Sevi Bebe Çok Fonksiyonlu Banyo File Ve Minderi Mavi Bebek Küveti

  • Sevi Bebe Çok Fonksiyonlu Banyo File Ve Minderi Mavi Bebek Küveti
25,40KDV
Dahil
+ Kargo Bedeli: ₺7,90 %27 İNDİRİMLİ Önceki Fiyat: 34,75 TL
3 İş Günü İçinde Kargolanır.
Çok Fonksiyonlu Banyo File ve Minderi MaviSevi Bebe Fonksiyonlu Bebek Banyo Filesi Minderi
  • Sevi Bebe Banyo Filesi Bu ürünü üç fonksiyonlu olarak kullanmanız mümkün olacaktır.
  • Normal banyo fileleri 6 aya kadar kullanılırken, çok fonksiyonlu bebek banyo filesi/ minderini 2 yaşa kadar kullanılabilir
KULLANIM POZİSYONLARI
  • Su içinde banyo pozisyonu: Bazı anneler, bebeği banyo yaptırırken, bebeğin suya değmesini isterler.Bu durumda plastik tutucular kullanılmadan, ürün banyo minderi olarak, minderin altındaki vantuz küvete yapıştırılarak kullanılır.Bu şekilde suyun minderi kaldırması engellenmiş olur.
  • Banyo Filesi Pozisyonu : Bebek küvette oturana kadar , filenin üzerindeki 5 adet plastik tutucu ,resimde gÖrüldüğü gibi küvete takılır, güvenle bebek banyo yaptırılır. Bu ürün küvetin içine girdiği için, hem bebek suya daha yakın olacak ve üşümeyecek, hem de kendini küvet dışına atma riski olmayacaktır.
  • Oturma pozisyonu : Bebekler 6 aydan sonra filede yatmazlar. Bebek oturmaya başladıktan sonra bebeği banyo yaptırmak daha da zordur. Bu durumda ortadaki iki plastik tutucuyu takmayarak, resimdeki gibi, bebeği oturma pozisyonunda banyo yaptırabilirsiniz. Elleriyle Özel ve yumuşak tutma yerlerini tutarak kendilerini daha güvenli hissedecekler.Ayrıca sert banyo oturakları erkek çocuklarında yumurtalıkları incitmektedir. Boncuk satraforun yumuşaklığı ile ezilme sorunu da ortadan kalkacaktır.

Yükleniyor...
25,40KDV
Dahil
+ Kargo Bedeli: ₺7,90 %27 İNDİRİMLİ Önceki Fiyat: 34,75 TL