Sunucu Aksesuarları

72 Sunucu Aksesuarları Var
Filtrele
Dell OPTIPLEX MICRO VERTICAL STAND 482-BBBR
#1 En Çok Satan

Dell 482-BBBR OPTIPLEX MICRO VERTICAL STAND

(482-BBBR)
HP P11058-B21 MS WS19 (16-Core) STD ROK EN SW

HP P11058-B21 MS WS19 (16-Core) STD ROK EN SW

HP Aruba J4859D 1G SFP LC LX 10km SMF Gbic Modül

HP Aruba J4859D 1G SFP LC LX 10km SMF Gbic Modül

  • Transceiver
Dell AA138422 16GB Certified Memory Module

Dell AA138422 16GB Certified Memory Module

  • RAM
Huawei N1200S1210W4 HDD,1200GB,SAS 12Gb/s,10K rpm,128MB or above,2.5inch(2.5inch Driv

Huawei N1200S1210W4 HDD,1200GB,SAS 12Gb/s,10K rpm,128MB or above,2.5inch(2.5inch

HP J4858D GIGABIT- LC-SX MINI SFP MODUL

HP J4858D Aruba Gigabit-LC-SX Mini SFP Modül

(J4858D)
  • Transceiver
Dell A9781929 32GB Dell PC4, 2666 RDIMM 2RX4

Dell A9781929 32GB Dell PC4, 2666 RDIMM 2RX4

  • RAM
HP P9D93A SN1100Q 16GB 1P FC HBA

HP P9D93A SN1100Q 16GB 1P FC HBA

  • Adaptör
S-Link SL-F624 Cat6 19-24lü Utp Patch Panel

S-Link SL-F624 Cat6 19-24lü Utp Patch Panel

  • Panel
Asus PIKE II 3108-8I/16PD/2G SERVER CARD

Asus PIKE II 3108-8I/16PD/2G SERVER CARD

Huawei SFP-1000BASET Electrical Transceiver SFP GE Electrical Interface Module(100m,R

Huawei SFP-1000BASET Electrical Transceiver SFP GE Electrical Interface

  • Transceiver
Dell 403-BBMV QLogic 2690 Single Port 16Gb Fibre Channel HBA,

Dell 403-BBMV QLogic 2690 Single Port 16Gb Fibre Channel HBA,

Huawei OMXD30000 Optical Transceiver,SFP+,10G,Multi-mode Module(850nm,0.3km,LC)

Huawei OMXD30000 Optical Transceiver,SFP+,10G,Multi-mode Module(850nm,0.3km,LC)

  • Transceiver
Dell 210-ARJD Thunderbolt Dock WD19TB, 180W

Dell 210-ARJD Thunderbolt Dock WD19TB, 180W

Lenovo 7zt7a00537 Thınksystem Intel X710-da2 Pcıe 10gb 2-port Sfp Ethernet Adapter

Lenovo 7zt7a00537 Thınksystem Intel X710-da2 Pcıe 10gb 2-port Sfp Ethernet Adapter

  • Adaptör
Huawei BC1M01FGEB SM211 2*GE INTERFACE CARD-PCIE 2.0 X4

Huawei BC1M01FGEB SM211 2*GE INTERFACE CARD-PCIE 2.0 X4

  • Adaptör
Huawei Cx7m1etpc S5300,cx7m1etpc,ethernet Stack Arayüz Card,(ıncludıng Stack Card Of

Huawei CX7M1ETPC Cx7m1etpc S5300cx7m1etpcethernet Stack Arayüz Card(ıncludıng Stack

(CX7M1ETPC)
Lenovo 7XH7A06254 THINKSYSTEM SR650 2.5in SATA SAS 8-BAY BACKPLANE KIT 2U

Lenovo 7XH7A06254 THINKSYSTEM SR650 2.5in SATA SAS 8-BAY BACKPLANE KIT 2U

Huawei NETHOS-M FR42611W M-TYPE RACK 600 MM (W) X 1100 MM (D) X 2000 MM (H) 42 U

Huawei NETHOS-M FR42611W M-TYPE RACK 600 MM (W) X 1100 MM (D) X 2000 MM (H) 42 U

Asus PIKE II 3008-8I SERVER CARD

Asus PIKE II 3008-8I SERVER CARD

HP P02491-B21 DL380 GEN10 XEON-S 4208 KIT

HP P02491-B21 DL380 GEN10 XEON-S 4208 KIT

Dell 400-AUNQ 600GB SAS 10K SFF 2.5'' HDD

Dell 400-AUNQ 600GB SAS 10K SFF 2.5'' HDD

Asus Rack Kiti-( Ak34/35 Kasa İçin)

Asus Rack Kiti-( Ak34/35 Kasa İçin)

Lenovo 1.8TB 4XB7A14113 THINKSYSTEM DE SERIES 10K 2.5in HDD 2U24

Lenovo 1.8TB 4XB7A14113 THINKSYSTEM DE SERIES 10K 2.5in HDD 2U24

Sunucu Aksesuarı ve fiyatları

USB bellek, Ram, SSD disk, Harici bellek, HDD disk harici DVD/CD oynatıcılar, ekran ve ses kartları gibi onlarca sunucu aksesuarı bulunmaktadır.En ucuz sunucu aksesuarı ram ve çoklayıcı olarak sunulabilir. En çok tavsiye edilen sunucu aksesuarları ise harici hard disk ve SSD disklerdir. Sunucu aksesuarlarını Bilgisayar&Bileşenler kategorisinde Bilgisayar bölümünde inceleyebilir uygun fiyatlarla Webdenal.com da sahip olabilirsiniz.