Skil 0755 AA Bahçe 3,6 Volt 1,5 Ah Li-ion Akülü Çit Biçme Makası Li-ion Yapı & Bahçe & Oto Ürünü

Skil 0755 AA Bahçe 3,6 Volt 1,5 Ah Li-ion Akülü Çit Biçme Makası Li-ion

Ürün Bilgisi (Ürün Kodu: 823588)

SKIL 0755 AA Bahçe 3,6 Volt 1,5 Ah Li-ion Akülü Çit Biçme Makası Li-ion

Açıklama
Çimlerinizi ve çalılarınızı zahmetsizce keserek şekillendirin
Skil 0755 3,6V çim makasları, şehir içindeki tüm kenar çimi düzeltme ve çalı budama çalışmaları için uygundur. Çim makasları, ‘ECP’ (elektronik hücre koruması) özellikli lityum iyon akü teknolojisine sahiptir. LED akü şarj göstergesi sayesinde akünün ne zaman dolduğunu bilirsiniz. Bu çim makasları, bir çalı bıçağı ve bir çim bıçağı ile birlikte teslim edilir. Aletsiz ‘Clic’ sistemi, kesme bıçaklarının herhangi bir alet kullanmaya gerek olmadan değiştirilebilmesine olanak sağlar. Skil’in özel ‘Easy Storage’ (Kolay Muhafaza) tasarımı sayesinde, bu çim biçme makasları ve yedek bıçak, kullanım sonra çok az yer kaplar.

’ECP’ (elektronik hücre koruması) korumalı lityum iyon teknolojisi
Bu alette lityum iyon akü teknolojisi mevcuttur. Yani aküde bellek etkisi ve şarj boşalması görülmez ve alet her zaman kullanıma hazırdır! Bellek etkisinin olmaması, etkin akü kapasitesinden düşüş yaşamadan aküyü istediğiniz zaman yeniden şarj edebileceğiniz anlamına gelir. Lityum iyon teknolojisi aynı zamanda alet kullanımda değilken şarj boşalması olmasını da engeller. Alet uzun süre rafta dursa da aküsü boşalmaz. ‘ECP’, lityum iyon akünün aşırı yüklenmesini, aşırı ısınmasını ve derin deşarj olmasını engeller. Bunların herhangi biri söz konusu olduğunda alet otomatik olarak kapanır. Aşırı yüklenme, aşırı ısınma ve derin deşarj durumunda akünün kullanım ömrü kısalır veya akü bozulur. ‘ECP’, aküyü bu tehlikelere karşı korur ve akünün en iyi kullanım ömrünü sergilemesini garanti eder.

Hızlı, aletsiz bıçak değiştirme
Alet gerektirmeyen 'Clic' sistemi, kesme bıçaklarını özel bir alet kullanmaya gerek olmadan kolay ve rahat bir şekilde değiştirmenize olanak sağlar. Tek yapmanız gereken ‘Clic’ düğmesine basarak bıçağı serbest bırakmak ve yerine yenisini yerleştirmektir.

Kolaylık sağlayan ‘Easy Storage’ (Kolay Muhafaza) çözümü
Bu alet, Skil’in kullanımı kolay olan ve zaman tasarrufu sağlayan ‘Urban Series’ bahçe aletleri ürün yelpazesinin bir parçasıdır. ‘Urban Series’ aletlerin tümünde Skil’in özel ‘Easy Storage’ çözümü mevcuttur, bu da kullanımdan sonra rahatça ve neredeyse hiç yer kaplamadan muhafaza edilmesine olanak sağlar. Bu çim biçme makasları, aletin ve yedek bıçağın kolayca asılabilmesi için ‘Easy Storage’ (Kolay Muhafaza) rayı ve ekstra bir kanca ile birlikte teslim edilir.


Özellikleri
Tedarik edilen Skil muhafaza rayı üzerinde aletin elverişli asımı için Skil'e özel «EASY STORAGE» (KOLAY MUHAFAZA) tutacağı tasarımı
Lityum-iyon teknolojisi: hafıza kaybı yok, kendiliğinden deşarj yok ve her zaman kullanıma hazır
Elektronik hücre koruması (ECP), pili korur
Hafif ve kompakt tasarım, optimum çalışma konforu sağlar
Kolay ve gressiz «CLIC» bıçak değişimi
Büyük çim ve çalı makas bıçakları
LED şarj göstergesi
Ek konfor için yumuşak kavrama tutacağı

Teknik Veriler
Gerilim: 3,6 V
Akü kapasitesi: 1,5 Ah
Akü sistemi: Li-Iyon
Çalı bıçak uzunluğu: 150 mm
Çim bıçağı genişliği: 100 mm
Aralık dişli çalı bıçağı: 8 mm
Şarj etme süresi: 6 Hrs
Kullanım süresi akü: 50 min
Akü dahil ağırlık: 0,6 kg
Ürün bilgisi: Lityum-İyon teknolojisi
Hafif ve kompakt
«EASY STORAGE» (KOLAY MUHAFAZA) tasarımı
Kolay «CLIC» bıçak değişimi
LED şarj göstergesi
Yumuşak kavrama tutacağı
Voltaj ve frekans (şarj cihazı): 230-240 V / 50-60 Hz

Teslimat Kapsamı
Şarj cihazı
Skil muhafaza ray modülü
İkinci bıçak için muhafaza kancası
2 bıçak (1 x çalı/1 x çim)
2 bıçak kılıfı

Ürün Yorumları