Skil 7361 AA 240 Watt Titreşimli Zımpara Yapı & Bahçe & Oto Ürünü

Skil 7361 AA 240 Watt Titreşimli Zımpara

Ürün Bilgisi (Ürün Kodu: 823577)

SKIL 7361 AA 240 Watt Titreşimli Zımpara

Açıklama
Entegre toz filtresi sistemine sahip güçlü titreşimli zımpara
Skil 7361 titreşimli zımpara, örneğin kapılarda, masalarda, çitlerde ve kulübelerde testere ile zahmetsiz kesimler gerçekleştirmeye yarayan 240 watt'lık çok güçlü bir motora ve geniş bir zımparalama sahasına sahiptir. Değişken devir özelliği, aletin hızını yaptığınız işe göre ayarlamanıza olanak sağlar. Toz kutulu ve toz filtreli yerleşik toz toplama sistemi ile çalışma ortamınızı daha temiz tutabilirsiniz. Skil 7361 kıskaçların ve cırt cırt bantların olduğu ikili bir emniyet sistemine sahiptir ve hem standart zımparalama kağıtlarının hem de cırt cırt sırtlı zımparalama zımpara kağıtlarının kullanılmasına olanak sağlar. Bu titreşimli zımpara, üç zımpara kağıdı ile birlikte teslim edilir.

Daha temiz çalışma için entegre toz filtresi
Zımparama sonrasında oluşan onca tozu temizlemek zorunda kalmaktan nefret etmiyor musunuz? Bu titreşimli zımpara, tozu ayaktaki havalandırma deliklerinden çeken yerleşik bir toz toplama sistemine sahiptir. Boşaltılması kolay şeffaf toz kutusu, daha temiz bir çalışma ortamı sunmak için en ince toz parçacıklarının bile havadan filtrelenmesini sağlayan bir toz filtresine sahiptir.

Farklı yüzeylerin zımparalanması için değişken devir
Zımparanın değişken devir özelliği sayesinde, aletin hızını gerçekleştirdiğiniz işe göre ayarlayabilirsiniz. Örneğin boyanmış bir yüzeyi zımparalarken bu özellik çok işinize yarar. Düşük bir hız seçtiğinizde boya çok ısınmayacağı için etrafa bulaşmaz veya zımpara kağıdınız tıkanmaz.

Ekstra çalışma konforu için pratik özellikler
Titreşimli zımparanın bu konforlu ve yumuşak kavramalı ergonomik tasarımı sayesinde, testereleme çalışmanız sırasında aleti optimum şekilde kontrol edebilirsiniz. Titreşimli zımparanın üst bölümünde yer alan ergonomik açma/kapatma anahtarı, hem sağ elle hem de sol elle kumanda edilebilir. Toz yalıtımlı yüksek kaliteli rulman yatakları, tozu kritik önemdeki iç parçalardan uzak tutarak aletin kullanım ömrünü uzatır. Optimum çalışma özgürlüğü için bu titreşimli zımparanın güç kablosu uzunluğu 2,75 metredir.


Özellikleri

Hızlı ve pürüzsüz temizleme için etkili zımparalama işlemi ve güçlü motor
Değişik malzemelerde malzemenin kontrollü alınması için değişken hız çarkı
Daha temiz çalışma için entegre toz emme ve çift toz filtresi sistemi
Zımpara kağıdı seçeneği: Velcro (pıtrak) ya da kelepçeler ile kağıt tutma
Rahat çalışma için yumuşak kavramayı da içeren ergonomik tasarım
Düşük gürültü ve titreşim seviyeleri
Kolay erişim için aletin üst kısmındaki açma/kapama düğmesi

Teknik Veriler
Giriş: 240 W
Zımparalama yörüngesi Ø: 2,0 mm
Ağırlık: 1,7 kg
Ürün bilgisi: Değişken hız kontrolü
Entegre toz emme ve toz filtresi sistemi
Velcro (pıtrak) ya da kelepçeler ile kağıt tutma
Gerilim ve frekans: 230-240V / 50-60 Hz

Teslimat Kapsamı
Toz kutusu
3 adet zımpara kağıdı (2 x normal, 1 x pıtraklı)

Ürün Yorumları