Tech 21 Tech21 Evo Elite For Iphone 7 - Gold Cep Telefonu Kılıfı

  • Tech 21 Tech21 Evo Elite For Iphone 7 - Gold Cep Telefonu Kılıfı
  • Tech 21 Tech21 Evo Elite For Iphone 7 - Gold Cep Telefonu Kılıfı
  • Tech 21 Tech21 Evo Elite For Iphone 7 - Gold Cep Telefonu Kılıfı
Tech 21 Tech21 Evo Elite For Iphone 7 - Gold Cep Telefonu Kılıfı Tech 21 Tech21 Evo Elite For Iphone 7 - Gold Cep Telefonu Kılıfı Tech 21 Tech21 Evo Elite For Iphone 7 - Gold Cep Telefonu Kılıfı
#1 Çok Satan Cep Telefonu Kılıfı
119,96 TL KDV
Dahil
+ Kargo Bedeli: ₺5,90 %39 İNDİRİMLİ Önceki Fiyat: 196,09 TL SATIN AL

Ürün Kodu: 944661

Ürün Bilgisi

Genel Bakış

iPhone için Tech21 Evo Elite kılıf, korumada yeni bir yaklaşımı temsil ediyor. Tech21’in FlexShock malzemesi sayesinde kılıf 2 metreye (6.6 feet) kadar yükseklikten düşmelere karşı koruma sağlayabilir ve telefonunuzu güven verici bir şekilde kavrar. Ultra ince bir tasarıma sahip olan kılıf, rengi iPhone 7’in rengine uyacak şekilde özenle üretilmiştir ve ayrıca sağlam ve çizilmelere karşı dayanıklı eşsiz bir kaplama malzemesi kullanılmıştır.

Engellemeyen kullanışlılık

Olağanüstü hafif ve ince bir tasarıma sahip Evo Elite kılıfın varlığını hissetmezsiniz bile. Tüm bağlantı noktalarına ve işlev düğmelerine tam erişim sunması ise iPhone’unuzu tam da amaçlandığı gibi kullanmanızı sağlar.

Kaliteli malzemeleri hissedebilirsiniz

FlexShock bu kılıfın önemli bir bileşenidir. Daha az etkili malzemelerin aksine, darbe kuvvetini emerek ve dağıtarak, bunun iPhone’unuza ulaşmasını engelleyen ultra etkili bir malzemedir. Daha da önemlisi, olağanüstü koruma sağlamak için fazla FlexShock’a gerek yoktur. Dolayısıyla, daha ince ve daha hafif bir kılıfla telefonunuzu koruyabilirsiniz.

Ürün Yorumları

Taksit Planı

Yükleniyor...
Cep Telefonu Kılıfı Kategorisinin Çok Satan Ürünleri