Sofram Soft Orta Boy Çaydanlık Takımı

Ürün Kodu: 952986

Haftanın FırsatlarıTüm Fırsatlar

Ürün Bilgisi

Sofram Soft Orta Boy Çaydanlık Takımı Çaydanlık & Cezve


Sofram olarak Türkiye-İstanbul da konumlanan fabrikamız deneyimli ekibi ile 1964 yılından bu yana paslanmaz çelik mutfak gereçleri sektörünün önemli bir tedarikçisi olarak hizmet vermektedir.

Kuruluşumuzdan bu yana, müsterilerimizin taleplerini ve ihtiyaçlarını yeterli seviyede karşılamak için teknolijimizi, ürün kalitemizi ve üretim kapasitemizi devamlı olarak geliştirmekteyiz.

SOFRAM olarak temel üretim felsefemiz kaliteyi fonksiyonel kullanım ile birleştirerek, kullanıcılarına zengin bir ürün yelpazesi sunmaktadır.

Üretimimizde, avrupada üretilen yüksek nikel ve krom içeriğine sahip olan (18/10) kalitedeki paslanmaz çelik hammaddesi kullanılmaktadır.


SOFRAM paslanmaz çelik mutfak eşyaları sektöründe, güven ve kaliteyi temsil eden bir marka olmuştur.SOFT ÇAYDANLIKKulp : çelik kulplar ve tepeKapak : Cam kapak + Yaylı Buhar kesme kapağıHammadde: 304 kalite Paslanmaz çelik gövdeTaban: İndüksiyon Ocaklarda kullanılabilen 3 Katmalı kapsül Taban
ORTA BOY ÖLÇÜLERİ ;


Demlik: 1,30 Lt


Çaydanlık: 2,20 Lt


YAYLI BUHAR KAPAĞI:Yaylı buhar kesme Kapağı otomatik buhar kesme özelliği ile demliğinizin kullanımı esnasında buhar tahliyesini otomatik olarak keserek gerek el ve gerekse yüze gelebilecek sıcak buharı önlemiş olur. Demlik yerine tekrar konulduğunda buhar tahliyesi otomatik olarak tekrar başlar ve çayınızın istenilen lezzette demlenmesini sağlar. Buhar kapağı enerji sarfiyatını %90 azaltarak hem çaydanlığınızdaki suyun hem de demliğinizdeki çayınızın devamlı sıcak kalmasını sağlar.SABİT SÜZGEÇLER:Sofram çaydanlığınızın, demlik ve çaydanlık emziklerinde bulunan süzgeçler sayesinde ekstra bir süzgeç kullanmaya gerek duymadan çok daha az zahmetle ve çok daha kısa sürede lezzetli çaylar demleyebilirsiniz.


ÜRÜNÜN DETAYLI RESİMLERİ