Ses ve Görüntü Kabloları

49 Ses ve Görüntü Kabloları Var
Filtrele
Assmann AK-330105-400-S 40m M/M Güçlendiricili HDMI Yüksek Hızlı Bağlantı Kablosu
#2 En Çok Satan

Assmann AK-330105-400-S 40m M-M Güçlendiricili HDMI Yüksek Hızlı Bağlantı Kablosu

Q-Port Q-DP01 1.8m Display Port Kablo
#1 En Çok Satan

Q-Port Q-DP01 1.8m Display Port Kablo

Corsair CABLE - 2GC309904002 Elgato Chat Link
#3 En Çok Satan

Corsair CABLE - 2GC309904002 Elgato Chat Link

Dark (DK-CB-DVIXVGAL200), (Erkek/Erkek), DVI VGA Kablosu, 2mt

Dark (DK-CB-DVIXVGAL200) (Erkek-Erkek) DVI VGA Kablosu 2mt

Dark DK-CB-AU35XRCA 0.15 Metre 2 RCA - 3.5mm Stereo Ses Kablosu

Dark 2 RCA - 3.5mm Stereo Dönüştürücü Kablo

(DK-CB-AU35XRCA)
Dark DK-HD-AHDMIXVGA HDMI- Analog VGA ve Ses Aktif Dönüştürücüsü

Dark DK-HD-AHDMIXVGA HDMI- Analog VGA ve Ses Aktif Dönüştürücüsü

Dark DK-CB-DPL150 1.5 Metre DisplayPort 0

Dark DK-CB-DPL150 1.5 Metre DisplayPort 0

Dark DK-HD-E102 4K HDMI Dişi/Dişi Sinyal Güçlendirici Adaptör

Dark 4K HDMI Sinyal Güçlendirici Adaptör

(DK-HD-E102)
Mirax Ses transfer kablosu, (Apple, Samsung, Sony, HTC, LG)3.5mm to 3.5mm

Mirax Ses transfer kablosu (Apple Samsung Sony HTC LG)3.5mm to 3.5mm

Dark DK-CB-DVIL180 1.8m 24+1pin DVI Kablo (M/M)

Dark DK-CB-DVIL180 1.8m 24+1pin DVI Kablo (M-M)

Dark DK-CB-DPL300 3 Metre Display Port (V1.2 216P Altın Uçlu)

Dark DK-CB-DPL300 3 Metre Display Port (V1.2 216P Altın Uçlu)

S-Link SL-KB20 0 Takip Cihazı 0 Bulucu

S-Link SL-KB20 0 Takip Cihazı 0 Bulucu

Dark DK-HD-AVGAX2VGA 2x VGA Çoklayıcı Splitter

Dark DK-HD-AVGAX2VGA 2x VGA Çoklayıcı Splitter

Dark HDMI - VGA Aktif Dijital - Analog Dönüştürücü

Dark HDMI - VGA Aktif Dijital - Analog Dönüştürücü

HP AUX 3.5mm Kablo 3.0m

HP AUX 3.5mm Kablo 3.0m

Dark DK-HD-CV14L3000A 30 Metre HDMI Aktif Versiyon 1.4 0

Dark DK-HD-CV14L3000A 30 Metre HDMI Aktif Versiyon 1.4 0

HP AUX 3.5mm Kablo 1.5m

HP AUX 3.5mm Kablo 1.5m

Codegen CPD13 Mini Display Port - DVI Port Dönüştürücü 0 Adaptör

Codegen CPD13 Mini Display Port - DVI Port Dönüştürücü 0 Adaptör

Assmann AK-340102-010-W DisplayPort bag.kab.,mini DP-DP M/M,1.0m, w/interlock,DP 1.1a

Assmann AK-340102-010-W DisplayPort bag.kab.mini DP-DP M-M1.0m w-interlockDP 1.1a uy

Q-Port Q-vga1_5 Qport Q-vga1.5 15 Pin Fitreli 1.5 Metre Erkek Erkek Monitör 0

Q-Port Q-vga1_5 Qport Q-vga1.5 15 Pin Fitreli 1.5 Metre Erkek Erkek Monitör 0

Assmann Digitus 4k 2'li Hdmı Video Çoklayıcı, 4k2k, 3d Görüntü Desteği, 4096 X 2

Assmann DS-46304 Ses ve Görüntü Kabloları

Assmann Displayport Bağlantı Kablosu, Dp Erkek - Dp Erkek, 5 Metre, Kilit Mekanizmalı

Assmann AK-340100-050-S Ses ve Görüntü Kabloları

Aten Displayport (dp) <-> Dvı Adaptörü, Dp Erkek - Dvı-ı Dişi, Dp1.1a, Dvı1.1, 1920x

Aten ATEN-VC965 Ses ve Görüntü Kabloları

Belkin 3.5mm Flat Aux Kablo

Belkin 3.5mm Flat Aux Kablo

Ses ve Görüntü Kablo ve Çeşitleri

Ses ve görüntü aktarımını sağlayacak, diğer cihazlarınız ile bilgisayar veya daha büyük ekranlar arasındaki bağlantıyı kuracak kablomodellerini ve elektronik cihazlarınızda kullanabileceğiniz adaptör seçeneklerini bu kategoride bulabilirsiniz. Kablolar ve Adaptörler Birbirinden farklı modellerin ve fiyatların yer aldığı kategoride farklı markalara ait farklı modellerdeki kablo ve adaptör seçeneklerisunuluyor. İhtiyacınız olan ürünü cazip fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Bilgisayar kategorisinde alt başlık olarak yer alan Kablo & Adaptör kategorisinde birbirinden farklı Scart kablolar, yazıcı kablolarını, güç kablolarını ve adaptörleri bulabilirsiniz. Seçkin Markaların Kablo ve Adaptör Modelleri Geniş ürün yelpazesi ve farklı fiyat seçeneklerine sahip adreste birçok seçkin markanın ürünleri yer alıyor. Inca, Trust, Sonorous, Zyxel, Goldmaster,Tp-Link, Vivanco, Balandi, Flaxes, Hama, Belkin, Dark, Monster gibi kaliteli ve seçkin markaların birbirinden farklı kablo seçenekleri ve adaptör modellerini bulabilir, ihtiyacınıza uygun ürünü seçerek güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

3.5St - 2Rca, 3.5St - 3.5St, optic blk 1.5 mt,optic blk 3 mt, optik ses kablosu, ses kablosu, stereo kablo, vga kablo seçeneklerini, ethernet kablo modellerini, güç kablosu ürünlerini bu kategoride bulabilirsiniz. Ayrıca çevirici adaptör modelleri de kategorilerde yer alıyor. Cihazlar arasındaki bağlantıyı kurmaya veya başka bir kablo yardımıyla gelen verilerin aktarımı için uygun soket bulunamadığında aradaki bağlantıyı sağlamaya yarayan adaptörleri uygun fiyat ve seçenekler ile bulabilirsiniz. Hdmi, usb ve daha birçok soket uyumlu, yüksek ses ve kalitede aktarım sağlayabilen modeller sizleri bekliyor. Aynı zamanda notebook için güç adaptörleri ve daha birçok üründe uygun fiyat seçenekleri ile beğeninize sunuluyor.

En Uygun Fiyat Kablo ve Adaptör Seçenekleri Cihazlarınız arasındaki bağlantıları sağlayacak bu kablolar ile ses ve görüntülerinizi dev ekranlarda oynatabilir, teknolojik cihazlarını bilgisayarlarınıza bağlayabilir, dilerseniz farklı ihtiyaçlarınız için de kullanabilirsiniz. Kategorilerde yer alan ürünler hakkında detaylı bilgilere,ürün özelliklerine ve kullanıcı yorumlarına yine kategorilerdeki ürünler sayesinde ulaşabilirsiniz. En çok satılan ürünlere göz atarak da tercihlerinizi kafanızda belirleyebilirsiniz. Her bütçeye uygun kablo fiyatları ve adaptör seçeneklerine ulaşabileceğiniz kategoride aradığınız ürünü kolayca bulabilir ve Webden al garantisi ile alışveriş yapabilirsiniz.

Maksimum Verim İçin Doğru Ses ve Görüntü Kabloları
Yüksek iletkenlik özelliği ile kusursuz, net ve güvenli bir kullanımı amaçlayan ses ve görüntü kabloları ihtiyacınıza uygun çeşitli modeller arasından seçim yapmanıza olanak tanıyor. Oyun konsolları, sinema ses sistemleri, çeşitli medya oynatıcılar, televizyonlar ve müzik setleri ile uyumlu kablo modellerinin bulunduğu kategori ürünleri, elektronik cihazınız ne olursa olsun maksimum verimi almanızı amaçlıyor. Sonorous,Vivanco, Philips, Goldmaster, Hama, Monster, Inca, Flash, Bandridge, Belkin, Eye-Q, Hepsi Dahice, Tlaf ve Value gibi ses ve görüntü kabloları konusunda uzmanlaşmış markalar arasından seçiminizi yapabilir, gerek ihtiyacınız gerekse kullanım amacınıza en uygun kabloları seçebilirsiniz.

Farklı İhtiyaçlar İçin Ses ve Görüntü Kabloları
İhtiyacınıza en uygun ses ya da görüntü kablosunu seçmenize olanak sağlayan kategorilerde, en sağlam HDMI kabloları, VGA kabloları, DVI ses ve görüntü kabloları, audio ses ve görüntü kabloları, skart kabloları, DVI soketli HDMI adaptörü modellerini inceleyebileceğiniz gibi içerisinde ekran temizleme malzemelerinin bulunduğu setleri de tercih edebilirsiniz. Kusursuz bir görüntü ya da berrak bir ses almanızı amaçlayan modeller, aynı zamanda interaktif olarak tüm gereçlerinizi kullanmanızı sağlıyor.


Her Bütçeye Uygun Bağlantı Kabloları
Deneyiminizi maksimuma çıkarmayı amaçlayan ses kabloları, her bütçeye uygun farklı modelleri ile beğeninize sunuluyor. Kesintisiz, berrak bir ses ve net bir görüntü elde etmenizi amaçlayan ses ve görüntü kabloları, farklı kablo uzunlukları ile de elektronik cihazlarınızın dizaynına en uygun şekilde uyum sağlamayı amaçlıyor. 0 – 20 metre arasında seçim yapma imkanı sağlayan ürünler, tüm ev sistemleri, elektronik cihazlar ve medya oynatıcıları ile kullanımı mümkün kılıyor.


Elektronik bağlantı kablo çeşitleri güvenli bir kullanım amaçlayan farklı malzemelerden üretilmiş yarı iletken ya da tam iletken manyetik aksamları ile de dikkat çekiyor. Bu sayede birbirine güvenle bağlanabilen elektronik cihazları koruma altına almayı amaçlıyor. Gerek bilgisayar ekranını televizyona aktarmak için kullanabileceğiniz gerekse iki bilgisayarı ya da farklı cihazları birbirine bağlamak için kullanabileceğiniz ses ve görüntü kablo modellerini kategorimizden kolaylıkla seçebilirsiniz.