bilgisi

Thermaltake CA-1R3-00SBWN-00 The Tower 100 Turkuaz 3 x Tempered Glass Pencereli, Mini ITX Oyuncu Kasası Kasa

Thermaltake The Tower 100 Turkuaz Tempered Glass inceleme

The Tower 100 Turkuaz Mini Kasa

The Tower 900 E-ATX Super Tower Kasanın mirasını genişletmek için tasarlanan Tower 100 Turkuaz Mini Kasa, The Tower Serisinin en yeni üyesidir. Çarpıcı bir görünüm için üç adet 4 mm temperli cam pencereye ve egzoz için üstte ve arkada iki adet önceden monte edilmiş 120 mm standart fana sahiptir. The Tower 900'ün 462,8 mm (Yükseklik), 266 mm (Genişlik), 266 mm (Derinlik) boyutlarına sahip çok daha küçük bir versiyonudur.

Piyasadaki en küçük Mini-ITX kasası olmasa da, RTX 30 Serisi Grafik Kartları gibi üst düzey bileşenlere sığabilecek oldukça yetenekli bir kasadır. Tower 100 Turkuaz Mini Kasa, işyerinde veya evde sınırlı alana sahip olan veya PC'sinin çok fazla yer kaplamasını istemeyen kullanıcıları hedeflemek için tasarlanmıştır. Sıradan bir kullanıcı, oyuncu veya içerik yaratıcısı vb. olsanız da, onu ideal bulacaksınız ve odanızın neredeyse her yerine yerleştirebilirsiniz.

TT Premium

Kusursuz kullanıcı deneyimi sunma kurumsal misyonunu gerçekleştirmeye devam etmek için Thermaltake, üstün kaliteli ürünleri yeni bir logo tasarımıyla birleştirmenin özüyle “TT Premium”u geliştirdi. TT Premium, bir kalite garantisinden çok daha fazlasıdır. Adının arkasında, DIY, Modding ve Thermaltake'nin PC donanımı pazarındaki en yenilikçi marka olma arzusundaki tutkuyu temsil ediyor. Üst düzey PC kullanıcılarının taleplerini karşılamak için TT Premium, her meraklı için yüksek performanslı bir PC ürünü sağlamak için Mükemmel Kalite, Eşsiz Tasarım, Farklı Kombinasyonlar ve Sınırsız Yaratıcılık temel değerlerini takip eder.

Dikey Gövde Tasarımı

Tower 100 Turkuaz, her tarafı masif çelikten yapılmış dikey olarak tasarlanmış bir kasadır, dikey tasarım kasanın daha küçük bir ayak izine sahip olmasını sağlar ve oyun ve çalışma alanınızdaki engelleri en aza indirmeye yardımcı olur. Dikey tasarım ayrıca bir baca etkisi kullanarak, tabandan soğuk hava alarak ve ısıyı üstten dağıtarak kasadan ısıyı çıkarmaya yardımcı olur.

Panoramik Manzaralı Temperli Cam Paneller

The Tower 100 Turkuaz'ın üç adet 4mm temperli cam penceresi, standart akrilik ile karşılaştırıldığında daha kalın ve çizilmeye karşı daha dayanıklıdır. Yalnızca dahili bileşenleri görüntülemek için panoramik bir görünüm oluşturmakla kalmaz, aynı zamanda üst panel ve üç temperli cam pencere kaldırıldığında kullanıcılara kolay ve hızlı erişim sağlar.

Mükemmel Toz Filtreleme

Tower 100 Turkuaz, arkada, iç iki tarafta ve iç alt katmanda iyi tasarlanmış çıkarılabilir manyetik fan filtrelerine sahiptir. Tabanda, çıkarılabilir filtreler mükemmel toz koruması ve kir azaltma sağlayarak tozsuz bir ortam sağlar.

Sofistike Mekan Tasarımı

Gelişmiş alan tasarımı, PC bileşenleri desteği için The Tower 100 Turkuaz'ın kapasitesini en üst düzeye çıkarır ve kablo yönetiminin düzenlenmesine yardımcı olur.

Hava Girişi ve Egzoz

İnsanlar bir mini-ITX kasasının soğutma performansı hakkında endişe duyabilir. Tower 100'de soğuk hava girişleri ve sıcak hava çıkışları iyi geliştirilmiştir, bu da iç sıcaklığın her zaman düşük kalmasını sağlar.

Donanım Desteği ve Soğutma Çözümü

Tower 100 Turkuaz iyi bir donanım desteğine sahiptir. Maksimum 190 mm yüksekliğe sahip bir CPU soğutucuyu, maksimum 330 mm uzunluğa sahip VGA, 180 mm uzunluğa kadar bir güç kaynağı, yan braketli iki adet 2,5” SSD ve iki adet 2,5” veya iki adet 3,5” HDD'yi destekleyebilir. arka (arka fan olmadan). The Tower 100 bir mini-ITX kasası olmasına rağmen, yine de iyi soğutma için optimize edilmiştir. Kasa, termal tahliye için üstte ve arkada önceden takılmış iki adet 120 mm standart fan ile birlikte gelir. Ayrıca, PSU kapağının üstüne fazladan bir 120 mm veya 140 mm fan koyabilirsiniz ve temel su soğutması için 120 mm Hepsi Bir Arada CPU soğutucusu takılabilir.

Kullanışlı G/Ç Bağlantı Noktaları

Gerektiğinde doğrudan erişim sağlamak için iki adet 3.0 USB ve bir adet USB 3.1 (Gen 2) Tip C bağlantı noktası üst panele yerleştirilmiştir.

DMD: Çıkarılabilir Modüler Tasarım

Modüler tasarımımızla kasanızı en ince noktasına kadar soyun ve öğeleri ihtiyacınız olduğu zaman ve istediğiniz şekilde takın. Tower 100 Turkuaz, modüler panellere, raflara, braketlere ve önceden tasarlanmış montaj dizilerine sahiptir. Artık erişilemeyen vida köşeleri veya boşlukları yok, Sökülebilir Modüler Tasarımımızla kurulum çok kolay olabilir.

Ürün Yorumları