Sunucu Aksesuarları

44 Sunucu Aksesuarları Var
Filtrele
Tp-link TL-SM5310-T 10G BASE-T RJ45 SFP+MODULU

TP-Link TL-SM5310-T 10G BASE-T RJ45 SFP+MODULU

Tp-link TL-SM5110-LR 10G SFP Transceiver

TP-Link TL-SM5110-LR 10G SFP Transceiver

  • Transceiver
Ubiquiti UBNT AM-5AC22-45 ANTEN

Ubiquiti UBNT AM-5AC22-45 ANTEN

Dell 600GB SAS 10K SFF 2.5'' HDD/14025H10-600G

Dell 600gb Sas 10k Sff 12gbps 512n 2.5 Hdd(r740)

(14025H10-600G)
Tp-link TL-SM311LS Gigabit SFP Module,Single-Mode,MiniGBIC,LC Arayüz,Up to 10km

TP-Link TL-SM311LS Gigabit SFP Module,Single-Mode,MiniGBIC,LC Arayüz,Up to 10km

  • Transceiver
Tp-link TL-SM311LM Gigabit SFP Module,Multi-Mode,MiniGBIC,LC Arayüz,Up to 550/275m

TP-Link TL-SM311LM Gigabit SFP Module,Multi-Mode,MiniGBIC,LC Arayüz,Up to 550/275m

  • Transceiver
Huawei SFP-GE-LX-SM1310 LC KONNEKTÖR ve SINGLE MODE

Huawei SFP-GE-LX-SM1310 LC KONNEKTÖR ve SINGLE MODE

Microsoft HPE P11058-B21 Windows Server 2019 Standart ROK

Microsoft Windows Server 2019 Standard Edition ROK

(P11058-B21)
Lenovo 240GB SSD 4XB7A10195 2.5in S4500 ENTRY SATA 6GB HOT SWAP THINKSYSTEM

Lenovo 240GB SSD 4XB7A10195 2.5in S4500 ENTRY SATA 6GB HOT SWAP THINKSYSTEM

Lenovo 960GB SSD 4XB7A10197 2.5 in PM883 ENTRY SATA 6GB HOT SWAP THINKSYSTEM

Lenovo 960GB SSD 4XB7A10197 2.5 in PM883 ENTRY SATA 6GB HOT SWAP THINKSYSTEM

Lenovo 4F17A12349 THINKSYSTEM SR650 FAN

Lenovo 4F17A12349 THINKSYSTEM SR650 FAN

Lenovo 7zt7a00537 Thınksystem Intel X710-da2 Pcıe 10gb 2-port Sfp Ethernet Adapter

Lenovo 7zt7a00537 Thınksystem Intel X710-da2 Pcıe 10gb 2-port Sfp Ethernet Adapter

  • Adaptör
Lenovo 7ZT7A00545 THINKSYSTEM 1GB 4PORT RJ45 LOM

Lenovo 7zt7a00545 Thınksystem 1gb 4port Rj45 Lom

Synology RKS-02 Sliding Rail KIT 1U,2U,3U Server

Synology Rks-02 Sliding Rail Kıt 1u2u3u Server

  • Panel
Tp-link TL-SM321B-2 Gigabit SFP Module

TP-Link TL-SM321B-2 Gigabit SFP Module

Dell 16GB 2RX8 SODIMM 2400 MHz A9168727

Dell 16GB 2RX8 SODIMM 2400 MHz A9168727

  • RAM
Tp-link TL-SM321A-2 Single Mode SFP module*

TP-Link TL-SM321A-2 Single Mode SFP module*

APC AP9613 Dry Contact I/O SmartSlot Card

APC AP9613 Dry Contact I/O SmartSlot Card

Huawei OMXD30000 Optical Transceiver,SFP+,10G,Multi-mode Module(850nm,0.3km,LC)

Huawei OMXD30000 Optical Transceiver,SFP+,10G,Multi-mode Module(850nm,0.3km,LC)

  • Transceiver
Huawei SFP-1000BASET Electrical Transceiver SFP GE Electrical Interface Module 100m R

Huawei SFP-1000BASET Electrical Transceiver SFP GE Electrical Interface Module 100m

  • Transceiver
APC E3MOPT001 Easy UPS 3M Parallel Kit forUPS 3M P

APC E3MOPT001 Easy UPS 3M Parallel Kit forUPS 3M P

APC ER7FANTRAY Easy Rack Fantray, with single fan

APC ER7FANTRAY Easy Rack Fantray, with single fan

Lenovo 1.2TB 4XB7A14112 THINKSYSTEM DE SERIES 10K 2.5in HDD 2U24

Lenovo 1.2TB 4XB7A14112 THINKSYSTEM DE SERIES 10K 2.5in HDD 2U24

Ubiquiti UBNT UF-SM-10G SINGLE MODE SFP

Ubiquiti UBNT UF-SM-10G SINGLE MODE SFP

Sunucu Aksesuarı ve fiyatları

USB bellek, Ram, SSD disk, Harici bellek, HDD disk harici DVD/CD oynatıcılar, ekran ve ses kartları gibi onlarca sunucu aksesuarı bulunmaktadır.En ucuz sunucu aksesuarı ram ve çoklayıcı olarak sunulabilir. En çok tavsiye edilen sunucu aksesuarları ise harici hard disk ve SSD disklerdir. Sunucu aksesuarlarını Bilgisayar&Bileşenler kategorisinde Bilgisayar bölümünde inceleyebilir uygun fiyatlarla Webdenal.com da sahip olabilirsiniz.