• Skil Bahçe 350 Watt Bahçe Testeresi - F0150788AA
  • Skil Bahçe 350 Watt Bahçe Testeresi - F0150788AA
  • Skil Bahçe 350 Watt Bahçe Testeresi - F0150788AA
Skil Bahçe 350 Watt Bahçe Testeresi - F0150788AA Skil Bahçe 350 Watt Bahçe Testeresi - F0150788AA Skil Bahçe 350 Watt Bahçe Testeresi - F0150788AA

Skil Bahçe 350 Watt Bahçe Testeresi - F0150788AA

Ürün Bilgisi (Ürün Kodu: 823589)

Skil 0788 350 Watt Bahçe Testeresi Yapı & Bahçe & Oto Ürünü

SKIL 0788 Bahçe 350 Watt Bahçe Testeresi

Açıklama
Ağaçlarınızı ve çalılarınızı zahmetsizce keserek şekillendirin
Skil 0788 ‘Lynx’ budama testeresi, çapı 80 mm'ye kadar olan dalların budanmasına yönelik kullanımı kolay bir alettir. Etkili 350 watt'lık motor ve 18 mm strok değerleri sayesinde, dallar neredeyse hiçbir fiziksel efor harcamadan etkin şekilde budanabilir. Kompakt yapısı ve hafif tasarımı sayesinde bu budama testeresi her türlü çalışma koşulu altında kullanılabilir. Skil’in özel ‘Easy Storage’ (Kolay Muhafaza) tasarımı sayesinde, bu budama testeresi kullanımdan sonra çok az yer kaplar. ‘Lynx’ ile birlikte ahşap için iki testere bıçağı da teslim edilir.

Hızlı, aletsiz bıçak değiştirme
Alet gerektirmeyen 'Clic' sistemi, testere bıçaklarını özel bir alet kullanmaya gerek olmadan kolay ve rahat bir şekilde değiştirmenize olanak sağlar. Tek yapmanız gereken ‘Clic’ koluna gösterilen yönde basarak bıçağı serbest bırakmak ve yerine yenisini yerleştirmektir.

Ekstra çalışma konforu için pratik özellikler
İster baş üstü konumda, ister uzanarak, ister tek elle, ister dar alanlarda çalışın. Skil 0788 ‘Lynx’ budama testeresini her zaman kolaylıkla kullanabilirsiniz. Kompakt ve hafif tasarımlı, yumuşak kavramalı ergonomik yapı, çalışma sırasında optimum konfor ve kontrol sunar. Kapalı tutamak eliniz için ekstra koruma sağlar. Bu budama testeresinde şarj edilmesi gereken bir akü mevcut değildir. Kesintisiz çalışmak için aleti kolayca elektrik şebekesine bağlayabilir ve ihtiyacınız olan her yerde kesintisiz güce sahip olabilirsiniz.

Kolaylık sağlayan ‘Easy Storage’ (Kolay Muhafaza) çözümü
Bu alet, Skil’in kullanımı kolay olan ve zaman tasarrufu sağlayan ‘Urban Series’ bahçe aletleri ürün yelpazesinin bir parçasıdır. ‘Urban Series’ aletlerin tümünde Skil’in özel ‘Easy Storage’ çözümü mevcuttur, bu da kullanımdan sonra rahatça ve neredeyse hiç yer kaplamadan muhafaza edilmesine olanak sağlar. Bu budama testeresi, aletin duvara asılmasını kolaylaştıran ‘Easy Storage’ (Kolay Muhafaza) rayı ile birlikte teslim edilir.


Özellikleri
Tedarik edilen Skil muhafaza rayı üzerinde aletin elverişli asımı için Skil'e özel «EASY STORAGE» (KOLAY MUHAFAZA) tutacağı tasarımı
80 mm çapa kadar dallarda zahmetsiz budama
Hafif ve kompakt tasarım, optimum çalışma konforu sağlar
Alet gerekmeden kullanıcı dostu testere bıçağı değiştirme ('CLIC')
Kesintisiz güç, akü yok, şarj etme süresi yok
Üniversal panter testere bıçakları ile uyumlu
Daha iyi ve rahat kavrama için yumuşak kavrama
Kablo veya alete gelecek hasarı önlemek için kablo toplayıcı

Teknik Veriler
Giriş gücü: 350 W
Bıçak uzunluğu: 15 cm
Strok uzunluğu: 18 mm
Bıçak hızı: 2350 s.p.m.
Ahşapta kesme kapasitesi: 80 mm
Ağırlık: 1,5 kg
Ürün bilgisi: «EASY STORAGE» (KOLAY MUHAFAZA) tasarımı
Kolay «CLIC» bıçak değişimi
Yumuşak kavrama
Gerilim ve frekans: 220-240V / 50-60 Hz

Teslimat Kapsamı
Testere bıçağı (2x)
Skil muhafaza ray modülü

Ürün Yorumları