Skil 7445 AA 430 Watt Eksantrik Zımpara (Toz seviyesi göstergesi + 3 adet zımpara diski) Yapı & Bahçe & Oto Ürünü

Skil 7445 AA 430 Watt Eksantrik Zımpara (Toz seviyesi göstergesi + 3 adet zımpara diski)

Ürün Bilgisi (Ürün Kodu: 823579)

SKIL 7445 AA 430 Watt Eksantrik Zımpara (Toz seviyesi göstergesi + 3 adet zımpara diski

Açıklama
Eşsiz Toz Seviyesi Göstergesi ile yüksek performanslı eksantrik titreşimli zımpara
Skil 7445 eksantrik titreşimli zımpara, düz ve kavisli yüzeylerin zahmetsizce zımparalanmasına olanak veren ideal yardımcınızdır. Bu model, zımparalama işleriniz için son derece güçlü 430 watt'lık bir motora sahiptir. Entegre Toz Seviyesi göstergesi daha temiz çalışmanıza olanak sağlar. Daha rahat bir zımparalama deneyimi için Skil 7445 üzerinde toz kutulu bir entegre toz toplama sistemi, bir vakumlu temizleyici ve daha birçok pratik özellik mevcuttur. Bu zımpara, üç zımpara kağıdı ile birlikte teslim edilir.

Toz Seviyesi Göstergesi ile daha temiz çalışma
Zımparama sonrasında oluşan onca tozu temizlemek zorunda kalmaktan nefret etmiyor musunuz? Bu zımparadaki yenilikçi Toz Seviyesi Göstergesi özelliği, toz kutusunu boşaltmak için en iyi zamanı göstererek çalışmalarınızı kolaylaştırır. Böylece zımparanız her zaman maksimum toz emme gücüyle çalışarak evinizi daha temiz tutmanıza yardımcı olur.

Ekstra çalışma konforu için pratik özellikler
Temiz bir çalışma ortamı için vakumlu temizleyici kullanmak istediğinizde, eksantrik titreşimli zımpara üzerindeki entegre vakumlu temizleyici bağlantısını kullanarak aleti birçok standart boyutlu vakumlu temizleyiciye bağlayabilirsiniz. Bu modelin başka bir avantajı da, aletin iş parçasının üzerine yerleştirilmesi ve kaldırılması sırasında iş parçasında olası hasarlar oluşmasını önleyen bir entegre fren fonksiyonudur.

Kullanımı çok kolay
Skil eksantrik titreşimli zımpara, daha konforlu bir çalışmaya olanak sağlayan tüm bu özellikleri sayesinde kullanımı son derece kolay bir alettir. Hem sağ elle hem de sol elle kumandayı kolaylaştırmak için aletin üst bölümünde bir açma/kapatma anahtarı mevcuttur. Toz kutusu ‘Clic’ düğmesi ile kolaylıkla çıkartılabilir. Bu eksantrik titreşimli zımparada ayrıca, zımpara kağıtlarının kolayca değiştirilmesi amacıyla cırt cırtlı bir zımpara kağıdı sabitlemesi mevcuttur.


Özellikleri
Eğimli ve düz yüzeylerde rahat zımparalama için güçlü 430 Watt motor
Etkin zımparalama için 'toz seviyesi göstergesi': toz toplama geliştirmek için toz kutusunın ne zaman boşaltılacağını belirtir
Toz torbalı entegre toz toplama sistemi
Entegre vakumlu temizleyici bağlantısı
Kolay Velcro kağıt değiştirme
Çiziksiz zımparalama sağlayan zımpara tablası (alet kapatıldığında işlenen parçanın hasar görmesini engelleyen kısa kapanma süresi)
Düşük gürültü ve titreşim seviyeleri
Rahat çalışma için ergonomik tasarım
Aletin üst kısmında kolay erişilebilen açma/kapama düğmesi

Teknik Veriler
Giriş: 430 W
Zımparalama diski Ø: 125 mm
Zımparalama yörüngesi Ø: 2,0 mm
Ağırlık: 1,9 kg
Ürün bilgisi: 'Toz seviyesi göstergesi'
Entegre elektrikli süpürge adaptörü ve toz kutusu
Kolay (Velcro) kağıt değiştirme
Zımpara tablası freni
Gerilim ve frekans: 230-240V / 50-60 Hz

Teslimat Kapsamı
Toz kutusu
Zımparalama diski (3x)

Ürün Yorumları