Sennheiser SK-507353 Momentum In-Ear Kablosuz Kulaklık

Ürün Kodu: 941355
- MPN: SK-507353
- GTIN: 4044155215694
1.350,60 TL

Önceki: 1.998,90 TL

%32 İNDİRİMLi
 
SATIN AL
Sennheiser
Garantili

Ürün Bilgisi

Sennheiser Momentum In-Ear Kablosuz Kulak İçi Kulaklık Kulak İçi Kulaklık

Zarif tasarım, pürüzsüz ses performansı ve üstün taşınabilirlik yeni MOMENTUM In-Ear Kablosuz'da buluştu. Yüksek kaliteli materyallerden üretilen bu yüksek kaliteli ense bantlı kulaklık, Bluetooth 4.1 ve Qualcomm® apt-X teknolojileri ile inanılmaz bir hi-fi kablosuz ses kalitesi sunar. Bir dokunuşla bağlantı imkanı kuran NFC, entegre mikrofon ve iki şarj arası on saate kadar kullanım süresiyle, MOMENTUM In-Ear Kablosuz mobil cihazlarınıza mükemmel bir arkadaş.

MOMENTUM IN-EAR Kablosuz

Zarif tasarım, pürüzsüz ses performansı ve üstün taşınabilirlik yeni MOMENTUM In-Ear Kablosuz’da buluştu. Yüksek kaliteli materyallerden üretilen bu yüksek kaliteli ense bantlı kulaklık, Bluetooth 4.1 ve Qualcomm® apt-X™ teknolojileri ile inanılmaz bir hi-fi kablosuz ses kalitesi sunar. Bir dokunuşla bağlantı imkanı kuran NFC, entegre mikrofon ve iki şarj arası on saate kadar kullanım süresiyle, MOMENTUM In-Ear Kablosuz mobil cihazlarınıza mükemmel bir arkadaş.

MOMENTUM’U OLAN İNSANLARDAN İLHAM ALINARAK

Bazı insanlar ses için yaşar. Bu insanlar diğerlerinin hiç ulaşamadıkları kadar uzak noktalara giderler. Daha önce hiç yapılmamış şeyleri yaparlar ve sesin sınırlarını tekrar çizerler. Bu insanların MOMENTUMları vardır. Biz bir grup yetenekli sanatçı ile birlikte MOMENTUM projesini geliştirdik. Bu ilham verici sanatçılara ve videolarına buradan ulaşabilirsiniz.

MOMENTUM’U TECRÜBE ETMEK İÇİN YENİ BİR YOL

Kablosuz özgürlüğün ve saf kulak için ses reprodüksiyonunun tadını MOMENTUM yoluyla çıkarın: ense bandının üzerine dikilmiş inanılmaz yumuşak napa koyun derisi, mükemmel hassasiyetle frezelenmiş paslanmaz çelik ses tünelleri, kulaklık üzerinde yansımalı krom kaplama, sağlam, darbeye dayanıklı polikarbon bileşenler… Ve tabii ki tüm bunlara eşlik eden inanılmaz ses ve en güncel kablosuz teknolojileri…

Momentum In-Ear Kablosuz bunların hepsi bir araya getirilerek oluşturuldu.

TAM OLARAK NEYİ DUYMAK İSTİYORSANIZ

Her detayı özenle tasarlanmış MOMENTUM In-Ear Kablosuz zengin ve kusursuz bir tecrübe sunar. MOMENTUM In-Ear Kablosuz’ın paslanmaz çelik kulak içi ses tünellerii üstün akustik doğruluk için, özel makineler ile kusursuz olarak frezelenmiştir. Yüksek kaliteli dinamik sürücü sistemi MOMENTUM serisinin imzası ses karakterini taşır: güçlü bas tepkisi, detaylı vokaller ve üstün ses sahnesi.

GELİŞTİRİLMİŞ KABLOSUZ TEKNOLOJİSİ

Kablolardan bağımsız, üstün ses kalitesi. Bluetooth 4.1, AAC kodlama desteği ve Qualcomm® apt-X™ uyumluluğu ile MOMENTUM In-Ear Kablosuz gerçekten transparan hi-fi ses sunar, böylece siz müziğinizi, kablosuzluğun özgürlüğüyle, sonuna kadar yaşayabilirsiniz. Bunun yanı sıra NFC teknolojisiyle akıllı telefonlarla bağlantıyı tek bir dokunuşla sağlayabilirsiniz.

SEZGİSEL OLARAK SİZİN

MOMENTUM In-Ear Kablosuz’ın ense bandı sadece güzel görünmez, bağlantıda kalmanızı; hareket halindeyken telefon çağrılarını yönetmeniz ve müziğinin kontrolünü sağlamanız için üzerinde kullanışlı üç butonlu bir kumanda ve yüksek kaliteli bir mikrofon barındırır. Bu kulaklık iki cihaza birden aynı anda bağlanabilir. Sesli uyarılar sizi cihazlarla bağlantılar ve şarj durumu konusunda uyarır. Gelen çağrılar için titreşimli uyarı ve USB audio desteği ve USB üzerinden şarj ile bu kullanışlı paket tamamlanır.

KULAKLARINIZ İÇİN ÖZEL OLARAK ÜRETİLDİ

Kulak içi kulaklıklar söz konusu olduğunda, kulaklığın kulak kanalına oturması çok önemlidir. Dolayısıyla MOMENTUM In-Ear Kablosuz’ın içeriğinden 4 farklı boydan daha az kulak silikonu çıkması söz konusu olamazdı. En üst düzey kullanım konforu, mükemmel gürültü önleme ve güvenli oturuş MOMENTUM In-Ear Kablosuz ile garanti altında.

DIŞ DÜNYADA MÜKEMMELLİK

Yüksek kaliteli ve dayanıklı materyallerden üretilen MOMENTUM In-Ear Kablosuz yollar için idealdir. Bir şarj ile 10 saat boyunca efsanevi Sennheiser sesini kulaklarınıza getirebilen batarya ve 1,5 saatte hızlı şarj gibi özelliklerle MOMENTUM In-Ear Kablosuz ile çok uzun yollar gidebilirsiniz.

ÇEKİCİ ERGONOMİ

Zarif ve dayanıklı ense taçlı ergonomik tasarımı, MOMENTUM In-Ear Kablosuz’ın bütün gün süren uzun dinleme sürelerine uygun olmasını sağlamıştır. Kulaklıklarda kullanılan aynalı krom kaplama ve çok yumuşak napa koyun derisi gibi MOMENTUM imzası taşıyan detaylar ile bu kulaklığın sunduğu lüks zanaatkârlık eşsiz MOMENTUM ses imzasını hak ediyor.

KUTU İÇERİĞİ

  • MOMENTUM In-Ear Kablosuz Kulaklık
  • USB Şarj Kablosu
  • Kulak silikonu seti (XS, S, M, L)
  • Taşıma kılıfı
  • Kılavuzlar (Güvenlik Kılavuzu ve Hızlı Başlangıç Kılavuzu)

- sennheisersepette -

Ürün Yorumları

Taksit Planı 3 Taksit
advantage 468.21 TL x 3

Toplam: 1404.62 TL

axess 468.21 TL x 3

Toplam: 1404.62 TL

bonus 468.21 TL x 3

Toplam: 1404.62 TL

cardfinans 468.21 TL x 3

Toplam: 1404.62 TL

maximum 468.21 TL x 3

Toplam: 1404.62 TL

paraf 468.21 TL x 3

Toplam: 1404.62 TL

world 468.21 TL x 3

Toplam: 1404.62 TL

TL x

Toplam: TL