Sunucular

50 Sunucular Var
Filtrele
Dell PET40TR1 erEdge T40 E-2224G 3,5GHZ,8GB, 1 TB

Dell PET40TR1 erEdge T40 E-2224G 3,5GHZ,8GB, 1 TB

(PET40TR1)
Tp-link TL-SM5110-LR 10G SFP Transceiver

TP-Link TL-SM5110-LR 10G SFP Transceiver

  • Transceiver
Ubiquiti UBNT AM-5AC22-45 ANTEN

Ubiquiti UBNT AM-5AC22-45 ANTEN

Dell 600GB SAS 10K SFF 2.5'' HDD/14025H10-600G

Dell 600gb Sas 10k Sff 12gbps 512n 2.5 Hdd(r740)

(14025H10-600G)
Tp-link TL-SM311LM Gigabit SFP Module,Multi-Mode,MiniGBIC,LC Arayüz,Up to 550/275m

TP-Link TL-SM311LM Gigabit SFP Module,Multi-Mode,MiniGBIC,LC Arayüz,Up to 550/275m

  • Transceiver
Huawei SFP-GE-LX-SM1310 LC KONNEKTÖR ve SINGLE MODE

Huawei SFP-GE-LX-SM1310 LC KONNEKTÖR ve SINGLE MODE

Microsoft HPE P11058-B21 Windows Server 2019 Standart ROK

Microsoft Windows Server 2019 Standard Edition ROK

(P11058-B21)
Lenovo 16 GB (2X8) DDR4 2933 4ZC7A08708 1.2

Lenovo 16 GB (2X8) DDR4 2933 4ZC7A08708 1.2

  • RAM
Lenovo 240GB SSD 4XB7A10195 2.5in S4500 ENTRY SATA 6GB HOT SWAP THINKSYSTEM

Lenovo 240GB SSD 4XB7A10195 2.5in S4500 ENTRY SATA 6GB HOT SWAP THINKSYSTEM

HP J4859D 1G SFP LC LX 10KM SFP MODUL SINGLE MODE

HP J4859D 1G SFP LC LX 10KM SFP MODUL SINGLE MODE

  • Transceiver
Lenovo 960GB SSD 4XB7A10197 2.5 in PM883 ENTRY SATA 6GB HOT SWAP THINKSYSTEM

Lenovo 960GB SSD 4XB7A10197 2.5 in PM883 ENTRY SATA 6GB HOT SWAP THINKSYSTEM

Lenovo 7zt7a00537 Thınksystem Intel X710-da2 Pcıe 10gb 2-port Sfp Ethernet Adapter

Lenovo 7zt7a00537 Thınksystem Intel X710-da2 Pcıe 10gb 2-port Sfp Ethernet Adapter

  • Adaptör
Lenovo 46C3447 SFP+ TRANSCEIVER

Lenovo 46C3447 SFP+ TRANSCEIVER

  • Transceiver
Synology RKS-02 Sliding Rail KIT 1U,2U,3U Server

Synology Rks-02 Sliding Rail Kıt 1u2u3u Server

  • Panel
Tp-link TL-SM321B-2 Gigabit SFP Module

TP-Link TL-SM321B-2 Gigabit SFP Module

Tp-link TL-SM321A-2 Single Mode SFP module*

TP-Link TL-SM321A-2 Single Mode SFP module*

APC AP9613 Dry Contact I/O SmartSlot Card

APC AP9613 Dry Contact I/O SmartSlot Card

Lenovo 7xh7a02677 Thınksystem Sr550 Sr590 Sr650 X8 Pcıe Fh Rıser 1 Kıt

Lenovo 7xh7a02677 Thınksystem Sr550 Sr590 Sr650 X8 Pcıe Fh Rıser 1 Kıt

  • Adaptör
Huawei OMXD30000 Optical Transceiver,SFP+,10G,Multi-mode Module(850nm,0.3km,LC)

Huawei OMXD30000 Optical Transceiver,SFP+,10G,Multi-mode Module(850nm,0.3km,LC)

  • Transceiver
Huawei SFP-1000BASET Electrical Transceiver SFP GE Electrical Interface Module 100m R

Huawei SFP-1000BASET Electrical Transceiver SFP GE Electrical Interface Module 100m

  • Transceiver
Uranium SFP-GE-LX-HP 1.25G TX1310NM LC 20KM SM MODUL HP UYUMLU

Uranium SFP-GE-LX-HP 1.25G TX1310NM LC 20KM SM MODUL HP UYUMLU

APC E3MOPT001 Easy UPS 3M Parallel Kit forUPS 3M P

APC E3MOPT001 Easy UPS 3M Parallel Kit forUPS 3M P

APC ER7FANTRAY Easy Rack Fantray, with single fan

APC ER7FANTRAY Easy Rack Fantray, with single fan

Lenovo 1.2TB 4XB7A14112 THINKSYSTEM DE SERIES 10K 2.5in HDD 2U24

Lenovo 1.2TB 4XB7A14112 THINKSYSTEM DE SERIES 10K 2.5in HDD 2U24

Server Fiyatları ve Sunucu Modelleri

Birbirinden çeşitli print server modellerini inceleyebilir, ihtiyacınız olan ürüne kısa sürede sahip olabilirsiniz.

Zamandan Tasarruf Edin

Eskiden çıktı almak için yazıcının bağlı olduğu bilgisayara gidilip ilgili dosyayı o bilgisayara yüklemek ya da mail ile göndermek sonrasında da çıktıyı almak gibi bir dizi işlemle vakit kaybedilirdi. Bütün bu ritüellerin gelişen teknoloji ile birlikte ortadan kalkması biraz üzücü gelebilir ama Print Server kullanarak zamandan ne kadar çok tasarruf ettiğinizi göreceksiniz ve bundan dolayı çok memnun kalacaksınız.

Print Server ile Büyük İşler Küçük Kutuların Elinde

"Print Server Nedir?"sorusunun cevabı iş standardınızı oldukça yükseltecek. Çıktılarınızı almak için kullandığınız bilgisayarı aradan çıkaran yani baskı ağı kuracağınız zaman bilgisayar gereksinimimizi tamamen ortadan kaldıran ve yazıcıya doğrudan bağlanmanızı sağlayana print serverlar sayesinde baskı işlerinizi artık daha hızlı ve daha kolay halledebileceksiniz.

Her Yazıcı ile Uyumlu Print Serverlar

Paralel portlu ya da USB portlu çıkışları ile piyasada bulunan yazı modellerinin hemen hemen hepsi ile uyum sağlayan print serverları sadece ethernet ağınıza ya da Wi-Fi ağınıza bağlayarak baskı almaya başlayabilirsiniz. TP-LINK gibi dünya ünlü network birimleri üreticilerinin farklı ihtiyaçlara yönelik print server modellerini Webdenal güvencesi ile kolaylıkla temin edebilirsiniz.

Ethernet ya da Wi-Fi Ağı Yeter

Yazıcınıza tanıtacağınız print server'a bağlanmak için ethernet ya da kablosuz ağınız olması yeterli. Print serverlar ethernet portu ile kablolu bir şekilde veya IEEE 802.11b/g kablosuz standardına uygun bir şekilde yazıcınızı ağınıza dahil eder.

Kablosuz print serverlar, kablosuz ağlarda bulunan tüm güvenlik şifremelerini destekliyor. Bu sayede hem hız hem de güven yönünde içiniz rahat bir şekilde işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Print server modem olarak da bilinen bu küçük kutuların kalite standartları gereğince kurduğu bağlantılar sayesinde evinizin ya da iş yerinizin her yerinden yazıcınıza bağlantı kurabilirsiniz.

Çoklu işletim sistemi desteği özelliği olan ürünleri birden fazla işletim sistemi kullanan bilgisayarın olduğu ortamlarda, iş yerlerinde tercih edebilirsiniz. Baskı ve bağlanma konusunda hız yakalamanızı sağlayacak bu özellik sayesinde etrafınızda bulunan herkesin uyum içerisinde çalıştığına şahit olacaksınız.

Size asla satın alamayacağınız bir ürün olan zamanı her gün defalarca kez sunabilecek print serverlar sayesinde işinizin kolaylaştığını ve tüm gereksiz kablolardan kurtulduğunuzu göreceksiniz.

Herhangi bir ağ üzerinden bir bilgiyi farklı kullanıcılar ile paylaşmayı sağlar.Linux, Centos,Windows Server en çok kullanılan işletim sistemleridir. Sunucu çeşitleri; Rack Mounted Server: Esas amacı az yer kaplıyor olması ve özel bilgisayar raflarına yerleştirilebiliyor olması. Günümüzde bir çok sunucu bu yapıdadır. Blade Server : Kablolama karışıklığını bu sistemle azaltabilirsiniz.Yüksek ve hatasız kullanımlar içindir.Standart Sunucu; İhtiyaca göre değişen bol genişleme prensibi ve disk yuvasına sahip olmaları avantaj sağlar. Bilgisayar ve Bileşenler kategorisinde Bilgisayar bölümünden ürünleri inceleyebilir ihtiyacınıza en uygun olanı seçerek Webdenal.com’un uygun fiyat seçenekleri ile sahip olabilirsiniz.