Sunucu Aksesuarları

68 Sunucu Aksesuarları Var
Filtrele
Lenovo 4XG7A37895 THINKSYSTEM SR550 SR590 SR650 INTEL XEON GOLD 5218 16C 125W 2.3GHZ

Lenovo 4XG7A37895 THINKSYSTEM SR550 SR590 SR650 INTEL XEON GOLD 5218 16C 125W 2.3GHZ

Microsoft HP P11058-B21 Windows Server 2019 Standart ROK

Microsoft HP P11058-B21 Windows Server 2019 Standart ROK

HP 862974-B21 8GB 1RX8 PC4-2400T-E STND KIT

HP 862974-B21 8GB 1RX8 PC4-2400T-E STND KIT

  • RAM
HP P02491-B21 DL380 GEN10 XEON-S 4208 KIT

HP P02491-B21 DL380 GEN10 XEON-S 4208 KIT

HP Q8H72A NS HF20 HYBRID CTO BASE ARRAY

HP Q8H72A NS HF20 HYBRID CTO BASE ARRAY

HP Aruba J4858D 1G SFP LC SX 500m OM2 MMF Gbic Modül

HP Aruba J4858D 1G SFP LC SX 500m OM2 MMF Gbic Modül

(J4858D)
  • Transceiver
HP P9D93A SN1100Q 16GB 1P FC HBA

HP P9D93A SN1100Q 16GB 1P FC HBA

  • Adaptör
HP Mini-GBIC Gigabit-SX-LC SFP (J4858C)

HP Mini-GBIC Gigabit-SX-LC SFP (J4858C)

  • Transceiver
Dell ME4024FC-A DellEMC ME4024 Storage Array 2x1.2TB, HDD, 10K, SAS12, 2.5”

Dell ME4024FC-A DellEMC ME4024 Storage Array 2x1.2TB, HDD, 10K, SAS12, 2.5"

(ME4024FC-A)
HP E Aruba 1G SFP LC LX 10km SMF Transceiver

HP E Aruba 1G SFP LC LX 10km SMF Transceiver

  • Transceiver
Huawei SFP-10G-CU5M SFP 10G High Speed Cable 5m SFP+20M CC2P0.254B(S) SFP+20M LSFRZH-

Huawei SFP-10G-CU5M SFP 10G High Speed Cable 5m SFP+20M CC2P0.254B(S) SFP+20M

  • Bağlantı Kablosu
Lenovo 4XH7A08777 THINKSYSTEM SR590 x8 x8 x8 PCIE FH RISER 1 KIT

Lenovo 4XH7A08777 THINKSYSTEM SR590 x8 x8 x8 PCIE FH RISER 1 KIT

Lenovo 4X60W87106 NVIDIA P2200 5GB GRAPHIC CARD WS

Lenovo 4X60W87106 NVIDIA P2200 5GB GRAPHIC CARD WS

Digitus DN-91616U CAT6 UTP PATCH PANEL 16PORT

Digitus DN-91616U CAT6 UTP PATCH PANEL 16PORT

Dell 400-AUNQ 600GB 10000RPM SAS 12GBps 2.5” Dahili Disk

Dell 400-AUNQ 600GB 10000RPM SAS 12GBps 2.5" Dahili Disk

Cisco 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module M

Cisco 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module M

  • Transceiver
Lenovo 960GB SSD 4XB7A10197 2.5 in PM883 ENTRY SATA 6GB HOT SWAP THINKSYSTEM

Lenovo 960GB SSD 4XB7A10197 2.5 in PM883 ENTRY SATA 6GB HOT SWAP THINKSYSTEM

Lenovo 7ZT7A00549 THINKSYSTEM 10GB 4-PORT BASE-T LOM

Lenovo 7ZT7A00549 THINKSYSTEM 10GB 4-PORT BASE-T LOM

Dell 400-ATMJ 960GB SSD SATA Mix Use 6Gbps 512n 2.5in Hot-plug Drive

Dell 400-ATMJ 960GB SSD SATA Mix Use 6Gbps 512n 2.5in Hot-plug Drive

HP 860657-B21 DL360 GEN10 XEON-S 4114 KIT

HP 860657-B21 DL360 GEN10 XEON-S 4114 KIT

Lenovo 7XH7A02679 THINKSYSTEM SR650 PCIE FH RISER 2 KIT (x16/x8)/(x16/x16)

Lenovo 7XH7A02679 THINKSYSTEM SR650 PCIE FH RISER 2 KIT (x16/x8)/(x16/x16)

Huawei SFP-1000BASET Electrical Transceiver SFP GE Electrical Interface Module(100m,R

Huawei SFP-1000BASET Electrical Transceiver SFP GE Electrical Interface

  • Transceiver
Lenovo 7y37a01085 Thınksystem Raıd 4gb Flash Upgrade

Lenovo 7y37a01085 Thınksystem Raıd 4gb Flash Upgrade

S-Link SL-F624 Cat6 19-24lü Utp Patch Panel

S-Link SL-F624 Cat6 19-24lü Utp Patch Panel

  • Panel

Sunucu Aksesuarı ve fiyatları

USB bellek, Ram, SSD disk, Harici bellek, HDD disk harici DVD/CD oynatıcılar, ekran ve ses kartları gibi onlarca sunucu aksesuarı bulunmaktadır.En ucuz sunucu aksesuarı ram ve çoklayıcı olarak sunulabilir. En çok tavsiye edilen sunucu aksesuarları ise harici hard disk ve SSD disklerdir. Sunucu aksesuarlarını Bilgisayar&Bileşenler kategorisinde Bilgisayar bölümünde inceleyebilir uygun fiyatlarla Webdenal.com da sahip olabilirsiniz.