Skil 0730 AA Bahçe 250 Watt Kenar Kesme Makinesi Yapı & Bahçe & Oto Ürünü

Skil 0730 AA Bahçe 250 Watt Kenar Kesme Makinesi

Ürün Bilgisi (Ürün Kodu: 823584)

SKIL 0730 AA Bahçe 250 Watt Kenar Kesme Makinesi

Açıklama
İşleri halladen güçlü bir kenar kesme makinesi
Skil 0730 kenar kesme makinesi, şehir içindeki bahçelerinizde en yaygın olarak gerçekleştirdiğiniz kırpma çalışmaları için ideal bir alettir. Mükemmel iki hatlı kesme sistemi, kesme performansını optimize ederek düzeltme çalışmalarınızı kolaylıkla gerçekleştirmenize olanak sağlar. Bu kenar kesme makinesi, çalışma konforunuzu en üst seviyeye çıkartan pratik özelliklere sahiptir. Skil’in özel ‘Easy Storage’ (Kolay Muhafaza) tasarımı sayesinde, bu kenar kesme makinesi kullanımdan sonra çok az yer kaplar.

Optimum kesme performansı
Kenar kesme makinesi, iki hatlı kesim sistemi sayesinde hızlı ve hassas düzeltme sonuçları elde etmenizi sağlayan mükemmel bir dengeye sahiptir. ‘Tap&Go’ (Dokun ve Başlat) kablo besleme sistemine sahip bu kenar kesme makinesi, gerektiğinde hızlı ve kolay bir kablo besleme gerçekleştirilmesini sağlar. Tek yapmanız gereken kablonun altındaki düğmeye basmaktır, kablo otomatik olarak uzatılır. 2 x 2,5 metre uzunluğundaki kablo daha uzun süreler çalışmanıza olanak sağlar.
Ekstra çalışma konforu için pratik özellikler
Çalışma konforunu en üst seviyeye çıkartan bu kenar kesme makinesi, ayarlanabilir teleskopik sapı sayesinde her kullanıcı için doğru çalışma pozisyonunu garanti eder. Yumuşak kavramalı arka tutamak, hafif ve ergonomik tasarım ile optimum çalışma rahatlığı sağlanır. Bu kenar kesme makinesi, işi kontrol altında tutmanızı garanti eden ikinci bir tutamak olan özel bir konforlu kavramaya sahiptir. Büyük ve tok tutumlu anahtar, kolay ve basit çalışmalar gerçekleştirilmesine olanak verir.

Kolaylık sağlayan ‘Easy Storage’ (Kolay Muhafaza) çözümü
Bu alet, Skil’in kullanımı kolay olan ve zaman tasarrufu sağlayan ‘Urban Series’ bahçe aletleri ürün yelpazesinin bir parçasıdır. ‘Urban Series’ aletlerin tümünde Skil’in özel ‘Easy Storage’ çözümü mevcuttur, bu da kullanımdan sonra rahatça ve neredeyse hiç yer kaplamadan muhafaza edilmesine olanak sağlar. Bu ot biçme makinesi, aletin duvara asılmasını kolaylaştıran ‘Easy Storage’ (Kolay Muhafaza) rayı ile birlikte teslim edilir.

Özellikleri
Tedarik edilen Skil muhafaza rayı üzerinde aletin elverişli asımı için Skil'e özel «EASY STORAGE» (KOLAY MUHAFAZA) tutacağı tasarımı
Dahil edilen «EASY STORAGE» (KOLAY MUHAFAZA) modülü, Skil bahçe ürünlerinizi üzerine asmak için uygun bir muhafaza ray sistemine uzatılabilir
Bir çok kenar kesme uygulaması için güçlü 250 W motor
Hızlı ve kusursuz düzenleme sonuçları için 2 hatlı kesim sistemi
Kişisel çalışma konforunu arttırmak için teleskopik yükseklik ayarlaması
Çalıştırırken ekstra hattın kolay istek üzerine bırakması için «Dokun ve başlat» hattı beslemesi
Optimum rahatlık için büyük, düşük dirençli açık/kapalı şalteri
Arttırılmış konfor için ergonomik tutacak tasarımı
Çalışırken ekstra kumanda için «COMFORT GRIP» (KONFORLU KAVRAMA) özellikli ikinci tutacak
Kablo veya alete gelecek hasarı önlemek için kablo toplayıcı

Teknik Veriler
Giriş: 250 W
Yüksüz hız: 12000 r.p.m.
Çim biçme çapı: 25 cm
Çim biçme sistemi: 2 hatlı sistem
Hat çapı: 1,2 mm
Hat besleme sistemi: Dokun ve başlat
Ağırlık: 2,6 kg
Ürün bilgisi: «EASY STORAGE» (KOLAY MUHAFAZA) tasarımı
Yükseklik ayarlaması
İki tutacak
«Dokun ve başlat» hattı beslemesi
Kablo toplayıcı
Gerilim ve frekans: 230-240V / 50-60 Hz

Teslimat Kapsamı
Makara sistemi
Skil muhafaza ray modülü

Ürün Yorumları