Skil 1840 AA 1300 Watt Freze Yapı & Bahçe & Oto Ürünü

Skil 1840 AA 1300 Watt Freze

Ürün Bilgisi (Ürün Kodu: 823572)

SKIL 1840 AA 1300 Watt Freze

Açıklama
Değişken devirli, güçlü ahşap frezesi
Skil 1840 ahşap frezesi iz verme ve oluk açma, şekillendirme, eğim verme, profil hazırlama ve dekoratif kesim işlemleri için ideal alettir. 1300Watt'lık güçlü motoru ile 60 mm derinliğe kadar tüm kesme işlerini kolayca yapabilirsiniz. Skil 1840, hız ön seçimi ve hassas derinlik ayarlama özellikleri sayesinde çok çeşitli malzemeler için uygundur. Aletin hızını ve derinliğini yaptığınız işe göre kolayca ayarlayabilirsiniz. Mil kilidi sayesinde hızlı ve basit olarak uç değişimi yapabilirsiniz. Bu ahşap frezesi ile birlikte bir adet düz matkap ucu, 6 ve 8 mm'lik iki penset, bir kopyalama halkası ve paralel, eğimli ve dairesel kılavuzlar verilmektedir.

Ekstra çalışma konforu için pratik özellikler
Ergonomik tasarıma sahip bu ahşap frezesi ayarlanabilir yan sapları ve yumuşak kavrama alanları sayesinde optimum kontrol ve çalışma rahatlığı sunar. Alüminyum taban levhası sayesinde ahşap frezesini çalıştırırken kolayca hareket ettirebilirsiniz. LED spot lambası sayesinde yaptığınız işi en iyi şekilde görürsünüz. Entegre vakumlu temizleyici bağlantısı, birçok standart vakumlu temizleyiciye uyum sağlar ve daha temiz bir çalışma ortamına olanak verir.

Optimum kontrol için değişken devir ve hassas derinlik ayarlama
Ahşap frezesi değişken devirlidir; böylece frezeleme işleminin hızını eldeki malzemeye uygun olarak ayarlayabilir ve her çeşit malzemeyle çalışabilirsiniz. Tercih ettiğiniz hızı, hız ön seçimi diski ile ayarlayabilirsiniz. Belirgin şekilde işaretlenmiş derinlik skalası, istediğiniz derinlik ayarını kolayca seçmenizi sağlar. Hassas ince ayarlar için derinlik ayarının üzerindeki düğmeyi çevirebilirsiniz.

Hızlı aksesuar değişimi
Mil kilidi sistemi, aksesuarları kolay ve rahat bir şekilde değiştirmenize olanak sağlar. Tek yapmanız gereken, ahşap frezesini düz kısmı yukarıda olarak yerleştirmek, kilitleme düğmesine basarak mili kilitlemek ve sağlanan aksesuar anahtarını kullanarak aksesuarları değiştirmektir.


Özellikleri
Kiniş açma, pah kırma, oluk ve kanal, köşe ve profil kesme; 1300 Watt gücündeki bu dik freze tüm bu işleri ve daha birçoğunu kolaylıkla yapar
Farklı dik freze uçları ile geniş bir malzeme yelpazesinde çalışmak için 12.000 - 28.000 d/d değişken hız
Mükemmel ergonomi ve kontrollü çalışma için yumuşak kavramalı ayarlanabilir saplar
Tek anahtarla hızlı uç değiştirme için mil kilidi
Önceden ayarlı 3 derinliğe kolayca yönlendirme için sütunlu derinlik durdurma
Hızlı ve doğru ince ayarlar için hassas derinlik ayarı
Daha temiz çalışma için entegre toz emme adaptörü
Çalışılan parçayı daha iyi görmek için spot lambası
Freze ucunu çabuk değiştirmek için düz tepeli
Kalıp döküm alüminyum taban, malzeme üzerinde rahat hareket için plastik kaplı

Teknik Veriler
Giriş: 1.300 W
Ağırlık: 3,8 kg
Ürün bilgisi: Değişken devir
Ayarlanabilir saplar
İnce derinlik ayarı
Mil kilidi
Spot lambası
Gerilim ve frekans: 220-240V / 50-60 Hz

Teslimat Kapsamı
1 adet düz matkap ucu
2 penset: 6 ve 8 mm
Paralel, eğri ve dairesel kılavuz
Kopyalama halkası
Anahtar

Ürün Yorumları