Sony WF1000XM3S K.içi BT Kulaklık-Gümüş

Ürün Kodu: 1022349
- MPN: WF1000XM3S.CE7
- GTIN: 4548736088870
110.11TL x 12 Ay Faizsiz ve Masrafsız Kredi Seçeneği
1.321,26 TL

Önceki: 2.098,90 TL

%37 İNDİRİMLi
 
SATIN AL
Sony Türkiye
Garantili

Ürün Bilgisi

Sony WF1000XM3S K.içi BT Kulaklık-Gümüş Kulak İçi Kulaklık

Sony WF-1000XM3 Gürültü Engelleme Özellikli Kablosuz Kulaklık - SiyahSony WF-1000XM3 Gürültü Engelleme Özellikli Kablosuz Kulaklık Özellik

Sony WF-1000XM3 Gürültü Engelleme Özellikli Kablosuz Kulaklık modelleri müzik dinleme deneyimini en üst seviyeye çıkarıyor. Yeni nesil kulaklık dış dünya ile aranıza adeta set çekiyor ve sevdiğiniz melodilerin ritminde kaybolmanızı sağlıyor. Ses kalitesi ve gürültü önleme özellikleri bir yana, ürün işlevsel ve kolay kullanım sunan yapısı ile de dikkatleri üzerine çekiyor. Sony kalitesi ile sizlere ulaşan kulaklık markanın hem geliştirdiği hem de kullandığı yazılım ve donanım birimlerinden besleniyor. Bu da kulak içi kulaklığın fonksiyonelliğini artırıyor, ses aktarımını iyileştiriyor. Ses nitelikleri, bağlantı seçenekleri, fiziksel özellikleri göz önüne alındığında Sony marka kulaklığın kendi klasmanı içerisinde son derece iyi konumda olduğu ortaya çıkıyor. Sony WF-1000XM3 Gürültü Engelleme Özellikli Kablosuz Kulaklık fiyatları da ürünün bu özelliklerine ve markanın kalitesine kıyasla bütçe dostu bir yapı sergileyerek keyifli bir satın alım sürecine sizleri dahil ediyor.

WF-1000XM3 Temel Özellikleri

 • Kulak içi / kanal içi kullanım türündeki kablosuz Sony kulaklık temel olarak üst düzey kalitede müzik dinlemek için tasarlanmış olmakla birlikte telefon ile de kullanılabiliyor. Sony kulaklık ile görüşmeleri duyma ve yanıt verme sorunsuz biçimde gerçekleşiyor, iletişim sıkıntısı yaşanmıyor.
 • Ses kalitesini ve rahatlığı artırmak adına kulaklıkta DSEE HX, neodimyum sürücü, ses kontrol, Sense Engine özellikleri bulunuyor. Bu gibi teknolojiler, 20 Hz düşük frekans ve 20 kHz yüksek frekans ses özelliğine sahip ürünün kendi klasmanı içerisinde üst çıkmasında etkili oluyor.
 • Sesli asistan desteğine sahip olması daha eğlenceli ve kolay bir kullanım alanı sunuyor. Google Asistan ve Siri asistan eşliğinde kulaklığınızı kullanabilmenin keyfini çıkarabilirsiniz.
 • Kulaklık Android ve IOS uyumlu olduğundan bu sistemlere sahip cihazlarda kolay, hızlı ve sıkıntısız biçimde kullanılabiliyor.
 • Sensörlü yapısı ile konforu artıran kulaklıkta dokunmatik sensör ve duraklatma sensörü yer alıyor.

Öncü Gürültü Önleme Teknolojisi

Sony WF-1000XM3 kulak içi kulaklık modelinde ileri düzey bir gürültü önleme teknolojisi kullanılıyor. Bu seriyi bu denli önemli kılan özelliklerin başında bu özel tasarım yer alıyor. Yüksek çözünürlüklü gürültü engelleme işlemcisi QN1e, kablosuz kulaklıklar arasındaki en gelişmiş teknolojiyi sunması ile kendini ayrıştırıyor. HD gürültü engelleme donanım ve yazılımsal yenilikler bütününü içeriyor. Ortam sesini yakalayan bu özel işlemci farklı frekanstaki çoğu gürültüyü rahatlıkla engelleyebiliyor. Bunu yaparken fazla güç kullanmıyor olması da faydalı bir özellik olarak kendini belli ediyor.

Çift Gürültü Sensörü adı verilen teknoloji çevresel gürültüyü algılıyor ve sizin sesinizi daha baskın kılabiliyor. Kulaklık yüzeyinde yer alan ve biri geri beslemeli diğeri ileri beslemeli olan çift mikrofon kalabalık ofis ortamı, yoğun gürültülü trafik sesleri de dahil etraftaki çoğu ortam sesinden daha fazlasını yakalama özelliği ile fark yaratıyor. Etraf seslerini önleyen özel kulaklık başlıkları gürültü önlemenin ve muazzam ses kalitesi aktarmanın yanı sıra, vücuda uygun bir yapı da sunuyor. Böylece kulaklığı uzun süre kullanmanız gerektiğinde konforunuzdan ödün vermemiş oluyorsunuz.

Kulaklığın içerisinde 6 mm çaplı sürücü birimi yer alıyor. Bu donanım parçası minimal olmakla birlikte son derece güçlüdür, sizlere net ve hayli zengin ses içeriği sunar. Gürültüyü önleyen QN1e işlemcisi ise temel olarak 24 bit ses sinyali işleme ve analog-dijital dönüştürücü birimlerini kulaklık amplifikatörü ile birleştiriyor. DSEE HX yani Digital Sound Enhancement Engine teknolojisi ise dijital ses geliştirme motoru anlamına geliyor ve sıkıştırılmış formattaki dijital müzik dosyalarının kalitesini yükseltiyor. Böylece işitsel içerikleri HD ses kalitesine yaklaştırabiliyor.

Sony Kulaklığın Temel Donanım Özellikleri

 • Ses Çıkışı: Stereo
 • Gürültü Önleme: Aktif Gürültü Engelleyici
 • Bluetooth: Var / Sony QN1e
 • Bağlantı Tipi: Tam Kablosuz
 • Şarj Tipi: Şarj Kutusu
 • Hızlı Şarj: Var
 • Kullanım Aralığı: 10 metre

Kulak içi kulaklık kutusu içerisinde 1 adet Sony WF-1000XM3 kulaklık, şarj ekipmanı, gerekli belgeler yer alıyor. Bunlar temel parçalar olmakla birlikte içerik farklılık gösterebiliyor. Üretici ve satıcı markanın satış politikasına, kampanya dönemlerine ya da sezon fırsatlarına bağlı olarak fiyatta ve kutu içeriğinde değişiklik olabiliyor.

Bağlantı Çeşitliliği ve Özellikleri

Sony kulaklık serisi geniş bağlantı seçenekleri ile kullanıcıları cezbetmeyi başarıyor. Tam kablosuz kulaklık arayışındakilerin ilk tercihleri arasında yer alan üründe Bluetooth ve NFC kablosuz teknolojileri yer alıyor. Bluetooth 5.0 versiyonuna sahip olan cihaz Sony QN1e bluetooth çipsetini kullanıyor ve HFP, A2DP, AVRCP profillerini destekliyor. Yeni Bluetooth çipinden ve özel anten dizaynından güç alan tasarım sizlere hem istikrarlı bir bağlantı sunuyor hem de uzun saatler boyunca erişim sıkıntısı olmada kaliteli kablosuz akış vadediyor.

10 metre kullanım mesafesi ile geniş bir aralık sunan kablosuz kulaklık geneli itibari ile 8 saat kullanım süresi ile geliyor. Yoğun kullanımda bu süre 4 saate düşmekle birlikte bu rakam da oldukça yüksektir. Şarj kutusunda 24 saat kullanılabilir olan kulaklık standart olarak 1,5 saatte doluyor. Acil durumlar için çözüm niteliğinde ola hızlı şarj teknolojisi de tüketicileri memnun eden bir diğer özellik oluyor. 10 dakika içerisinde 1,5 saatlik hızlı şarj kullanım süresi ile kesintisiz müzik dinlemenin tadını çıkarabilirsiniz.

Bu kulaklık modeli müzik dinlemenin yanı sıra film, video ve TV programları izlemek için de ideal bir aksesuar oluyor. Akıllı tablet ya da telefon üzerinden görsel içerik izlemeyi sevenler, kablosuz bağlantılı kulaklığın anlık senkronizasyon başarısı ile maksimum konfor elde ediyor. Yeni Bluetooth çipi sesin bir kulaktan diğerine aktarılması metodunu izlemiyor. Bunun yerine sağ ve sol kulağa aynı anda, eşzamanlı olarak ses iletimi yapılıyor. Optimize edilmiş özel anten dizaynı hem konumu hem de işlevselliği ile adından bahsettiriyor. Bluetooth anteninin konumu kesintisiz akışı sürekli sağlayabilecek yerde bulunuyor, bu optimizasyon neticesinde sinyal de güçlü oluyor.

Teknoloji Üretiminde Lider Markalardan: Sony

Dünyanın öncü teknoloji üreticilerinden olan Sony, kaliteden ödün vermeden yoluna devam ediyor. İşlevsel, fonksiyonel, sağlam ve kaliteli ürünler geliştirme vizyonu ile geniş kitlelere ulaşan Sony markasının TV ve ev sinema sistemlerinden araç içi eğlence sistemlerine, fotoğraf makinelerinden video kameralara değin hayli geniş bir ürün gamı bulunuyor.

Kullanımı Kolaylaştıran Fiziksel Tasarım

Sony WF-1000XM3 Gürültü Engelleme Özellikli Kablosuz Kulaklık özellikleri kendini fiziksel yapısında da belli ediyor. Kulağa ideal biçimde oturma esası ile tasarlanan kulaklık 3 noktadan tutuş sağlıyor. Bu 3 notalı ergonomik yapıda kulaklık başlıkları kulaktaki üç farklı noktaya temas ediyor. Düşme, kayma, çıkma engelleniyor ve ergonomik stil hayli rahat hissettiriyor. Kauçuk yüzeyli kulaklık yüksek sürtünme dayanımı ile de kullanıcıyı memnun ediyor. Kulaklık başlıkları kulağa tam oturuyor, mevcut yerinde kalıyor ve sürekli, sık kayıp çıkma gibi olmuşuz durumlar yaşanmıyor. Kesintisiz müziğin öneminin farkında olan Sony, 24 saate yakın dinleme ve yeni nesil hızlı şarj özelliklerini sizlere sunuyor. Gürültü engelleme kapalıyken dinleme süresinin daha uzun olduğunu da eklemek gerekiyor. Örneğin gürültü önleme devredeyken kulaklık tam şarj olduğunda 6 saat güç sunarken, devre dışı olduğunda bu süre 8 saate çıkıyor. Bunların yanı sıra manyetik şarj kutusu kulaklıkların kolayca yerine oturmasında etkili oluyor, gürültü önleme kapalıyken şarj kutusu ile 32 saate kadar çalma süresi sağlanıyor.

Marka SONY
Kulaklık frekansı 20 - 20000 Hz
Sürücü ünitesi 6 mm
Mıknatıs tipi Neodim
Kulaklık çeşidi Kulak içi
Akustik sistem kapalı
Sürücü türü Dinamik
Gürültü yok etme etkisi Evet
Mikrofon tipi Ankastre
Şarj kılıfı ağırlığı 77 g
Sol kulaklık ağırlığı 8,5 g
Sağ kulaklık ağırlığı 8,5 g
USB kablo uzunluğu 0,2 m
Yakın Alan İletişimi Evet
Ses bobin türü CCAW
2,5 mm konektör Hayır
True Wireless Stereo (TWS) teknolojisi Evet
Pil türü Yerleşik batarya
Pilin yeniden şarj edilme süresi 1,5 Saat
Pil ömrü 4,5 Saat
Bekleme süresi 15 Saat
Müzik Oynatma 6 Saat
Şarj edilebilir pil Evet
Pille çalışır Evet
Bluetooth versiyonu 5.0
Kablosuz yöneltici alanı 10 m
Bağlantı teknolojisi Kablosuz
Frekans bandı ve işletim kanalları 2.4 GHz
Bluetooth Evet
Bluetooth profilleri A2DP,AVRCP,HFP,HSP
USB Bağlantısı Hayır
3,5 mm konektörleri Hayır
Ürün rengi Gümüş
Kulaklık türü Binoral
Takma tipi Kulak içi
Önerilen kullanım Çağrı ve Müzik
Ürün tipi Kulaklık
Şarj kılıfı Evet
Pakete dahil kablolar USB C Tipi
Desteklenen ses formatları AAC,SBC

Ürün Yorumları

Fibabanka Alışveriş Kredisi

Fibabanka Alışveriş Kredisi
VadeTaksitTutar
3 Ay440.42 TL1321.26 TL
6 Ay220.21 TL1321.26 TL
12 Ay110.11 TL1321.26 TL

Vade ve taksit tutarları tek bir ürün üzerinden hesaplanmış olup sepetteki tutar üzerinden değişiklik gösterebilir.

Vade bilgisayarlarda 12, tabletlerde 6 ay, 3500TL ve altındaki cep telefonlarında 12 ay, 3500TL üzerindeki cep telefonlarında 3 ay ile sınırlıdır. Örneğin, sepetinizde 3600 TL ve 2500 TL değerinde iki ayrı telefon varsa kullanabileceğiniz maksimum vade 3 aydır.

Fibabanka Alışveriş Kredisi ile hakkında bilgi almak ve Sık Sorulan Sorulara ulaşmak için tıklayınız...

Taksit Planı 2 Taksit 3 Taksit
advantage 692.90 TL x 2

Toplam: 1385.79 TL

465.98 TL x 3

Toplam: 1397.93

axess 692.90 TL x 2

Toplam: 1385.79 TL

465.98 TL x 3

Toplam: 1397.93

bankkart 692.90 TL x 2

Toplam: 1385.79 TL

465.98 TL x 3

Toplam: 1397.93

bonus 692.90 TL x 2

Toplam: 1385.79 TL

465.98 TL x 3

Toplam: 1397.93

cardfinans 692.90 TL x 2

Toplam: 1385.79 TL

465.98 TL x 3

Toplam: 1397.93

maximum 692.90 TL x 2

Toplam: 1385.79 TL

465.98 TL x 3

Toplam: 1397.93

paraf 692.90 TL x 2

Toplam: 1385.79 TL

465.98 TL x 3

Toplam: 1397.93

saglamkart 692.90 TL x 2

Toplam: 1385.79 TL

465.98 TL x 3

Toplam: 1397.93

world 692.90 TL x 2

Toplam: 1385.79 TL

465.98 TL x 3

Toplam: 1397.93

TL x

Toplam: TL

TL x

Toplam: