Skil 7220 AC 250 Watt Multi Zımpara (Canvas Çanta + 2 Bağlantı Parçası + 10 Zımpara Kağıdı) Yapı & Bahçe & Oto Ürünü

Skil 7220 AC 250 Watt Multi Zımpara (Canvas Çanta + 2 Bağlantı Parçası + 10 Zımpara Kağıdı)

Ürün Bilgisi (Ürün Kodu: 823574)

SKIL 7220 AC 250 Watt Multi Zımpara (Canvas Çanta + 2 Bağlantı Parçası + 10 Zımpara Kağıdı)

Açıklama
Optimum çok yönlülük: Delta, titreşimli ve eksantrik titreşimli zımpara tek bir alette
‘Fox’ 3'ü 1 arada alet, üç farklı zımparayı bir alette birleştirerek optimum çok yönlülük sunar: Geniş yüzeylerin zımparalanması için bir titreşimli zımpara, kavisli yüzeylerin zımparalanması ve yüksek talaş kaldırma oranı için bir eksantrik titreşimli zımpara ve köşelerin, kenarların ve ulaşılması zor diğer yerlerin zımparalanması için bir delta zımpara. Multi zımpara, zımparalama işlerinizi kolayca gerçekleştirmenizi sağlayan 250 watt'lık güçlü bir motora sahiptir. Daha temiz bir çalışma için 3'ü 1 arada olan bu multi zımparada, tozu toz kutusunda toplayan bir entegre toz toplama sistem ve standart boyutlu birçok vakumlu temizleyiciye bağlantıya olanak veren bir vakumlu temizleyici bağlantısı mevcuttur. ‘Fox’ 3'ü 1 arada alet, iki farklı destek yastığı ve 10 zımpara kağıdı ile birlikte sağlam bir taşıma çantası içinde teslim edilir.

Son derece güçlü ve çok yönlü
Skil 7220 ‘Fox’ 3'ü 1 arada multi zımpara, 250 watt'lık güçlü motor ile seçilen destek yastığına bağlı olarak titreşimli hareketi ve eksantrik hareketi bir araya getirir. Yuvarlak destek yastığı ile multi zımpara eksantrik bir hareket yapar, bu sayede geniş yüzeylerde hızlı talaş kaldırma ve kavisli yüzeylerde zımparalama için ideal bir zımparadır. Demir şekilli destek yastığı ile zımpara, titreşimli bir hareket yaparak geniş yüzeylerde hassas yüzey kalitesi elde edilmesine,köşelerin, kenarların ve ulaşılması zor diğer yerlerin zımparalanmasına olanak sağlar. Patentli tek vidalı sistem sayesinde tabanlar ve bağlantılar arasında geçiş yapmak son derece kolaydır. İki hız ayarı kademesi, çalışma hızınızı işe göre ayarlamanıza olanak sağlar: Hassas yüzeylerde kontrollü talaş kaldırma (örn. boya sıyırma) için düşük hız ayarını veya hızlı talaş kaldırma için yüksek hız ayarını seçin.

Ekstra çalışma konforu için pratik özellikler
Daha temiz bir çalışma için bu multi zımpara, tozu toz kutusuna toplayan yerleşik bir toz toplama sistemine sahiptir. Entegre vakumlu temizleyici konektörü üzerinden standart boyutlu vakumlu temizleyiciler bağlanarak çalışma ortamı daha temiz tutulabilir. Fren fonksiyonu, aleti iş parçasının üzerine koymanız veya kaldırmanız sırasında iş parçasının zarar görmesini engeller. ‘Fox’ 3'ü 1 arada alet, iki farklı destek yastığı ve 10 zımpara kağıdı ile birlikte sağlam bir taşıma çantası içinde eksiksiz teslim edilir.

Özellikleri
Üç alet bir arada: Delta zımpara, titreşimli zımpara ve eksantrik zımpara
Hızlı ve pürüzsüz temizleme için etkili zımparalama işlemi ve güçlü motor
Yüksek toz toplama özelliği ve daha temiz bir çalışma ortamı için entegre toz emme tertibatı ve vakumlu temizleyici bağlantısı
Kontrollü malzeme alımı için iki hız ayarı
Kolay Velcro kağıt değiştirme
Daha uzun kullanım ömrü için delta uçta döndürülebilir üçgen köpük kısım
Büyük yüzeylerin ve ulaşılması zor alanların zımparalanması için çok fonksiyonlu destek yastığı
Çiziksiz zımparalama sağlayan zımpara tablası (alet kapatıldığında işlenen parçanın hasar görmesini engelleyen kısa kapanma süresi)
Düz ve kavisli yüzeyleri kazır, zımparalar ve parlatır

Teknik Veriler
Giriş: 250 W
Zımparalama diski Ø : 125 mm
Döndürülebilir delta uç boyutu: 92 mm
Zımparalama hareketleri: 19.000-26.000 p.m.
Zımparalama yörüngesi Ø: 2,0 mm
Ağırlık: 1,3 kg
Ürün bilgisi: Tek bir alette titreşimli zımpara, delta zımpara ve eksantrik zımpara
Zımpara tablası freni
Entegre elektrikli süpürge adaptörü ve toz kutusu
Yumuşak kavrama
Kolay (Velcro) kağıt değiştirme
Gerilim ve frekans: 230-240V / 50-60 Hz

Teslimat Kapsamı
Destek yastığı (yuvarlak)
Destek yastığı (sivri)
Toz kutusu
Döndürülebilir Delta uç
Zımparalama diski (5x)
Zımpara kağıdı (5x)
Alet çantası
Zımparalama diski (5x)
Zımpara kağıdı (5x)
Alet çantası

Ürün Yorumları