Sennheiser Sennheıser Hd 599 Kulak Çevreleyen High End Kulaklık

Sennheiser SENNHEISER HD 599 KULAK ÇEVRELEYEN HİGH END KULAKLIK

Ürün Kodu: 960222
Sennheiser
Garantili

Ürün Bilgisi

Sennheiser SENNHEISER HD 599 KULAK ÇEVRELEYEN HİGH END KULAKLIK Kafa Bantlı Kulaklık

HAKKINDA

HD 599

Açık kapsüllü HD 599 etkileyici biçimde doğal ve üç boyutlu bir performans sunar. Sennheiser’ın 500 serisinin tepesinde duran tam boy HD 599, neredeyse odyofil seviyesinde ses performansı ve büyük kulaklık kapsülleri ve yumuşak, değişebilen kulak yastıklarıyla üstün rahatlık sağlar.

SENNHEISER HD 5 SERİSİ – SINIFININ EN İYİSİ. ÜSTELİK YENİLENDİ

Popüler HD 500 serisinin halefi olan yeni HD 5 serisi yüksek kalite ve her alanda üstün değeri bir arada taşıyor. Yeni HD 5 serisi Sennheiser’ın ses sinyallerini direkt kulaklarınızın içine yönlendiren "Ergonomik akustik düzeltme” (E.A.R.) teknolojisi gibi patentli sürücü teknolojileriyle donatılmıştır. Çekici ve ergonomik yeni modern tasarım ile keşif isteği ile müzik dinleyen herkes için tatlı bir ödül.

SENNHEISER HD 599

Kulaklarınıza odyofil ses kalitesini tattırmak mı istiyorsunuz? O zaman Sennheiser HD 599 etkileyici ölçüde rafine, doğal sesi ve sağlam yapısıyla tam da sizin için tasarlandı. Hedefinize ulaştınız.

KEYİFLİ DİNLETİ ODASINA GİRİN

Sennheiser HD 599 ile odyofil dünyasına adım atıyorsunuz. Burada Sennheiser’ın patentli sürücüleri sayesinde tecrübe edeceğiniz dayanılmaz ölçüde doğal ses ve üç boyutlu sahne sizi bekliyor. Daha önce kaliteli kulaklıklar dinlemiş olabilirsiniz fakat HD 599 size bunun ötesinde neler olduğunu gösterecek. Uyaralım: bu noktadan geri dönüş yok.

ÜSTÜN KONFOR

HD 599’un kapsül yapısı açık ve kulak çevreleyen şekildedir. Büyük kulaklık kapsülleri ve yumuşak, değiştirilebilir kulak yastıklarıyla kulağınızın üzerinde hiç baskı olmayacak; sadece ses olacak. Böylece şarkı ardına şarkı sıralarken ve HD 599 size daha önce duymadığınız detayları dinletirken, konforunuzdan ödün vermeyeceksiniz.

GÜZELLİĞE GİZLENMİŞ ODYOFİL SES

Duyabileceğiniz, görebileceğiniz ve hissedebileceğiniz kalite, HD 599 bunların hepsini içerir. Kafa bandındaki kahverengi dikişlerden, kapsüllerdeki ve kafa bandındaki mat metalik detaylara kadar HD 599’un tasarımı özeldir. Çağdaş fildişi görünümüyle birleştirilmiş bu detaylar ile HD 599 anında sizi çekim alanına alır.


KUTU İÇERİĞİ
 • HD 599 kulaklık
 • 6,3 mm düz girişli 3 metre kablo
 • 3,5 mm düz girişli 1,2 metre kablo
 • 6,3 mm?den 3,5mm?ye dönüştürücü adaptör
 • TEKNİK ÖZELLİKLER

  Renk

  Fildişi

  Empedans

  50 Ohm

  Frekans Tepkisi

  12 - 38.500 Hz

  Ses Şiddeti Seviyesi (SPL)

  106 dB SPL (1 kHz/1Vrms)

  Toplam Harmonik Bozulma (THD)

  0,2 (1kHz, 100dBSPL)

  Takma Şekli

  Kafa Üstü

  Kapsül Tipi

  Kulak Çevreleyen

Ürün Yorumları