Ses ve Görüntü Kabloları

122 Ses ve Görüntü Kabloları Var
Filtrele
Dark DK-HD-AHDMIXVGA HDMI- Analog VGA ve Ses Aktif Dönüştürücüsü

Dark DK-HD-AHDMIXVGA HDMI- Analog VGA ve Ses Aktif Dönüştürücüsü

Dark DK-CB-AUEXTL1000 10 Metre 3.5mm. Jak Ses Uzatma Kablosu
#2 En Çok Satan

Dark DK-CB-AUEXTL1000 10 Metre 3.5mm. Jak Ses Uzatma Kablosu

Dark DK-HD-CV20L200 v2.0 2mt, 4K / 3D, Ağ Destekli

Dark DK-HD-CV20L200 v2.0 2mt 4K - 3D Ağ Destekli

Dark DK-CB-VCOML180 1.8M Kompozit RCA-RCA Video ve Ses Kablosu

Dark DK-CB-VCOML180 1.8M Kompozit RCA-RCA Video ve Ses Kablosu

Dark DK-CB-VGA150 1 , 5m Projeksiyon Data Kablosu

Dark DK-CB-VGA150 1 5m Projeksiyon Data Kablosu

S-Link SLX-180 20 Metre Monitör Pc Arası VGA Data 0 M/M
#1 En Çok Satan

S-Link SLX-180 20 Metre Monitör Pc Arası VGA Data 0 M-M

Dark DK-CB-AU35XRCA 0.15 Metre 2 RCA - 3.5mm Stereo Ses Kablosu
#5 En Çok Satan

Dark 2 RCA - 3.5mm Stereo Dönüştürücü Kablo

(DK-CB-AU35XRCA)
Dark DK-CB-USB2MINIOTG Mini USB 2.0 Tablet,Oto Müzik Sistemi,Kamera İçin USB Giriş OT

Dark Mini USB-USB OTG Dönüştürücü Kablo

(DK-CB-USB2MINIOTG)
Dark DK-CB-AUEXTL250 2.5 Metre 3.5mm Stereo Ses Uzatma Kablosu (M/F)
#3 En Çok Satan

Dark 3.5mm Stereo Ses Uzatma Kablosu - 2.5 Metre

(DK-CB-AUEXTL250)
Q-Port Q-VDV 1.8M DVI To VGA 24+5 Converter Çevirici Kablo

Q-Port Q-VDV 1.8M DVI To VGA 24+5 Converter Çevirici Kablo

Dark DK-CB-DVIXHDMIL500 5 Metre DVI - HDMI Çift Yönlü Görüntü Kablosu
#4 En Çok Satan

Dark DK-CB-DVIXHDMIL500 5 Metre DVI - HDMI Çift Yönlü Görüntü Kablosu

Mirax Ses transfer kablosu, Apple&Android (Samsung, Sony, HTC, LG) uyumlu, 3.5mm to 2

Mirax SAE-2250 Ses Transfer Kablosu

(SAE-2250)
Dark DK-HD-AVGAX00 VGA Dişi/Dişi Dönüştürücü

Dark DK-HD-AVGAX00 VGA Dişi-Dişi Dönüştürücü

Dark DK-HD-WRCAST Kablolu HDMI Görüntü Aktarım

Dark DK-HD-WRCAST Kablolu HDMI Görüntü Aktarım

Digitus AK-340100-020-S DisplayPort Bağlantı Kablosu, DP Erkek - DP Erkek, 2 metre,

Digitus AK-340100-020-S Ses ve Görüntü Kabloları

Inca IVGA-20T 20 Metre Vga to Vga Altın Uçlu 0

Inca IVGA-20T 20 Metre Vga to Vga Altın Uçlu 0

Dark HDMI - VGA Aktif Dijital - Analog Dönüştürücü

Dark HDMI - VGA Aktif Dijital - Analog Dönüştürücü

Dark VGAL300 3 Metre Projeksiyon Data Kablosu

Dark VGAL300 3 Metre Projeksiyon Data Kablosu

Digitus Da-70461 Hdmı To Vga Converter Adapter

Digitus DA-70461 Ses ve Görüntü Kabloları

Dark DK-AC-UGA30 Çift Çıkışlı FULL HD + USB 3.0/2.0 Harici Ekran Kartı ve Ethernet

Dark DK-AC-UGA30 Çift Çıkışlı FULL HD + USB 3.0-2.0 Harici Ekran Kartı ve Ethernet

S-Link SLX-176 5 Metre Altın Uçlu Erkek/Erkek VGA 0

S-Link SLX-176 5 Metre Altın Uçlu Erkek-Erkek VGA 0

S-Link Sl-vga10 Vga 10m Projeksiyon Data Kablosu

S-Link SL-VGA10 VGA 10m Data Kablosu

(SL-VGA10)
Dark DK-HD-ADVIX2DVI 2 Port DVI Çoklayıcı Splitter

Dark DK-HD-ADVIX2DVI 2 Port DVI Çoklayıcı Splitter

Dark DK-CB-DPL150 1.5 Metre DisplayPort 0

Dark DK-CB-DPL150 1.5 Metre DisplayPort 0

Ses ve Görüntü Kablo ve Çeşitleri

Ses ve görüntü aktarımını sağlayacak, diğer cihazlarınız ile bilgisayar veya daha büyük ekranlar arasındaki bağlantıyı kuracak kablomodellerini ve elektronik cihazlarınızda kullanabileceğiniz adaptör seçeneklerini bu kategoride bulabilirsiniz. Kablolar ve Adaptörler Birbirinden farklı modellerin ve fiyatların yer aldığı kategoride farklı markalara ait farklı modellerdeki kablo ve adaptör seçeneklerisunuluyor. İhtiyacınız olan ürünü cazip fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Bilgisayar kategorisinde alt başlık olarak yer alan Kablo & Adaptör kategorisinde birbirinden farklı Scart kablolar, yazıcı kablolarını, güç kablolarını ve adaptörleri bulabilirsiniz. Seçkin Markaların Kablo ve Adaptör Modelleri Geniş ürün yelpazesi ve farklı fiyat seçeneklerine sahip adreste birçok seçkin markanın ürünleri yer alıyor. Inca, Trust, Sonorous, Zyxel, Goldmaster,Tp-Link, Vivanco, Balandi, Flaxes, Hama, Belkin, Dark, Monster gibi kaliteli ve seçkin markaların birbirinden farklı kablo seçenekleri ve adaptör modellerini bulabilir, ihtiyacınıza uygun ürünü seçerek güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

3.5St - 2Rca, 3.5St - 3.5St, optic blk 1.5 mt,optic blk 3 mt, optik ses kablosu, ses kablosu, stereo kablo, vga kablo seçeneklerini, ethernet kablo modellerini, güç kablosu ürünlerini bu kategoride bulabilirsiniz. Ayrıca çevirici adaptör modelleri de kategorilerde yer alıyor. Cihazlar arasındaki bağlantıyı kurmaya veya başka bir kablo yardımıyla gelen verilerin aktarımı için uygun soket bulunamadığında aradaki bağlantıyı sağlamaya yarayan adaptörleri uygun fiyat ve seçenekler ile bulabilirsiniz. Hdmi, usb ve daha birçok soket uyumlu, yüksek ses ve kalitede aktarım sağlayabilen modeller sizleri bekliyor. Aynı zamanda notebook için güç adaptörleri ve daha birçok üründe uygun fiyat seçenekleri ile beğeninize sunuluyor.

En Uygun Fiyat Kablo ve Adaptör Seçenekleri Cihazlarınız arasındaki bağlantıları sağlayacak bu kablolar ile ses ve görüntülerinizi dev ekranlarda oynatabilir, teknolojik cihazlarını bilgisayarlarınıza bağlayabilir, dilerseniz farklı ihtiyaçlarınız için de kullanabilirsiniz. Kategorilerde yer alan ürünler hakkında detaylı bilgilere,ürün özelliklerine ve kullanıcı yorumlarına yine kategorilerdeki ürünler sayesinde ulaşabilirsiniz. En çok satılan ürünlere göz atarak da tercihlerinizi kafanızda belirleyebilirsiniz. Her bütçeye uygun kablo fiyatları ve adaptör seçeneklerine ulaşabileceğiniz kategoride aradığınız ürünü kolayca bulabilir ve Webden al garantisi ile alışveriş yapabilirsiniz.

Maksimum Verim İçin Doğru Ses ve Görüntü Kabloları
Yüksek iletkenlik özelliği ile kusursuz, net ve güvenli bir kullanımı amaçlayan ses ve görüntü kabloları ihtiyacınıza uygun çeşitli modeller arasından seçim yapmanıza olanak tanıyor. Oyun konsolları, sinema ses sistemleri, çeşitli medya oynatıcılar, televizyonlar ve müzik setleri ile uyumlu kablo modellerinin bulunduğu kategori ürünleri, elektronik cihazınız ne olursa olsun maksimum verimi almanızı amaçlıyor. Sonorous,Vivanco, Philips, Goldmaster, Hama, Monster, Inca, Flash, Bandridge, Belkin, Eye-Q, Hepsi Dahice, Tlaf ve Value gibi ses ve görüntü kabloları konusunda uzmanlaşmış markalar arasından seçiminizi yapabilir, gerek ihtiyacınız gerekse kullanım amacınıza en uygun kabloları seçebilirsiniz.

Farklı İhtiyaçlar İçin Ses ve Görüntü Kabloları
İhtiyacınıza en uygun ses ya da görüntü kablosunu seçmenize olanak sağlayan kategorilerde, en sağlam HDMI kabloları, VGA kabloları, DVI ses ve görüntü kabloları, audio ses ve görüntü kabloları, skart kabloları, DVI soketli HDMI adaptörü modellerini inceleyebileceğiniz gibi içerisinde ekran temizleme malzemelerinin bulunduğu setleri de tercih edebilirsiniz. Kusursuz bir görüntü ya da berrak bir ses almanızı amaçlayan modeller, aynı zamanda interaktif olarak tüm gereçlerinizi kullanmanızı sağlıyor.


Her Bütçeye Uygun Bağlantı Kabloları
Deneyiminizi maksimuma çıkarmayı amaçlayan ses kabloları, her bütçeye uygun farklı modelleri ile beğeninize sunuluyor. Kesintisiz, berrak bir ses ve net bir görüntü elde etmenizi amaçlayan ses ve görüntü kabloları, farklı kablo uzunlukları ile de elektronik cihazlarınızın dizaynına en uygun şekilde uyum sağlamayı amaçlıyor. 0 – 20 metre arasında seçim yapma imkanı sağlayan ürünler, tüm ev sistemleri, elektronik cihazlar ve medya oynatıcıları ile kullanımı mümkün kılıyor.


Elektronik bağlantı kablo çeşitleri güvenli bir kullanım amaçlayan farklı malzemelerden üretilmiş yarı iletken ya da tam iletken manyetik aksamları ile de dikkat çekiyor. Bu sayede birbirine güvenle bağlanabilen elektronik cihazları koruma altına almayı amaçlıyor. Gerek bilgisayar ekranını televizyona aktarmak için kullanabileceğiniz gerekse iki bilgisayarı ya da farklı cihazları birbirine bağlamak için kullanabileceğiniz ses ve görüntü kablo modellerini kategorimizden kolaylıkla seçebilirsiniz.