Sennheiser HD 579 Over-Ear High-End Kulaklık

Sennheiser HD 579 Over-Ear High-End Kulaklık

Sennheiser
Garantili

Ürün Bilgisi (Ürün Kodu: 964264)

Sennheiser SENNHEISER HD 579 KULAK ÇEVRELEYEN HİGH END KULAKLIK Kafa Bantlı Kulaklık

HAKKINDA

HD 579

HD 579 hi-end performansıyla, evinizde neredeyse odyofil seviyesinde ses sunar. Tam boy kulak çevreleyen tasarımıyla, büyük kulaklık kapsülleri ve yumuşak, değiştirilebilir kulak yastıklarıyla üstün kullanım rahatlığı sağlar.

SENNHEISER HD 5 SERİSİ – SINIFININ EN İYİSİ. ÜSTELİK YENİLENDİ

Popüler HD 500 serisinin halefi olan yeni HD 5 serisi yüksek kalite ve her alanda üstün değeri bir arada taşıyor. Yeni HD 5 serisi Sennheiser’ın ses sinyallerini direkt kulaklarınızın içine yönlendiren "Ergonomik akustik düzeltme” (E.A.R.) teknolojisi gibi patentli sürücü teknolojileriyle donatılmıştır. Çekici ve ergonomik yeni modern tasarım ile keşif isteği ile müzik dinleyen herkes için tatlı bir ödül.

Bu nefis kulaklıklarla efsanevi Sennheiser sesinin en yeni versiyonunu edinin.

SENNHEISER HD 579

Evinizde keyfini çıkarabilmeniz için gerçekten mükemmel ses için, HD 579, tam boy kulak çevreleyen tasarımıyla hi-end performans ve üstün kullanım konforu sağlar.

İŞTE ŞİMDİ DİNLİYORSUNUZ!

Sennheiser HD 579 ile işitsel mükemmelliğin bölgesine giriş yapıyorsunuz. HD 579’un açık kapsül, kulak çevreleyen yapısı yüksek kalite Sennheiser sürücüleriyle birlite, uyum içerisinde çalışarak tadına doyamayacağınız detaylı ve dengeli bir ses karakteri sunar.

KULAKLARINIZ İÇİN RAHAT BİR KOLTUK

HD 579’un tam boy tasarımı rahat etmeniz için geniş bir alan sağlar. Yumuşak, değiştirilebilir kulak yastıklarıyla büyük kulaklık kapsülleri ve geniş yastıklı kafa bandı saatlerce müziğin içerisinde kaybolmanıza imkân sağlar.

"DOĞRU TERCİH!” DERDİRTEN TASARIM

Stil sahibi gri renk şeması üzerine mat metalik dokunuşlarla tamamlanmış tasarımı ile HD 579 sesteki başarımını görünüşte de taşıyor. HD 579’un ev eğlence sisteminize müthiş bir eklenti olacağına şüpheniz olmasın.


KUTU İÇERİĞİ
  • HD 579 Kulak Çevreleyen Kulaklık
  • 6,3 mm düz girişli, 3 metre kablo
  • 6,3 mm'den 3,5 mm'ye dönüştürücü adaptör

TEKNİK ÖZELLİKLER

Renk

Gümüş

Empedans

50 Ohm

Frekans Tepkisi

15 - 28.000 Hz

Ses Şiddeti Seviyesi (SPL)

106 dB SPL (1 kHz/1Vrms)

Toplam Harmonik Bozulma (THD)

<0.2 (1kHz, 100dBSPL)

Takma Şekli

Kafa Üstü

Kapsül Tipi

Kulak Çevreleyen


Ürün Yorumları

En Çok Satan Kafa Bantlı Kulaklık Modelleri