Sunucu Aksesuarları

51 Sunucu Aksesuarları Var
Filtrele
Dell OPTIPLEX MICRO VERTICAL STAND 482-BBBR
#1 En Çok Satan

Dell 482-BBBR OPTIPLEX MICRO VERTICAL STAND

(482-BBBR)
Tp-link TL-SM321B-2 Gigabit SFP Module
#2 En Çok Satan

TP-Link TL-SM321B-2 Gigabit SFP Module

Lenovo 01CV760 QLOGIC 16GB ENHANCED GEN5 FC DUAL-PORT HBA

Sadece 451.87 TL Taksitle

Lenovo 01CV760 QLOGIC 16GB ENHANCED GEN5 FC DUAL-PORT HBA

(01CV760)
Lenovo 960GB SSD 4XB7A10197 2.5 in PM883 ENTRY SATA 6GB HOT SWAP THINKSYSTEM

Sadece 185.38 TL Taksitle

Lenovo 960GB SSD 4XB7A10197 2.5 in PM883 ENTRY SATA 6GB HOT SWAP THINKSYSTEM

Huawei OMXD30000 Optical Transceiver,SFP+,10G,Multi-mode Module(850nm,0.3km,LC)

Sadece 94.31 TL Taksitle

Huawei OMXD30000 Optical Transceiver,SFP+,10G,Multi-mode Module(850nm,0.3km,LC)

  • Transceiver
HP J4859D 1G SFP LC LX 10km SMF XCVR Single Mode

Sadece 76.47 TL Taksitle

HP J4859D 1G SFP LC LX 10km SMF XCVR Single Mode

  • Transceiver
Dell 384-BBQD CUS,FAN,STD,6,R740/XD

Sadece 65.33 TL Taksitle

Dell 384-BBQD CUS,FAN,STD,6,R740/XD

Lenovo 01cv750 Qlocıg 16gb Fc Sıngle-port Hba

Sadece 324.42 TL Taksitle

Lenovo 01cv750 Qlocıg 16gb Fc Sıngle-port Hba

Tp-link TXM431-SR MINIGBIC 10GBASE-SR SFP+LC TRNASCEIVER

TP-Link TXM431-SR MINIGBIC 10GBASE-SR SFP+LC TRNASCEIVER

  • Transceiver
Ubiquiti UBNT AM-5AC22-45 ANTEN

Sadece 105.53 TL Taksitle

Ubiquiti UBNT AM-5AC22-45 ANTEN

S-Link SL-F624 Cat6 19-24lü Utp Patch Panel

S-Link SL-F624 Cat6 19-24lü Utp Patch Panel

  • Panel
Dell NETWORKING TRANSCEIVER SFP+ 10GbE LR 1310NM WAVELENGHT 10KM 407-BBOP

Sadece 212.61 TL Taksitle

Dell 407-BBOP Networkıng Transceıver Sfp+ 10gbe Lr 1310nm Wavelenght 10km

(407-BBOP)
  • Transceiver
Lenovo 32GB 4ZC7A08709 TRUDDR4 2933 MHZ 2RX4 1.2V RDIMM THINKSYSTEM

Sadece 179.59 TL Taksitle

Lenovo 32GB 4ZC7A08709 TRUDDR4 2933 MHZ 2RX4 1.2V RDIMM THINKSYSTEM

  • RAM
Tp-link TL-SM5110-LR SFP FIBER MODULE SINGLE-MODE MINIGBIC

TP-Link TL-SM5110-LR SFP FIBER MODULE SINGLE-MODE MINIGBIC

HP P02492-B21 DL380 Gen10 4210 Xeon-S Kit

Sadece 283.87 TL Taksitle

HP P02492-B21 DL380 Gen10 4210 Xeon-S Kit

Tp-link TL-SM321A-2 Gigabit SFP Module

TP-Link TL-SM321A-2 Gigabit SFP Module

Huawei SFP-GE-LX-SM1310 LC KONNEKTÖR ve SINGLE MODE

Huawei SFP-GE-LX-SM1310 LC KONNEKTÖR ve SINGLE MODE

Lenovo 240GB SSD 4XB7A10195 2.5in S4500 ENTRY SATA 6GB HOT SWAP THINKSYSTEM

Sadece 104.28 TL Taksitle

Lenovo 240GB SSD 4XB7A10195 2.5in S4500 ENTRY SATA 6GB HOT SWAP THINKSYSTEM

Tp-link TL-SM311LM Gigabit SFP Module,Multi-Mode,MiniGBIC,LC Arayüz,Up to 550/275m

TP-Link TL-SM311LM Gigabit SFP Module,Multi-Mode,MiniGBIC,LC Arayüz,Up to 550/275m

  • Transceiver
Lenovo 7M27A05698 THINKSYSTEM 2U CMA FOR TOOLLESS RAIL

Lenovo 7M27A05698 THINKSYSTEM 2U CMA FOR TOOLLESS RAIL

  • Panel
Dell 407-BBOL CUS,ADPT,SFP,FC16,16G,TRIBES

Sadece 55.04 TL Taksitle

Dell 407-BBOL CUS,ADPT,SFP,FC16,16G,TRIBES

Tp-link TL-SM311LS Gigabit SFP Module,Single-Mode,MiniGBIC,LC Arayüz,Up to 10km

TP-Link TL-SM311LS Gigabit SFP Module,Single-Mode,MiniGBIC,LC Arayüz,Up to 10km

  • Transceiver
Dell 600GB SAS 10K SFF 2.5'' HDD/14025H10-600G

Sadece 92.11 TL Taksitle

Dell 600gb Sas 10k Sff 2.5'' Hdd/14025h10-600g

Lenovo 49Y7884 40GBASE-SR4 QSFP+ TRANSCEIVER

Sadece 202.18 TL Taksitle

Lenovo 49Y7884 40GBASE-SR4 QSFP+ TRANSCEIVER

Sunucu Aksesuarı ve fiyatları

USB bellek, Ram, SSD disk, Harici bellek, HDD disk harici DVD/CD oynatıcılar, ekran ve ses kartları gibi onlarca sunucu aksesuarı bulunmaktadır.En ucuz sunucu aksesuarı ram ve çoklayıcı olarak sunulabilir. En çok tavsiye edilen sunucu aksesuarları ise harici hard disk ve SSD disklerdir. Sunucu aksesuarlarını Bilgisayar&Bileşenler kategorisinde Bilgisayar bölümünde inceleyebilir uygun fiyatlarla Webdenal.com da sahip olabilirsiniz.