Sennheiser HD 559 Over-Ear High-End Kulaklık

Sennheiser HD 559 Over-Ear High-End Kulaklık

Sennheiser
Garantili

Ürün Bilgisi (Ürün Kodu: 960221)

Sennheiser SENNHEISER HD 559 KULAK ÇEVRELEYEN HİGH END KULAKLIK Kafa Bantlı Kulaklık

HAKKINDA

HD 559

Açık kapsül, kulak çevreleyen kulaklık HD 559 ev eğlence sistemlerinin her alanında optimal performans ve kalite isteyen kullanıcılar için ideal bir çözüm.

SENNHEISER HD 5 SERİSİ – SINIFININ EN İYİSİ. ÜSTELİK YENİLENDİ

Popüler HD 500 serisinin halefi olan yeni HD 5 serisi yüksek kalite ve her alanda üstün değeri bir arada taşıyor. Yeni HD 5 serisi Sennheiser’ın ses sinyallerini direkt kulaklarınızın içine yönlendiren "Ergonomik akustik düzeltme” (E.A.R.) teknolojisi gibi patentli sürücü teknolojileriyle donatılmıştır. Çekici ve ergonomik yeni modern tasarım ile keşif isteği ile müzik dinleyen herkes için tatlı bir ödül.

Bu nefis kulaklıklarla efsanevi Sennheiser sesinin en yeni versiyonunu edinin.

SENNHEISER HD 559

Sennheiser’ın patentli sürücü teknolojisi ile güçlendirilmiş, rahat ve çekici tasarıma sahip HD 559, ev eğlence sisteminin gerçek potansiyelini ortaya çıkarmanız için bir anahtardır.

EV STEREO SİSTEMİNİZİN KULAKLIK PERFORMANSINI HİSSEDİN

Ev eğlence sisteminizin gerçek potansiyelini dinlemenizin tam zamanı. Açık kapsül, kulak çevreleyen yapısı ve yüksek kaliteli Sennheiser sürücü sistemiyle HD 559’u sisteminize takın. HD 559 size, derin ve karakterli basları ile mükemmel bir ses tecrübesi sunacak. Bütün favori müziklerinizi, şimdi, yeniden keşfedin.

KONFORLA DİNLEYİN

Büyük, yumuşak çıkarılabilen kulak yastıklarıyla ve geniş kafa bandı yastıklarıyla HD 559, göründüğü kadar rahattır. Daha uzun süren dinletiler, üstün sesli HD 559 ile artık daha konforlu.

EVİ ANIMSATAN GÖRÜNTÜ VE SES

Çekici ve çağdaş tasarımı ve değiştirilebilen 6,3 mm girişli, 3 metre kablosuyla Sennheiser HD 559, sizinle ve ev sinema sisteminizle birlikte yıllar geçirebilecek bir kulaklıktır.KUTU İÇERİĞİ
 • HD 559 kulaklık
 • 3 metre, 6,3 mm girişli kablo
 • TEKNİK ÖZELLİKLER

  Renk

  Siyah

  Empedans

  50 Ohm

  Ses Şiddeti Seviyesi (SPL)

  108 dB SPL (1kHz/1Vrms)

  Toplam Harmonik Bozulma (THD)

  0.2% (1kHz, 100 dBSPL)

  Frekans Tepkisi

  14 - 26.000 Hz

  Takma Şekli

  Kafa Üstü

  Kapsül Tipi

  Kulak Çevreleyen

Ürün Yorumları

En Çok Satan Kafa Bantlı Kulaklık Modelleri