Sony WH-1000X M4 Gürültü Engelleme Özellikli NFC BT Kulaklık - Siyah

Ürün Kodu: 1026035
- MPN: WH1000XM4B.CE7
- GTIN: 4548736112117
Sony Türkiye
Garantili

Ürün Bilgisi

Sony WH1000XM4B.CE7 BT KULAKUSTU KULAKLIK - SIYAH Kafa Bantlı Kulaklık

Sektör lideri gürültü engelleme ve birinci sınıf sesin keyfini çıkarmanın akıllı yolu

Sektör lideri gürültü engelleme, Uyarlanabilir Ses Kontrolü ve Speak-to-Chat modu sunan, kafa bandı stili Yüksek Çözünürlüklü Ses özellikli kulaklık.

  • HD Gürültü Engelleme İşlemcisi QN1, rahatsız edilmeden müzik dinlemenizi sağlar
  • BLUETOOTH® ve LDAC teknolojisi ile yüksek kaliteli kablosuz ses
  • Dinleme deneyiminizi iyileştiren akıllı dinleme teknolojisi

Sektör lideri gürültü engelleme

İster uzun bir uçuşta olun ister bir kafede dinlenin, WH-1000XM4 kulaklık, daha da fazla yüksek ve orta frekanslı sesi engelleyerek şimdiye kadarki en iyi gürültü engelleme performansımızı sunar.

Gürültü engellemenin ardındaki teknoloji

Her kulaklık başlığında bulunan iki mikrofonlu çift gürültü sensörü teknolojisi, ortam sesini yakalar ve verileri HD Gürültü Engelleme İşlemcisi QN1’e gönderir. Sonra HD Gürültü Engelleme İşlemcisi QN1, yeni bir algoritma kullanarak gürültü engelleme işlemesini gerçek zamanlı olarak bir dizi akustik ortama uygular. Yeni bir Bluetooth® Ses Çip Sistemi (SoC) ile birlikte çalışarak müzik ve gürültü sinyallerinin yanı sıra sürücü birimi ile kulaklar arasında akustik özellikleri saniyede 700 defadan fazla algılayıp ayarlar.

Optimum gürültü engelleme

WH-1000XM4 kulaklıkta, gürültü engelleme performansını en üst düzeye çıkaran iki teknoloji bulunur. Benzersiz Atmosfer Basıncı Optimizasyonu yüksek rakımda optimum ses sağlar; Kişisel Gürültü Engelleme Optimizasyonu ise kafa boyutu, gözlük ve saçın oluşturduğu özgün ses özelliklerini analiz eder ve sesi size uyarlar.

Ortam Sesi Kontrolü

Sony | Kulaklık Bağlantısı uygulamasıyla, hareket halinde dinlerken ortam sesini ayarlayarak ulaşım duyuruları gibi temel seslere izin verip gürültüyü engelleyin.

Kablosuz özgürlük birinci sınıf ses

Alışıldık BLUETOOTH® sesine kıyasla yaklaşık üç kat daha fazla veri ileten (maksimum 990 kb/sn aktarım oranında) LDAC, özel kablolu bağlantıya olabildiğince yakın, olağanüstü kalitede Yüksek Çözünürlüklü Ses içeriklerinin keyfini çıkarmanıza olanak tanır.

İnanabileceğiniz ses

HD Gürültü Engelleme İşlemcisi QN1’e entegre edilen dahili analog amplifikatör, düşük bozulma ve taşınabilir cihazlarda olağanüstü ses kalitesi için rakipsiz sinyal-gürültü oranı elde eder. Likit Kristal Polimer (LCP) diyaframlı güçlü 40 mm sürücüler, kulaklığın ağır ritimlerle en ideal şekilde başa çıkmasını sağlar ve 40 kHz’e kadar eksiksiz frekans aralığını üretebilir.

Tüm sıkıştırılmış dosyalarınızda gerçek zamanlı restorasyon

Sony Music Entertainment ile birlikte geliştirilen Edge-AI (Yapay Zeka) kullanan DSEE Extreme™ (Dijital Ses Geliştirme Motoru), sıkıştırılmış dijital müzik dosyalarını gerçek zamanlı yükseltir. Enstrümanları, müzik türlerini ve vokal veya parça arası gibi her şarkıya özgü unsurları dinamik olarak tanır, ayrıca daha zengin ve eksiksiz bir dinleme deneyimi için sıkıştırmada kaybolan yüksek aralıklı sesi restore eder.

Her gün rahatlık için Speak-to-Chat yeter

Biriyle konuştuğunuz anda, Speak-to-Chat otomatik olarak müziği durdurup ortam sesine izin vererek sohbet etmenizi sağlar; kulaklığınızı çıkarmak istemediğinizde veya elleriniz dolu olduğunda çok kullanışlıdır. Hassas Ses Algılama Teknolojisine dayanan bu akıllı özellik, kulaklığınıza monte edilmiş beş mikrofonu ve gelişmiş ses sinyali işleme teknolojisini kullanarak sesinizi tanır ve tepki verir. Sohbetiniz bittiğinde, müziğiniz otomatik olarak tekrar çalmaya başlar.

Uyarlanabilir Ses Kontrolü, otomatik olarak konumunuza ve davranışınıza göre ayarlanır

Uyarlanabilir Ses Kontrolü; iş yeri veya favori kafeniz gibi sık sık ziyaret ettiğiniz yerleri tanımayı öğrenebilen ve sesi ideal dinleme deneyimi için uyarlayabilen akıllı bir işlevdir. Ayrıca ne yaptığınızı (örneğin yürüyüş, bekleme veya seyahat) otomatik olarak algılayıp ortam sesi ayarlarını duruma göre ayarlar.

Size göre tepki veren kulaklık

Kulaklığınızdaki yakınlık sensörü, kulaklığı takıp takmadığınızı algılayabilir ve pil gücünden tasarruf etmek için çalmayı buna göre uyarlayabilir. Kulaklığınızı çıkardığınızda müzik otomatik olarak duraklatılır. Kulaklığı tekrar taktığınızda da müzik otomatik olarak devam eder.

Hızlı Dikkat Çekme

Etrafınızdaki sesleri çabucak duymanız mı gerekiyor? Sadece elinizi kasanın üzerine koyun ve müziğinizin sesini kısıp ortam sesine izin verin.

Gün boyu rahat kullanım

WH-1000XM4, sofistike stili olağanüstü rahatlıkla birleştirir. Basınç düşüren, süper yumuşak üretan köpükten kulaklık yastıkları basıncı eşit dağıtır ve tam oturma için kulaklık yastığı temasını artırır. Ayrıca daha hafif tasarımı sayesinde kulaklık taktığınızı dahi fark etmezsiniz.

Tüm gün süren güç ve hızlı şarj

30 saatlik uzun pil ömrü sayesinde, uzun yolculuklarınızda dahi yeterli güce sahip olacaksınız. Ayrıca acil şarja ihtiyacınız varsa isteğe bağlı AC adaptörü ile sadece 10 dakikada 5 saatlik şarj elde edebilirsiniz.

Sesli Yardımcı ile işlemler daha akıllı

Sadece yardımcınızla konuşarak gününüzü yönetin. Eğlenin, arkadaşlarınızla iletişim kurun, bilgi alın, müzik ve bildirimleri dinleyin, hatırlatma ayarlayın ve çok daha fazlasını yapın.

Daha net eller serbest görüşme

Kolayca ilerleyen eller serbest görüşmeyle sohbet serbestçe akar. Telefonunuzu olduğu yerde bırakın, iki kez dokunarak konuşun. Beş dahili mikrofonu gelişmiş ses sinyali işlemeyle bir araya getiren Hassas Ses Algılama Teknolojisi sayesinde WH-1000XM4, telefonda konuştuğunuz kişiye daha net ses kalitesi sunar.

Parmak uçlarınızdaki kontrol

Panele dokunarak veya vurarak parça değiştirin, ses seviyesini düşürüp yükseltin veya arama yapın.

Sony | Kulaklık Connect uygulaması

Sony | Kulaklık Bağlantısı uygulaması ile Ortam Sesi Kontrolü, arka plan sesinin seviyesini ayarlamanızı sağlar ve sadece insan seslerini duyma seçeneği sunar. Ekolayzer sayesinde de ses seviyelerini müziğinize uygun şekilde özelleştirebilirsiniz.

Çok noktalı bağlantı

WH-1000XM4 kulaklık tam rahatlık için aynı anda iki Bluetooth® cihazla eşleştirilebilir. Dolayısıyla bir çağrı geldiğinde, kulaklığınız hangi cihazın çaldığını anlar ve otomatik olarak doğru cihaza bağlanır. Ayrıca sadece bir düğmeye dokunarak kulaklığınızı iki cihazdan istediğinize çabucak, sorunsuzca geçirebilirsiniz.

Döner-katlanır yapı

Kompakt kutuya düzgün şekilde yerleştirilebilmeleri için kulaklıklar içe doğru döner.

Kablo ile taşıma çantası

Ürünle birlikte verilen taşıma çantası dayanıklıdır ve kablolu dinleme için kablo içerir.

Marka SONY
Kulaklık frekansı 4 - 40000 Hz
Kulaklık hassasiyeti 105 dB
Sürücü ünitesi 4 cm
Mıknatıs tipi Neodim
Ses azaltma Evet
Kulaklık çeşidi Kulakla ilgili
Akustik sistem kapalı
Diyafram malzemesi Polikaprolakton (PCL)
Gürültü azaltma türü Aktif
Gürültü yok etme etkisi Evet
Mikrofon tipi Ankastre
Ağırlık 254 g
Ambalaj tipi Kutu
Pilin yeniden şarj edilme süresi 3 Saat
Konuşma süresi 24 Saat
Bekleme süresi 200 Saat
Müzik Oynatma 30 Saat
Pil şarjda ikazı Evet
Pille çalışır Evet
Bluetooth versiyonu 5.0
Kablosuz yöneltici alanı 10 m
Bağlantı teknolojisi Kablolu & Kablosuz
Frekans bandı ve işletim kanalları 2.4 GHz
Bluetooth Evet
Bluetooth profilleri A2DP,AVRCP,HFP,HSP
USB Bağlantısı Evet
3,5 mm konektörleri Evet
USB konnektörü USB C Tipi
Ürün rengi Siyah
Ses kontrolü Dokunmatik
Kontrol tipi Dokunmatik
Katlanır Evet
Kulaklık türü Binoral
Takma tipi Saç bandı
Önerilen kullanım Çağrı ve Müzik
Ürün tipi Kulaklık
Google Desteğiyle Çalışır Evet
Miktar 1
Pakete dahil kablolar Sesli (3.5mm), USB C Tipi
Taşıma kutusu Evet
Audio adaptör dahildir Uçuş

Ürün Yorumları