TaoTronics TT-BH1003 PureCore ANC IPX8 Bluetooth Kulaklık

Ürün Kodu: 1022825
- MPN: TT-BH1003
- GTIN: 6972103466110

Ürün Bilgisi

TaoTronics TT-BH1003 ANC IPX8 Ter/Su Dayanıklı Gelişmiş Bas ve 4 Mikrofonlu Kablosuz Kulaklık Kulak İçi Kulaklık

- Aktif Gürültü Engelleme: Mikrofonlar dışarıdan gelen gürültüyü algılar. Kulaklık, daha sonra duyabilmeniz için eşit anti-parazitle karşılar. Kafe, kütüphane, şehir trafiği, ofis veya uçak kabinindeki gürültüyü bastırır, sadece duymak istediğiniz şeylere odaklanın.

- Gelişmiş Derin Bas: Tescilli 10 mm geniş diyaframlı sürücüler, daha geniş bir ses alanı ve olağanüstü netlikte müzik sunar. %43'e kadar gelişmiş bas ve size derin bir davul vuruşu sunacak, müziğinizin keyfini daha önce hiç olmadığı gibi çıkaracaksınız.

- Dokunmatik Kontrol ve Tek Adımda Eşleştirme: Kulaklıkları kaldırdığınızda, her zaman otomatik olarak bağlanırlar böylelikle birkaç saniye içinde müzik dünyanızda olacaksınız. Sadece parmak dokunuşuyla ANC'yi etkinleştirebilir, müzik çalıp duraklatabilir, çağrıları alıp sonlandırabilirsiniz.

- Özelleştirilebilir Uyum ve IPX8 Su Geçirmez: Gün boyu ergonomik konfor ve üstün ses yalıtımı için ANC işleviyle 3 farklı boyutta kulaklık uçları sunar. IPX8 su geçirmezlik ile üretilmiştir, sert bir antrenmandan sonra tere, yıkarken suya bile dayanıklıdır.

- USB-C Hızlı Şarj Gücü 30 Saat: Taotronics kablosuz kulaklıklar, 30 saatten fazla dinleme süresine sahip şarj kutusu sayesinde size ayak uydurur. USB-C Hızlı Şarj, şarj kutusunu 90 dakika içinde tamamen şarj etmek için daha hızlı ve daha güvenli bir yol sunar.

Teknik Özellikler:
Ses Codec Bileşeni: SBC, AAC
Bluetooth Sürümü: 5.0
Bluetooth Aralığı: 20m'ye kadar
Çalma Süresi: 6 saat, şarj kutusu ile 30 saate kadar
Pil Kapasitesi: 350mAh
Ağırlık: 40 gram

Kutu İçeriği:
1 x Taotronics ANC Gerçek Kablosuz Stereo Kulaklık(TT-BH1003)
6 x Kulak Ucu
1 x Şarj Çantası
1 x USB-C Şarj Kablosu
1 x Kullanım Kılavuzu
1 x Hızlı Başlangıç Kılavuzu

Ürün Yorumları

Fibabanka Alışveriş Kredisi

Fibabanka Alışveriş Kredisi
VadeTaksitTutar

Vade ve taksit tutarları tek bir ürün üzerinden hesaplanmış olup sepetteki tutar üzerinden değişiklik gösterebilir.

Vade bilgisayarlarda 12, tabletlerde 6 ay, 3500TL ve altındaki cep telefonlarında 12 ay, 3500TL üzerindeki cep telefonlarında 3 ay ile sınırlıdır. Örneğin, sepetinizde 3600 TL ve 2500 TL değerinde iki ayrı telefon varsa kullanabileceğiniz maksimum vade 3 aydır.

Fibabanka Alışveriş Kredisi ile hakkında bilgi almak ve Sık Sorulan Sorulara ulaşmak için tıklayınız...