Ses ve Görüntü Kabloları

42 Ses ve Görüntü Kabloları Var
Filtrele
Mirax Ses transfer kablosu, Apple&Android (Samsung, Sony, HTC, LG) uyumlu, 3.5mm to 2
#1 En Çok Satan

Mirax SAE-2250 Ses Transfer Kablosu

(SAE-2250)
Frisby FA-6632AC 2x3.5mm Stereo Dişi-4 Pin Y kablo
#4 En Çok Satan

Frisby FA-6632AC 2x3.5mm Stereo Dişi-4 Pin Y kablo

Dark DK-CB-DPL150 1.5 Metre DisplayPort 0
#3 En Çok Satan

Dark DK-CB-DPL150 1.5 Metre DisplayPort 0

Inca DİSPLAYPORT TO VGA 1,8 METRE
#2 En Çok Satan

Inca DİSPLAYPORT TO VGA 18 METRE

Dark DK-HD-AVGAX00 VGA Dişi/Dişi Dönüştürücü

Dark DK-HD-AVGAX00 VGA Dişi-Dişi Dönüştürücü

Dark DK-CB-DPL154K 1,5M v1.2 4K DisplayPort Kablo

Dark Dk-cb-dpl154k 15m V1.2 4k Displayport Kablo

Dark (dk-cb-usb2mınıl150), 1.5m, Mini Usb, Kablosu

Dark (dk-cb-usb2mınıl150) 1.5m Mini Usb Kablosu

Dark (DK-CB-DVIXVGAL200), (Erkek/Erkek), DVI VGA Kablosu, 2mt

Dark (Erkek/Erkek) DVI VGA Kablosu 2mt

(DK-CB-DVIXVGAL200)
Q-Port Q-DP01 1.8m Display Port Kablo

Q-Port Q-DP01 1.8m Display Port Kablo

Aten 2L-7D02DP 2 METRE DISPLAYPORT KABLO 1.2 SUPPORT CABLE M/M 30AWG BLACK

Aten 2L-7D02DP 2 METRE DISPLAYPORT KABLO 1.2 SUPPORT CABLE M/M 30AWG BLACK

Dark DK-CB-DVIL180 1.8m 24+1 DVI Kablo (Erkek/Erkek)

Dark Dk-cb-dvıl180 1.8m 24+1pin Dvı Kablo (m/m)

Dark DK-CB-DVIL500 5 metre DVI-DVI 24+1 Görüntü kablosu

Dark DK-CB-DVIL500 5 metre DVI-DVI 24+1 Görüntü kablosu

Dark DK-CB-MDPL180 1,8M 4K Mini DisplayPort 0

Dark 18M 4K Mini DisplayPort 0

(DK-CB-MDPL180)
S-Link SL-KB20 0 Takip Cihazı 0 Bulucu

S-Link SL-KB20 0 Takip Cihazı 0 Bulucu

Dark (DK-HD-AMDPXVGA), Mini Displayport, VGA Aktif, Dönüştürücü

Dark (DK-HD-AMDPXVGA) Mini Displayport VGA Aktif Dönüştürücü

Dark DK-CB-VGA150 1. 5m Projeksiyon Data Kablosu

Dark DK-CB-VGA150 1. 5m Projeksiyon Data Kablosu

Dark DK-HD-ADPXDVIAC Aktif Display Port - DVI Dönüştürücü

Dark DK-HD-ADPXDVIAC Aktif Display Port - DVI Dönüştürücü

Q-Port Q-vga1_5 Qport Q-vga1.5 15 Pin Fitreli 1.5 Metre Erkek Erkek Monitör 0

Q-Port Q-vga1_5 Qport Q-vga1.5 15 Pin Fitreli 1.5 Metre Erkek Erkek Monitör 0

Dark v1.3 15mt, Altın Uçlu HDMI Kablo - DK-HD-CV13L1500

Dark v1.3 15mt, Altın Uçlu HDMI Kablo - DK-HD-CV13L1500

(DK-HD-CV13L1500)
Dark DK-HD-CV14L3000A 30 Metre HDMI Aktif Versiyon 1.4 0

Dark DK-HD-CV14L3000A 30 Metre HDMI Aktif Versiyon 1.4 0

Mirax Ses transfer kablosu, (Apple, Samsung, Sony, HTC, LG)3.5mm to 3.5mm

Mirax Ses transfer kablosu (Apple Samsung Sony HTC LG)3.5mm to 3.5mm

Hytech HY-HDM3 3m Hdmi Kablo

Hytech Hy-hdm3 3m Hdmi Kablo

Mirax Ses transfer kablosu, Apple&Android (Samsung, Sony, HTC, LG) uyumlu, 3.5mm to 3

Mirax SAE-1200 Ses Transfer Kablosu

(SAE-1200)
V-net Vga 15m Video Projektör Kablosu, Gold Plated

V-net VGA Projektör Kablosu - 15 Metre

(NVN-VGA-15M)

Ses ve Görüntü Kablo ve Çeşitleri

Ses ve görüntü aktarımını sağlayacak, diğer cihazlarınız ile bilgisayar veya daha büyük ekranlar arasındaki bağlantıyı kuracak kablomodellerini ve elektronik cihazlarınızda kullanabileceğiniz adaptör seçeneklerini bu kategoride bulabilirsiniz. Kablolar ve Adaptörler Birbirinden farklı modellerin ve fiyatların yer aldığı kategoride farklı markalara ait farklı modellerdeki kablo ve adaptör seçeneklerisunuluyor. İhtiyacınız olan ürünü cazip fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Bilgisayar kategorisinde alt başlık olarak yer alan Kablo & Adaptör kategorisinde birbirinden farklı Scart kablolar, yazıcı kablolarını, güç kablolarını ve adaptörleri bulabilirsiniz. Seçkin Markaların Kablo ve Adaptör Modelleri Geniş ürün yelpazesi ve farklı fiyat seçeneklerine sahip adreste birçok seçkin markanın ürünleri yer alıyor. Inca, Trust, Sonorous, Zyxel, Goldmaster,Tp-Link, Vivanco, Balandi, Flaxes, Hama, Belkin, Dark, Monster gibi kaliteli ve seçkin markaların birbirinden farklı kablo seçenekleri ve adaptör modellerini bulabilir, ihtiyacınıza uygun ürünü seçerek güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

3.5St - 2Rca, 3.5St - 3.5St, optic blk 1.5 mt,optic blk 3 mt, optik ses kablosu, ses kablosu, stereo kablo, vga kablo seçeneklerini, ethernet kablo modellerini, güç kablosu ürünlerini bu kategoride bulabilirsiniz. Ayrıca çevirici adaptör modelleri de kategorilerde yer alıyor. Cihazlar arasındaki bağlantıyı kurmaya veya başka bir kablo yardımıyla gelen verilerin aktarımı için uygun soket bulunamadığında aradaki bağlantıyı sağlamaya yarayan adaptörleri uygun fiyat ve seçenekler ile bulabilirsiniz. Hdmi, usb ve daha birçok soket uyumlu, yüksek ses ve kalitede aktarım sağlayabilen modeller sizleri bekliyor. Aynı zamanda notebook için güç adaptörleri ve daha birçok üründe uygun fiyat seçenekleri ile beğeninize sunuluyor.

En Uygun Fiyat Kablo ve Adaptör Seçenekleri Cihazlarınız arasındaki bağlantıları sağlayacak bu kablolar ile ses ve görüntülerinizi dev ekranlarda oynatabilir, teknolojik cihazlarını bilgisayarlarınıza bağlayabilir, dilerseniz farklı ihtiyaçlarınız için de kullanabilirsiniz. Kategorilerde yer alan ürünler hakkında detaylı bilgilere,ürün özelliklerine ve kullanıcı yorumlarına yine kategorilerdeki ürünler sayesinde ulaşabilirsiniz. En çok satılan ürünlere göz atarak da tercihlerinizi kafanızda belirleyebilirsiniz. Her bütçeye uygun kablo fiyatları ve adaptör seçeneklerine ulaşabileceğiniz kategoride aradığınız ürünü kolayca bulabilir ve Webden al garantisi ile alışveriş yapabilirsiniz.

Maksimum Verim İçin Doğru Ses ve Görüntü Kabloları
Yüksek iletkenlik özelliği ile kusursuz, net ve güvenli bir kullanımı amaçlayan ses ve görüntü kabloları ihtiyacınıza uygun çeşitli modeller arasından seçim yapmanıza olanak tanıyor. Oyun konsolları, sinema ses sistemleri, çeşitli medya oynatıcılar, televizyonlar ve müzik setleri ile uyumlu kablo modellerinin bulunduğu kategori ürünleri, elektronik cihazınız ne olursa olsun maksimum verimi almanızı amaçlıyor. Sonorous,Vivanco, Philips, Goldmaster, Hama, Monster, Inca, Flash, Bandridge, Belkin, Eye-Q, Hepsi Dahice, Tlaf ve Value gibi ses ve görüntü kabloları konusunda uzmanlaşmış markalar arasından seçiminizi yapabilir, gerek ihtiyacınız gerekse kullanım amacınıza en uygun kabloları seçebilirsiniz.

Farklı İhtiyaçlar İçin Ses ve Görüntü Kabloları
İhtiyacınıza en uygun ses ya da görüntü kablosunu seçmenize olanak sağlayan kategorilerde, en sağlam HDMI kabloları, VGA kabloları, DVI ses ve görüntü kabloları, audio ses ve görüntü kabloları, skart kabloları, DVI soketli HDMI adaptörü modellerini inceleyebileceğiniz gibi içerisinde ekran temizleme malzemelerinin bulunduğu setleri de tercih edebilirsiniz. Kusursuz bir görüntü ya da berrak bir ses almanızı amaçlayan modeller, aynı zamanda interaktif olarak tüm gereçlerinizi kullanmanızı sağlıyor.


Her Bütçeye Uygun Bağlantı Kabloları
Deneyiminizi maksimuma çıkarmayı amaçlayan ses kabloları, her bütçeye uygun farklı modelleri ile beğeninize sunuluyor. Kesintisiz, berrak bir ses ve net bir görüntü elde etmenizi amaçlayan ses ve görüntü kabloları, farklı kablo uzunlukları ile de elektronik cihazlarınızın dizaynına en uygun şekilde uyum sağlamayı amaçlıyor. 0 – 20 metre arasında seçim yapma imkanı sağlayan ürünler, tüm ev sistemleri, elektronik cihazlar ve medya oynatıcıları ile kullanımı mümkün kılıyor.


Elektronik bağlantı kablo çeşitleri güvenli bir kullanım amaçlayan farklı malzemelerden üretilmiş yarı iletken ya da tam iletken manyetik aksamları ile de dikkat çekiyor. Bu sayede birbirine güvenle bağlanabilen elektronik cihazları koruma altına almayı amaçlıyor. Gerek bilgisayar ekranını televizyona aktarmak için kullanabileceğiniz gerekse iki bilgisayarı ya da farklı cihazları birbirine bağlamak için kullanabileceğiniz ses ve görüntü kablo modellerini kategorimizden kolaylıkla seçebilirsiniz.