Sunucu Aksesuarları

34 Sunucu Aksesuarları Var
Filtrele
HP 638526r-b21 Blc Vc Flex-10/10d Module Rfrbd Opt

HP 638526r-b21 Blc Vc Flex-10-10d Module Rfrbd Opt

HP Hp 82q 8gb Dual Port Pcı-e Fc Hba

HP AJ764A StorageWorks 8GB Fiber HBA Adaptörü

(AJ764A)
  • Adaptör
HP 8GB DDR4 REGISTERED MEMORY KIT 759934-B21

HP 8GB DDR4 REGISTERED MEMORY KIT 759934-B21

  • RAM
HP Ak344ar 8gbit 1-port Fc Qlogıc 81q Pcı-e Hba Remarketed

HP Ak344ar 8gbit 1-port Fc Qlogıc 81q Pcı-e Hba Remarketed

  • Adaptör
HP Hp 81q Pcı-e Fc Hba

HP Hp 81q Pcı-e Fc Hba

  • Adaptör
Dell 13g-raıdh830-fp Perc H830 Raıd Adapter For External Jbod, 2gb Nv Cache,full

Dell PowerEdge 13G RAID H830 Adaptörü (13G-RAIDH830-FP)

  • Adaptör
HP AK344A 8Gbit 1-PORT FC QLOGIC 81Q PCI-E HBA

HP AK344A 8Gbit 1-PORT FC QLOGIC 81Q PCI-E HBA

  • Adaptör
Huawei BC1M01FGEB SM211 2*GE INTERFACE CARD-PCIE 2.0 X4

Huawei BC1M01FGEB SM211 2*GE INTERFACE CARD-PCIE 2.0 X4

  • Adaptör
HP P9D94A STOREFABRIC SN1100Q 16GB DUAL PORT FIBRE CHANNEL HOST BUS ADAPTER

HP P9D94A STOREFABRIC SN1100Q 16GB DUAL PORT FIBRE CHANNEL HOST BUS ADAPTER

  • Adaptör
Lenovo 7Y37A01084 THINKSYSTEM RAID 930-8I 2GB FLASH PCIE 12GB ADAPTER

Lenovo 7Y37A01084 THINKSYSTEM RAID 930-8I 2GB FLASH PCIE 12GB ADAPTER

  • Adaptör
Huawei NS8GOLC00 SINGLE PORT FC HBA CARD,PCIE 2.0

Huawei NS8GOLC00 SINGLE PORT FC HBA CARDPCIE 2.0

  • Adaptör
HP C8R24B MSA 16Gb SW FC SFP 4pk XCVR

HP C8R24B MSA 16Gb SW FC SFP 4pk XCVR

  • Transceiver
Cisco Cobo Gigabit Ethernet Sx Mini-gbıc Sfp

Cisco XMGBSX1 Gigabit SX Mini-GBIC SFP Transceiver

(XMGBSX1)
  • Transceiver
HP Aj836a 5m Multi-mode Om3 Lc/lc Fc Kablo

HP Aj836a 5m Multi-mode Om3 Lc-lc Fc Kablo

  • Bağlantı Kablosu
Dell 405-AADZ SAS 12Gbps HBA External Controller, Full Height,CusKit

Dell 405-AADZ SAS 12Gbps HBA Harici Denetleyici

(405-AADZ)
  • Adaptör
HP 1XM33AA Z4 G4 FAN AND FRONT CARD GUIDE KIT

HP 1XM33AA Z4 G4 FAN AND FRONT CARD GUIDE KIT

HP 874572-B21 ML350 GEN10 REDUNDANT FAN CAGE KIT

HP 874572-B21 ML350 GEN10 REDUNDANT FAN CAGE KIT

OEM Riser Kart PCI-E 1x to 16x 6pin (Ver: 009S)

OEM Riser Kart PCI-E 1x to 16x 6pin (Ver: 009S)

  • Adaptör
Dell QLE2560 FC8 1 PORT PCIe HBA KART 110QLE8G1-HBA

Dell QLE2560 FC8 1 PORT PCIe HBA KART

(110QLE8G1-HBA)
  • Adaptör
Synology RKS1317 SLİDİNG RAİL KİT FOR 1U,2U,3U SERVER

Synology RKS1317 SLİDİNG RAİL KİT FOR 1U2U3U SERVER

  • Panel
AMP Patch Panel Sl Serıes 24port -bos

AMP Patch Panel Sl Serıes 24port -bos

  • Panel
HP 862974-B21 8GB 1RX8 PC4-2400T-E STND KIT

HP 862974-B21 8GB 1RX8 PC4-2400T-E STND KIT

  • RAM
D-link DGS-712/F1A VF1 PORT MINIGBIC 1000BASE-TCOPPER TRANSCEIVER

D-link DGS-712-F1A 1000 Base Transceiver

  • Transceiver
Lenovo 7xh7a02677 Thınksystem Sr550 Sr590 Sr650 X8 Pcıe Fh Rıser 1 Kıt

Lenovo 7xh7a02677 Thınksystem Sr550 Sr590 Sr650 X8 Pcıe Fh Rıser 1 Kıt

  • Adaptör

Sunucu Aksesuarı ve fiyatları

USB bellek, Ram, SSD disk, Harici bellek, HDD disk harici DVD/CD oynatıcılar, ekran ve ses kartları gibi onlarca sunucu aksesuarı bulunmaktadır.En ucuz sunucu aksesuarı ram ve çoklayıcı olarak sunulabilir. En çok tavsiye edilen sunucu aksesuarları ise harici hard disk ve SSD disklerdir. Sunucu aksesuarlarını Bilgisayar&Bileşenler kategorisinde Bilgisayar bölümünde inceleyebilir uygun fiyatlarla Webdenal.com da sahip olabilirsiniz.