Skil 0700 AA Bahçe 500 Watt Elektrikli Ot Fırçası Yapı & Bahçe & Oto Ürünü

Skil 0700 AA Bahçe 500 Watt Elektrikli Ot Fırçası

Ürün Bilgisi (Ürün Kodu: 823581)

SKIL 0700 AA Bahçe 500 Watt Elektrikli Ot Fırçası


Açıklama
Etkin, çevre dostu ot temizleme
Skil 0700 ‘Weedbuster’ fırçaları; patikanızdaki, bahçe avlunuzdaki ve garaj yolunuzdaki fayanslar arasında çıkan inatçı yabani otları, yosunları ve küçük bitkileri hızlı ve etkin şekilde temizler. Böylece siz de artık yabani otları dizlerinizin acımasına ve sırtınızın ağrımasına neden olacak veya çevreye zarar veren zehirli tarım ilaçları kullanmanızı gerektirecek şekilde kendiniz elinizle temizlemek zorunda kalmazsınız. Tek yapmanız gereken ‘Weedbuster’ fırçayı açmak ve 500 watt motor ve 3000 dev/dak devir ile fırçanın işinizi halletmesini beklemektir. Skil’in özel ‘Easy Storage’ (Kolay Muhafaza) tasarımı sayesinde, bu elektrikli yabani ot süpürme makinesi kullanımdan sonra çok az yer kaplar.

Ekstra çalışma konforu için pratik özellikler
‘Weedbuster’, artık sırtınızı ağrıtan işlerle uğraşmak zorunda kalmamanızı garanti eder ve size ot temizleme işleriniz için çevre dostu bir çözüm sunar. Bu alet, her seferinde konforlu bir çalışma pozisyonu elde etmenizi sağlayan 80 - 110 cm arasında teleskopik yükseklik ayarına sahiptir. Elektrikli yabani ot süpürme makinesindeki yerleşik fırça göstergesi sayesinde makinenin çalışma konumunu net şekilde görebilir ve süpürülecek boşlukları kolayca takip edebilirsiniz. Sadece 2 kg ağırlığında olan hafif tasarımı ve büyük açma/kapatma düğmesi ile bu elektrikli yabani ot süpürme makinesi çok daha zahmetsiz bir kullanıma olanak sağlar.

Hızlı fırça değişimi
Mil kilidi sistemi, fırçanızı kolay ve rahat bir şekilde değiştirmenize olanak sağlar. Tek yapmanız gereken, kilitleme düğmesine basarak mili kilitlemek ve sağlanan aksesuar anahtarını kullanarak fırçayı değiştirmektir.

Kolaylık sağlayan ‘Easy Storage’ (Kolay Muhafaza) çözümü
Bu alet, Skil’in kullanımı kolay olan ve zaman tasarrufu sağlayan ‘Urban Series’ bahçe aletleri ürün yelpazesinin bir parçasıdır. ‘Urban Series’ aletlerin tümünde Skil’in özel ‘Easy Storage’ çözümü mevcuttur, bu da kullanımdan sonra rahatça ve neredeyse hiç yer kaplamadan muhafaza edilmesine olanak sağlar. Skil 0700 ‘Weedbuster’, aletin duvara asılmasını kolaylaştıran ‘Easy Storage’ (Kolay Muhafaza) rayı ile birlikte teslim edilir.


Özellikleri
Kolay çalışma: Diz ve sırt ağrılarına son
Çevre dostu çözüm: Zirai ilaçlar yok
Tedarik edilen Skil muhafaza rayı üzerinde aletin elverişli asımı için Skil'e özel «EASY STORAGE» (KOLAY MUHAFAZA) tutacağı tasarımı
Zahmetsiz ot temizleme için güçlü motor
Optimal denge için kılavuz diski
Yüksek hız: Yüksek temizleme oranı
Kapak üzerine yerleştirilmiş fırça göstergesi
Kolay fırça değişimi için mil kilidi
Konforlu çalışma için teleskopik yükseklik ayarı

Teknik Veriler
Giriş: 500 W
Fırça çapı: 100 mm
Fırça hızı: 3000 rpm
Ağırlık: 2 kg
Ürün bilgisi: Kolay çalışma: Diz ve sırt ağrılarına son
Çevre dostu ot temizleme
«EASY STORAGE» (KOLAY MUHAFAZA) tasarımı
Fırça göstergesi
Mil kilidi: Kolay fırça değişimi
Teleskopik yükseklik ayarı
Gerilim ve frekans: 220-240V / 50-60 Hz

Teslimat Kapsamı
Naylon fırça
Skil muhafaza ray modülü
Anahtar

Ürün Yorumları