Sennheiser HD 4.50 BTNC Kafa Bantlı Bluetooh Kulaklık

Ürün Kodu: 941369
- GTIN: 0615104266964
Sennheiser
Garantili

Haftanın FırsatlarıTüm Fırsatlar

Ürün Bilgisi

Sennheiser HD 4.50 BTNC Bluetooh ve Noice Cancelling Kulak Çevreleyen Kulaklık - Satışa Kapatıldı

Hakkında

Yeni kapalı kapsül HD 4.50 Kablosuz, aktif bir yaşantıya sahip olan müzik tutkunlarının hemen her isteklerini karşılayabilecek özelliklere sahip: Şaşırtıcı derecede detaylı ve güçlü ses, en son kablosuz teknolojisi, dayanıklı materyallerden üretilen şık, minimalistik fakat dayanıklı tasarım, sezgisel ve kolay kullanım. Fakat daha da ötesinde nerede olursanız olun müziğinizin keyfini doyasıya çıkarabilmeniz için, Sennheiser’ın NoiseGard™ aktif gürültü engelleme teknolojisi.

SENNHEISER HD 4 SERİSİ – HER GÜN KULAĞA HOŞ GELSİN

Onu yanınızda taşıyabilirsiniz: becerikli ve enerjik, Yeni HD 4 serisi size eksiksiz Sennheiser kalitesini dayanıklı, kapalı kapsül kulak çevreleyen mikrofonlu kulaklıklarla, müzikten hiç kopmamanız için sunuyor.

Günlük rutininize efsanevi Sennheiser sesini ekleyin ve hayatınızı müzik ile güçlendirin.


HD 4.50 BTNC Kablosuz

Yeni HD 4.50 gittiği her yerde sadece müziği duymak değil aynı zamanda müziğin tadını çıkarmak isteyen talepkâr dinleyicilerin istekleri doğrultusunda tasarlandı. Dolayısıyla biz de, sizinle müziğinizin arasına girecek herhangi bir gürültüyi önlemek için HD 4.50’ye NoiseGard™, aktif gürültü engelleme teknolojimizi koyduk. Böylece HD 4.50 ortam ne kadar gürültülü olursa olsun ünlü Sennheiser sesini kulaklarınıza iletebilecek.


KULAKLARINIZDAN İÇERİ SADECE MÜZİK GİRECEK

HD 4.50’nin sesi hoşunuza gittiğinde, aslında dinlediğiniz müzik hoşunuza gitmiş demektir. Bu kadar basit. Çünkü geri kalan gürültülü dünya Sennheiser’ın aktif gürültü engelleme teknolojisi NoiseGard™ ile susturulmuştur. Böylece mükemmel bir kapalı kapsül kulaklık rafine bir ses reprodüksiyonunun içinde kaybolursunuz: Zengin detaylar, gerçekçilik ve güçlü bas patentli Sennheiser sürücüleri tarafından kulağınıza taşınır.


ÜSTÜN SES KALİTESİ; KABLOLARA BAĞLI KALMADAN

HD 4.50 Kablosuz hem müzikal hem de fiziksel manada özgürlük içindir. Haliyle kablosuzdur. Kablolar yerine, Sennheiser’ın kaliteli sürücülerini tamamlamak için HD 4.50 en güncel kablosuz teknolojisini ve bluetooth ses kodlamasını kullanır. Böylece güçlü bir veri aktarımı ve gerçek kablosuz Hi-Fi ses sağlar. Bunun yanı sıra kolay ve hızlı bağlantı için HD 4.50 Yakın Alan İletişimi (NFC) teknolojisini kullanır.


SEZGİLERİNİZİ KULLANIN

HD 4.50 Kablosuz ile alakalı her şey çok iyi tasarlanmıştır. Sadece parmaklarınızı kulak kapsüllerinin üzerine yerleştirilen sezgisel kontrol sağlayan tuşların üzerine götürün, ne demek istediğimizi anlayacaksınız. Bu sezgisel kontroller sayesinde çağrı almak ya da yapmak, dinlediğiniz şarkılar arasında geçişler ve ses seviyesi ayarlamaları çocuk oyuncağı.

HER YERDE KONFOR

Sokaklar için konuşmak gerekirse, HD 4.50 Kablosuz mükemmel konfor ile maksimum taşınabilirliği bir araya getirir. Kulak çevreleyen tasarımı ve derin, ergonomik olarak tasarlanmış kulak yastıkları sizin çok uzun süreler konforla müzik dinlemenize olanak sağlar. Bunun yanında dayanıklı ve katlanabilir kafa bandı sayesinde, yanında gelen korumalı taşıma kılıfına kaldırabilirsiniz.

UZUN ŞARJ ÖMRÜNÜN RAHATLIĞI

Dışarıda olmak çoğu zaman güç prizlerinden uzakta olmak demektir. Neyse ki NoiseGard™ tarafından korunan müzikleri dinlerken bile HD 4.50’nin şarjı 19 saat dayanır (NoiseGard™ kapalı olduğunda ise bu süre 25 saate kadar uzar).


İÇİNDE MÜKEMMEL, DIŞ DÜNYAYA MİNİMALİST

Eğer HD 4.50 Kablosuz gibi bir kulaklık geliştirirseniz kötü bir görüntü sunmak bir seçenek olmaktan çıkar. Biz HD 4.50 için yüksek kaliteli materyallerden yapılan zarif bir gövde seçtik. Zamanın ötesinde bir şıklık… Böylelikle HD 4.50’ye sahip olmak, onu kullanmak kadar keyif verici olmuştur.


KUTU İÇERİĞİ

 • HD 4.50 BT Kablosuz Kulaklık
 • Taşıma kılıfı
 • Şarj Kablosu
 • Kullanım Kılavuzu
 • Güvenlik Kılavuzu

TEKNİK ÖZELLİKLER

 • Empedans: 18 Ohm
 • Frekans Tepkisi (mikrofon): 100 – 10.000 Hz
 • Ses Şiddeti Seviyesi (SPL): 113 dB (Pasif: 1kHz/1Vrms)
 • Toplam Harmonik Bozulma (THD): 0,5% (1kHz/100dB)
 • Ses Alım Şekli: Çift her yönden ses alan mikrofon
 • Batarya Özellikleri: Li-ion Polimer Batarya
 • Desteklediği Bluetooth Kodlaması: aptX

- sennheisersepette -