Skil 9782 AA 2400 Watt 230 mm Taşlama Yapı & Bahçe & Oto Ürünü

Skil 9782 AA 2400 Watt 230 mm Taşlama

Ürün Bilgisi (Ürün Kodu: 823542)

SKIL 9782 AA 2400 Watt 230 mm TaşlamaAçıklama
Elektronik yumuşak başlatmalı, olağanüstü güçlü taşlama makinesi
Skil 9782 taşlama makinesi en zorlu kesme ve taşlama işleri için ideal, 2400 Watt'lık son derece güçlü bir motora sahiptir. Bu taşlama makinesi elektronik yumuşak başlangıç özelliğine sahiptir ve başlangıçta geri tepme konusunda endişelenmenize gerek kalmaz. Ve yapacağınız işe bağlı olarak yan sapı üç konforlu pozisyondan birine kolayca ayarlayabilirsiniz. Bu taşlama makinesi 230 mm taşlama diskleriyle uyumludur.

En zor işler için güç ve dayanıklılık
Skil 9782, son derece güçlü 2400 Watt'lık motoru ile zahmetsiz bir biçimde metal beton ve duvar kesme işlemlerinde kullanılabilir. Bu taşlama makinesi kaynak dikişleri ve kalın pas tabakalarının temizlenmesi gibi taşlama işlerini kolayca yapmanızı sağlar. Bu aletin harika performansını sağlayan sertleştirilmiş helezon dişlisi, çalışırken daha fazla tork, daha uzun alet ömrü ve daha düşük gürültü düzeyi sunar. Sağlam metalden yapılmış dişli muhafazası, taşlama makinesinin dayanıklılığını artırır.

Elektronik yumuşak başlangıç
Skil 9782, hızı otomatik olarak ayarlayan elektronik yumuşak başlangıç sistemine sahiptir; bu nedenle taşlama makinesini açtığınız anda, aletin yalpalaması konusunda endişe duymanıza gerek kalmaz. Alet size optimum kontrol sağlayacak biçimde yavaş bir tempoyla tam hıza erişir.

Hızlı aksesuar değişimi
Mil kilidi sistemi, aksesuarları kolay ve rahat bir şekilde değiştirmenize olanak sağlar. Tek yapmanız gereken, kilitleme düğmesine basarak mili kilitlemek ve sağlanan aksesuar anahtarını kullanarak aksesuarları değiştirmektir.

Ekstra çalışma konforu için pratik özellikler
Siperi ayarlayarak kıvılcımları istediğiniz tarafa yönlendirebilirsiniz. Kesme veya taşlama yaparken kavramanızı artırmak için taşlama makinesinin yan sapını üç konuma göre ayarlamanız yeterlidir. Skil 9782, çalışırken ekstra konfor ve kontrol sağlayan, yumuşak kavrama alanları bulunan ergonomik ve kapalı bir arka tutamağa sahiptir. Bu taşlama makinesinde optimum çalışma özgürlüğü sağlamak üzere üç metrelik uzun bir güç kablosu bulunur.

Özellikleri
En zorlu uygulamalar için 2400 W çok güçlü motor
Geri tepme olmadan maksimum hıza kadar kademeli hızlanma için yavaş ilk çalışma
Yüksek kaliteli bileşenler güvenilirlik ve aletin uzun ömürlü olmasını sağlar
Rahat taşıma için yan sap üç pozisyonda monte edilebilir
Kullanıcı elini korumak için kapalı arka sap
Kullanıcıya daha fazla rahatlık sağlamak için kaymaz yumuşak kavrama
Optimum çalışma serbestliği için 3 metre kablo
Kolay aksesuar değiştirme için mil kilidi

Teknik Veriler
Giriş: 2.400 W
Maksimum disk Ø: 230 mm
Testere göbek Ø: 22 mm
Ağırlık: 5,2 kg
Ürün bilgisi: Gerilim ve frekans: 230-240V / 50-60 Hz

Teslimat Kapsamı
Yan sap
Koruyucu siper
Altıgen anahtar
Aksesuar anahtarı
Flanş takımı


Ürün Yorumları