Skil 0791 2800 Watt Yaprak Toplama Toplayıcı Üfleyici

Skil 0791 2800 Watt Yaprak Toplama

Ürün Bilgisi (Ürün Kodu: 823590)

SKIL 0791 Bahçe 2800 Watt Yaprak Toplama

Açıklama
Bahçe kirini zahmetsizce temizleyin
Skil 0791 yaprak üfleyici; üfleyici, parçalayıcı ve vakum özelliklerini bir araya getiren 3'ü 1 arada pratik bir alettir. 2800 watt'lık motoru sayesinde şehir içindeki bahçelerinizdeki yaprakları ve diğer kirleri temizleyebilirsiniz. Büyük fonksiyon değişimi anahtarı, üfleyiciyi hemen bir vakum aletine (veya tersi) dönüştürmenize olanak sağlar. Yerleşik öğütücü sayesinde bahçe kirleri parçalanarak 45 litrelik sağlam bir torba içine toplanır. Skil’in özel ‘Easy Storage’ (Kolay Muhafaza) tasarımı sayesinde, yaprak üfleyici kullanımdan sonra çok az yer kaplar.

Üfleyici ve vakum aleti için yüksek hava akışı gücü
Bu yaprak üfleyici güçlü bir motora sahiptir ve düşen yaprakları ve diğer bahçe döküntülerini 270 km/sa hava akışı ve dakikada 13 m3 vakum hacmi ile zahmetsizce temizler. Tüm bahçe döküntülerini düzenli bir yığın haline getirdikten sonra, pratik vakum fonksiyonunu kullanarak yığını temizleyebilirsiniz. Skil 0791 üzerindeki yerleşik öğütücü, bahçe döküntülerinin kompakt ve kolayca imha edilebilmesi için hacmi onda birine düşürür.

Ekstra çalışma konforu için pratik özellikler
Yaprak üfleyiciyi bir vakum aletine dönüştürmek için aleti değiştirmeye gerek yoktur – tek yapmanız gereken anahtarı çevirmektir. Yaprak üfleyicinin destek tekerleri ve iki ergonomik sap, optimum çalışma konforu ve daha yüksek mobilite sağlar. 45 litrelik büyük toplama torbası sayesinde, torbayı sıkça boşaltmanıza gerek olmadan daha uzun süre çalışabilirsiniz.

Kolaylık sağlayan ‘Easy Storage’ (Kolay Muhafaza) çözümü
Bu alet, Skil’in kullanımı kolay olan ve zaman tasarrufu sağlayan ‘Urban Series’ bahçe aletleri ürün yelpazesinin bir parçasıdır. ‘Urban Series’ aletlerin tümünde Skil’in özel ‘Easy Storage’ çözümü mevcuttur, bu da kullanımdan sonra rahatça ve neredeyse hiç yer kaplamadan muhafaza edilmesine olanak sağlar. Bu bahçe üfleyici, aletin duvara asılmasını kolaylaştıran ‘Easy Storage’ (Kolay Muhafaza) rayı ile birlikte teslim edilir.


Özellikleri
Tedarik edilen Skil muhafaza rayı üzerinde aletin kullanışlı şekilde asılması için Skil'e özel «EASY STORAGE» (KOLAY MUHAFAZA) tasarımı
Hem üfleme hem de vakum modu için güçlü motor
Çok-fonksiyonlu «2'si 1 arada» bahçe üfleyici ve vakum artı doğrama işlevi
Kolay çevirme düğmesi ile kolay mod değiştirme
Moloz hacmini 10'dan 1'e düşürmek için yüksek darbeli doğrama
Çalışırken mükemmel kontrol için ergonomik saplar
Ek konfor için destek tekerlekleri ve omuz askısı
Büyük boşaltması-kolay toplama torbası

Teknik Veriler
Giriş: 2800 W
Vakum hacmi: 13 m³/min
Toplama torbası kapasitesi: 45 ltr
Ağırlık: 3,2 kg
Ürün bilgisi: «EASY STORAGE» (KOLAY MUHAFAZA) tasarımı
Üfleme ve vakum fonksiyonu
Kolay fonksiyon değiştirme
Gerilim ve frekans: 220-240V / 50-60 Hz

Teslimat Kapsamı
Toplama torbası
Omuz askısı
Destek tekerlekleri

Skil depo rayı modülü

Ürün Yorumları