• Silvercrest  2.00x2.00 Storlu Perde

Silvercrest 2.00x2.00 Storlu Perde

Ürün Kodu: 950627

Ürün Bilgisi

Silvercrest 2.00x2.00 Storlu Perde Projeksiyon Perdesi

 Projeksiyon perdeleri, Projeksiyon görüntüsünü en net şekilde yüzey üzerinde oluşturmak için kullanılan sistemler olarak, optik verimliliği ile öne çıkan malzemelerden üretilen sistemlerdir.

      Çok kaliteli ve yüksek maliyetli bir projeksiyona sahip olabilir, fakat yanlış perde seçimi nedeniyle projeksiyon cihazınızın performansını olması gerektiğinden çok daha düşük bir görüntü elde ediyor olabilirsiniz. Bu yüzden perde seçimini de en az projeksiyon seçimi kadar dikkatli ve özenli yapmalısınız

      Bir projeksiyon perdesi; yansıtılan görüntüyü aşırı kontrastlaşmaya ve dekolarizasyona maruz bırakmadan, gerçeğe en yakın şekilde göstertermek durumundadır. Genelde ışık dağılımını minimuma indirmek için, özel polisilikon bazlı berrak beyaz perdeler kullanılır. Bu sistemler yüksek kontrastlı perde olarak da adlandırılır ve yüksek oranda karanlık olan ortamlarda en başarılı sonuçları verir. Parlak gümüş veya beyaz yüzeyli perdeler video görüntülerinde kontrast arttırıcı etkileri ile başarılı olmalarına rağmen hotspot olarak adlandırdığımız lensten gelen ışığın tek bir noktada toplanarak dinleyicilere yansıması zaman zaman rahatsız edici olmaktadır. 

Projeksiyon perdeleri görüntünün daha iyi netice verebilmesi için duvar yerine yansıtabilecek en iyi yerdir.

Storlu perdeler duvara monte edilir ve kendi saklama bölümü vardır.

Kullanım alanları Showroomlar,TV ler .v.s. Projeksiyonunuzu bağladığınız PC,Notebook,Netbook,Mac,Macbook,XBox,Nintendo Wi,PS3 v.s ürünlerini Projeksiyon perde aracılığıyla doyumsuz net görüntülere kavuşabilirsiniz.

Perdelerin en/boy oranları da (aspect ratio) farklılık göstermektedir(180x180 ,200x200 ,240x200 300x225..vs) Projeksiyonunuzun optik ayarından perdenize istediğiniz boyutta görüntü aktarabilirsiniz. En çok tercih edilen oranlar 4:3 ve 16:9 iken, nadiren de olsa 1:1 kullanılmaktadır.Örneğin tepegöz gibi…

Projeksiyon Perdelerinin kullanım alanları çoğunlukla ev sinema uygulamaları, toplantı odaları, okullar, showroomlar ,hastaneler,konferans salonları ,brifink salonları,laboratuarlar,askeri birlikler fuar ve konser alanları gibi bir çok alanda rahatlıkla kullanılır. Storlu perdenizi isterseniz duvara yada tavana kolaylıkla monte edilebilirsiniz.projeksiyon perdeleri ortamınıza uygun beyaz şık kasası ve sağlam metal yapısı ile diğer ürünlerden ayrılıp ,dekoratif açıdan da her mekana uygunluk sağlar.

self-locking mechanism (kendinden kilitlemeli mekanizma) bulunmaktadır.Bu mekanizma ile Perdeyi herhangi bir yere tutturmanıza gerek yoktur. Perdeyi indirmeyi durdurduğunuzda perde kendi kendini kilitler. Toplamak istediğinizde hafifçe çekmeniz yeterlidir Böylelikle projeksiyon perdesi kilit mekanizmasından kurtularak kendini kasasına geri saracaktır.
Yüzey kenarları kıvrılmaz.

Görüntünün tam performansı ile oluşmasını sağlar. Beyazlar gerçek beyaz gibi olur.Kontras ve parlaklık projektörden verdiğiniz görüntü değerindedir.Gün ışığı ortamlarında dahi çarpıcı parlaklık, canlılık, netlik, yüksek kalite ve istediğiniz ölçüde görüntü alabilirsiniz.
Her türlü projeksiyon cihazı ile uyumlu storlu perde Özel polisilikon bazlı, ışık kırılmasını sağlayan özel bir üründen üretilmiştir.160 Derece yatay görüş açısı her yerden istenilen görüntüyü alabilir. Mükemmel ev sineması ve prezentasyon için 1.1 geri dönüşüm oranı saglar.Projektörünüzün verdiği değerleri aynen perdenizde görebilirsiniz.
Minumum ışık kaybı için Arkası siyah Karartma kullanılmıştır.Perdenin ön yüzündeki siyah kontrast çerçeve, sayesinde görüntüyü ayrı bir moda sokar ve izleyiciye seyir zevkini artırır. 

* Ön yüzey Metalize Gri Yüzeyli arka yüzey siyah

* Alev almaz yüksek yansıtma özellikli ithal kumaş

* Beyaz renkli alüminyum gövde

*  (Slow Rolling) çiftli stop mekanizması ile istediğiniz yerde durdurabilme özelliği

* Blockout özelliği ve Özel polisilikon tam kontrast, parlaklık, netlik ve canlı renkler sağlar

*Gün ışığında dahi çarpıcı parlaklık yüksek kontrast

* Yüksek kalite slayt ve video film gösterimi için tercih edilen tek üründür.

* Şık ve hafif tasarım

*Duvara ve tavana Montaj Kolaylığı

*Özel darbelere karşı dayanıklı kutusunda

Ürün Yorumları