Sunucu Aksesuarları

73 Sunucu Aksesuarları Var
Filtrele
Dell OPTIPLEX MICRO VERTICAL STAND 482-BBBR
#1 En Çok Satan

Dell 482-BBBR OPTIPLEX MICRO VERTICAL STAND

(482-BBBR)
Tp-link TL-SM321A-2 Gigabit SFP Module
#2 En Çok Satan

TP-Link TL-SM321A-2 Gigabit SFP Module

Huawei SFP-GE-LX-SM1310 LC KONNEKTÖR ve SINGLE MODE
#3 En Çok Satan

Huawei SFP-GE-LX-SM1310 LC KONNEKTÖR ve SINGLE MODE

HP P11058-B21 MS WS19 (16-Core) STD ROK EN SW

HP P11058-B21 MS WS19 (16-Core) STD ROK EN SW

Lenovo 960GB SSD 4XB7A10197 2.5 in PM883 ENTRY SATA 6GB HOT SWAP THINKSYSTEM

Lenovo 960GB SSD 4XB7A10197 2.5 in PM883 ENTRY SATA 6GB HOT SWAP THINKSYSTEM

HP 879505-B21 8GB 1Rx8 PC4-2666V-E STND KIT

HP 879505-B21 8GB 1Rx8 PC4-2666V-E STND KIT

(879505-B21)
  • RAM
Asus PIKE II 3108-8I/16PD/2G SERVER CARD

Asus PIKE II 3108-8I/16PD/2G SERVER CARD

Lenovo 4F17A12349 THINKSYSTEM SR650 FAN

Lenovo 4F17A12349 THINKSYSTEM SR650 FAN

Tp-link TXM431-SR MINIGBIC 10GBASE-SR SFP+LC TRNASCEIVER

TP-Link TXM431-SR MINIGBIC 10GBASE-SR SFP+LC TRNASCEIVER

  • Transceiver
Synology M2D18 synology ssd Adaptor Kart

Synology M2D18 synology ssd Adaptor Kart

  • Adaptör
Lenovo 32GB 4ZC7A08709 TRUDDR4 2933 MHZ 2RX4 1.2V RDIMM THINKSYSTEM

Lenovo 32GB 4ZC7A08709 TRUDDR4 2933 MHZ 2RX4 1.2V RDIMM THINKSYSTEM

  • RAM
HP P9D93A SN1100Q 16GB 1P FC HBA

HP P9D93A SN1100Q 16GB 1P FC HBA

  • Adaptör
HP 2HW42AA Z4/Z6 G4 DEPTH ADJ FXD RAIL RACK KIT

HP 2HW42AA Z4-Z6 G4 DEPTH ADJ FXD RAIL RACK KIT

Asus PIKE II 3008-8I SERVER CARD

Asus PIKE II 3008-8I SERVER CARD

Lenovo 7zt7a00537 Thınksystem Intel X710-da2 Pcıe 10gb 2-port Sfp Ethernet Adapter

Lenovo 7zt7a00537 Thınksystem Intel X710-da2 Pcıe 10gb 2-port Sfp Ethernet Adapter

  • Adaptör
HP P02492-B21 DL380 GEN10 XEON-S 4210 KIT

HP P02492-B21 DL380 GEN10 XEON-S 4210 KIT

Lenovo 1.2TB 4XB7A14112 THINKSYSTEM DE SERIES 10K 2.5in HDD 2U24

Lenovo 1.2TB 4XB7A14112 THINKSYSTEM DE SERIES 10K 2.5in HDD 2U24

Huawei OMXD30000 Optical Transceiver,SFP+,10G,Multi-mode Module(850nm,0.3km,LC)

Huawei OMXD30000 Optical Transceiver,SFP+,10G,Multi-mode Module(850nm,0.3km,LC)

  • Transceiver
Huawei NS8GOLC00 SINGLE PORT FC HBA CARD,PCIE 2.0

Huawei NS8GOLC00 SINGLE PORT FC HBA CARDPCIE 2.0

  • Adaptör
Dell 210-ARJD Thunderbolt Dock WD19TB, 180W

Dell 210-ARJD Thunderbolt Dock WD19TB, 180W

Synology RKS1317 SLİDİNG RAİL KİT FOR 1U,2U,3U SERVER

Synology Rks1317 Sliding Rail Kit For 1u2u3u Server

  • Panel
Tp-link TL-SM311LM Gigabit SFP Module,Multi-Mode,MiniGBIC,LC Arayüz,Up to 550/275m

TP-Link TL-SM311LM Gigabit SFP Module,Multi-Mode,MiniGBIC,LC Arayüz,Up to 550/275m

  • Transceiver
Huawei BC1M01FGEB SM211 2*GE INTERFACE CARD-PCIE 2.0 X4

Huawei BC1M01FGEB SM211 2*GE INTERFACE CARD-PCIE 2.0 X4

  • Adaptör
Lenovo 7XH7A06254 THINKSYSTEM SR650 2.5in SATA SAS 8-BAY BACKPLANE KIT 2U

Lenovo 7XH7A06254 THINKSYSTEM SR650 2.5in SATA SAS 8-BAY BACKPLANE KIT 2U

Sunucu Aksesuarı ve fiyatları

USB bellek, Ram, SSD disk, Harici bellek, HDD disk harici DVD/CD oynatıcılar, ekran ve ses kartları gibi onlarca sunucu aksesuarı bulunmaktadır.En ucuz sunucu aksesuarı ram ve çoklayıcı olarak sunulabilir. En çok tavsiye edilen sunucu aksesuarları ise harici hard disk ve SSD disklerdir. Sunucu aksesuarlarını Bilgisayar&Bileşenler kategorisinde Bilgisayar bölümünde inceleyebilir uygun fiyatlarla Webdenal.com da sahip olabilirsiniz.