• Sony Xperia XA Yeşil Altın - Sony Türkiye Garantili

Sony Xperia XA Yeşil Altın - Sony Türkiye Garantili

Ürün Bilgisi (Ürün Kodu: 905900)

Sony Xperia XA Lime Altın (Sony Türkiye Garantili) Cep Telefonu

 • Hayatınıza uyum sağlaması için üretildi Çünkü o her zaman yanınızda Akıllı telefonunuz size her yerde eşlik eder. Bunun için Xperia XA, hayatınızla gerçek ahengi yakalamak için yeni bir görünümle tasarlanmıştır. Tam genişlikte çarpıcı ekran; kusursuz, yuvarlak hatlara sahip biçim ve ideal boyut bir arada. Tek kelimeyle mükemmel. Zarif hatlar Yuvarlak çerçeveyle kusursuz şekilde bir araya gelen kavisli cam ekran sayesinde, bu akıllı telefona bakmak onu tutmak kadar keyiflidir. Geniş görüntüleme keyfi Xperia XA cihazının ekranı tam olarak telefonun genişliğindedir, yani çerçeve neredeyse görünmezdir. Böylece ekran, telefonun büyütülmesine gerek kalmadan maksimum boyutta tasarlanmıştır. İster klasik, ister modern Renginizi seçin Xperia XA dört renkte sunulur. Cihazınızı grafit siyah, beyaz ya da yeni ve etkileyici altın tonları Yeşil Altın veya Kırmızı Altın renkleri arasından seçin. Seçtiğiniz renk yalnızca telefonun arka yüzüne değil, aynı zamanda ön paneller ve ekranın tonuna da hakimdir. Hızla geçip giden anlar için Saniyeler içinde açılan kamera Xperia XA cihazının kamerası, hızlı başlat düğmesiyle daima çekime hazırdır. Böylece geçip giden anları asla kaçırmazsınız. Anı yakalamak için süper hızlı otomatik odaklama Her salise önemlidir Xperia XA, hareketli anları bir saniyeden kısa sürede parlak ve keskin resimlerde ölümsüzleştirmek için Hibrit Otomatik Odaklama özelliğine sahiptir. Geniş odaksal kapsama alanı sayesinde, ekran üzerinde herhangi bir yere -hatta köşelere bile- dokunabilir ve bir konuyu hızlıca odaklayabilirsiniz. Geceleriniz parlasın Az ışıkta çarpıcı çekimler yapmak artık her iki kamerayla da mümkün Partide bir selfie mi çekmek istiyorsunuz ya da belki güzel bir şehir manzarasının ayrıntılarını gece fotoğraflamak? Xperia XA cihazının oldukça duyarlı sensörleri ile, hem ön hem de arka kamerayı kullanarak az ışıkta bile net ve keskin fotoğraflar elde edersiniz. Sizi yarı yolda bırakmayacak telefon İki güne kadar* pil ömrü ile daha fazlasını yapın Xperia XA, tek bir şarj ile iki güne kadar çığır açan bir pil ömrü sunar. Daha fazla müzik dinleyin, günlerce konuşun ve endişelenmeden geç saatlere kadar dışarıda kalın. Evden çıkmadan önce telefonunuzu şarj etmeniz mi gerekiyor? Xperia XA cihazınızı Hızlı Şarj Ünitesi UCH12 ile birlikte kullanarak sadece 10 dakikalık şarj ile 5,5 saatlik kullanım süresi elde edin. Daha fazlası için daha fazla alan Fotoğraflarınız, videolarınız ve müzikleriniz için ekstra alana mı ihtiyacınız var? Xperia XA, telefon belleğinizi microSD™ kart ile 200 GB'a kadar artırmanızı mümkün kılar. Hızınızı daha uzun süre koruyun Xperia XA, 64 bit Sekiz Çekirdekli bir gelişmiş işlemciye sahiptir, böylece akıllı telefonunuz süper hızlı ve süper akıcı çalışırken daha az enerji harcar. Dinlediğiniz her şarkıyı bilin Sevdiğiniz bir şarkıyı dinliyor ama şarkının adını bilmiyor musunuz? TrackID™ size söyleyebilir. Ürün Teknik Özellikleri SIM özelliği
  Tek SIM
  Nano SIM
  Bellek ve depolama
  2 GB RAM
  16 GB'a kadar flash bellek**
  200 GB'a kadar microSD™ kart
  İşletim Sistemi
  Google Android™ M
  İşlemci (CPU)
  MediaTek helio™ P10
  64 bit Sekiz Çekirdekli işlemci
  Pil
  2 güne kadar pil ömrü****
  2300 mAh
  Ağırlık
  138,8 g
  Boyutlar
  143,6 x 66,8 x 7,9 mm
  Renk
  Beyaz
  Grafit Siyah
  Limon Yeşili Altın
  Kırmızı Altın
  Ekran
  5 inç HD 720p
  Mobile BRAVIA engine 2
  Süper Canlı modu
  Ana kamera
  Cep telefonu için 1/3 inç 13MP Exmor RS sensör
  Hızlı başlatma
  Hibrit Otomatik Netleme <0,15 sn.
  HDR fotoğraf
  5 kat Net Görüntü Yaklaştırma
  Otomatik Çekim Modu Belirleme
  Ön kamera
  8 MP ön kamera cep telefonu için Sony Exmor R™ sensör
  Otomatik Netleme
  Geniş açılı lens (88 derece)
  Az ışıkta fotoğraf çekme
  HDR fotoğraf
  Şebekeler
  GSM GPRS/EDGE (2G)
  UMTS HSPA+ (3G)
  LTE 4G / Cat 4 ***
  Ses
  Net Ses+
  Net Stereo
  Clear Bass
  Clear Phase
  X-Loud
  VPT (Virtualphones Technology - Sanal Telefon Teknolojisi)
  Dinamik Ses Dengeleyici
  FM Radyo
  Stereo Kayıt
  Uygulamalar
  Music
  Kamera
  Album
  Video & TV Sideview
  Movie Creator
  Track ID
  What's New
  Hava Durumu
  Spotify
  Haberler (Socialife)
  Temel aksesuarlar
  Hızlı Şarj Ünitesi UCH12
  Son Moda Kapaklı Kılıf SCR54
  Son Moda Kılıf SBC26
  Son Moda Kılıf SBC24
  Sorumluluk Reddi Bildirimleri
  ** Bellekte, yaklaşık 5 GB ürün yazılımının yanı sıra müzikler, resimler, filmler, indirilen uygulamalar ve ilgili verileri için 11 GB "Dahili depolama alanı" bulunur.
  *** Bu hizmet tüm modellerde veya pazarlarda sunulmamaktadır.
  **** Pil ömrü, Eylül 2014'te tipik akıllı telefon kullanıcısının aktif kullanım koşullarını temsil etmek üzere tanımlanan, çeşitli kullanım senaryoları da (çağrı yapma, mesajlaşma, Web'de gezinme, sosyal ağ kullanma, oyun oynama, müzik dinleme, fotoğraf çekme, fotoğraflara bakma, çevrimiçi video izleme, video kaydetme ve oynatma) dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere Sony Mobile Communications AB’nin akıllı telefon kullanım profili ile ölçülmüştür.

Ürün Yorumları