Sennheiser HD 4.40 BT Bluetooh Kulak Çevreleyen Kulaklık

Ürün Kodu: 941370
- GTIN: 4044155204711
Sennheiser
Garantili

Ürün Bilgisi

Sennheiser HD 4.40 BT Bluetooh Kulak Çevreleyen Kulaklık Kafa Bantlı Kulaklık

Hakkında

Yeni Sennheiser HD 4.40 Kablosuz günlük yaşamda hareket halindeyken yüksek kaliteli kablosuz ses kalites sunuyor. Kapalı kapsül, kulak çevreleyen HD 4.40 BT, Bluetooth 4.0 ve aptX özellikleri sayesinde gerçek Hi-Fi kalitesinde müzik ve tatmin edici derecede dinamik bas tepkisi sunuyor. Şık ve minimalistik tasarımı, Dayanıklı ve yüksek kaliteli materyaller ile tamamlanan HD 4.40 BT sokak kurallarını hem şıklık hem de Dayanıklılık olarak karşılayabilecek şekilde geliştirildi.

SENNHEISER HD 4 SERİSİ – HER GÜN KULAĞA HOŞ GELSİN

Onu yanınızda taşıyabilirsiniz: becerikli ve enerjik, Yeni HD 4 serisi size eksiksiz Sennheiser kalitesini Dayanıklı, kapalı kapsül kulak çevreleyen mikrofonlu kulaklıklarla, müzikten hiç kopmamanız için sunuyor.

Günlük rutininize efsanevi Sennheiser sesini ekleyin ve hayatınızı müzik ile güçlendirin.

HD 4.40 BTNKablosuz

Hareket halinde yaşantıyı benimsemiş müzik severlere müthiş bir haberimiz var. Hareket halindeyken ihtiyaçlarınızın hepsini karşılayacak ve müzikten keyif almanızı sağlayacak bir kulaklık geliyor: kablosuz olmanın sağladığı hareket özgürlüğü, sezgisel kullanım kolaylığı, taşınabilirlik ve sade ama şık tasarım. Fakat en önemlisi: patentli Sennheiser sürücüleri tarafından sağlanan ses.

OLGUNLAŞMIŞ BİR SES DİNLİYORSUNUZ

HD 4.40 Kablosuz’ın sesini sevmeniz kesinlikte tesadüf değil. HD 4.40 Kablosuz’ın kapalı kapsüllerinin içerisine yerleştirilen patentli Sennheiser sürücüleri, sesi sizi kulağınıza iletecek noktaya gelene kadar çok uzun yollardan geçti. Size de bu tamamen dengeli, detaylı ve dinamik baslı sesin tadını çıkarmak kaldı.

SİZİ ÖZGÜRLEŞTİRECEK GÜÇLÜ BAĞLANTILAR

HD 4.40 Kablosuz hareket özgürlüğü için tasarlandı. Dolayısıyla da kablosuz. Daha sağlıklı veri aktarımı ve bluetooth üzerinden gerçek Hi-Fi ses kalitesi için kablolar yerine en güncel kablosuz teknolojisi ve kodlama desteğini, yani Bluetooth 4.0 ve aptX teknolojisini ediniyorsunuz.

Bunun yanı sıra Yakın Alan İletişim (NFC) teknolojisi de hızlı ve kolay bağlantı için sizin yanınızda.

KONTROL PARMAK UÇLARINIZDA

Çağrı yapmak veya almak, dinlediğiniz parçayı değiştirmek ya da ses şiddetini mi ayarlamak istiyorsunuz? Kulaklık kapsülüne sezgisel kontrole uygun olarak yerleştirilmiş tuşlarla HD 4.40’ı kontrol etmek çok eğlenceli. Deneyin!

NEREDE OLURSANIZ OLUN SİZİ EVİNİZDE HİSSETTİRECEK KONFOR

HD 4.40 sizinle geziye çıkması için ve bu gittiğiniz yerleri sizin için daha eğlenceli hale getirmesi için üretildi. Kulak çevreleyen tasarımı ve derin, ergonomi göz önünde bulundurularak tasarlanmış kulak yastıkları ile HD 4.40 saatlerce süren dinleme sürelerinde bile size mükemmel konfor sağlar. Dayanıklı ve katlanabilir kafa bandı tasarımı sayesinde kolayca katlanıp yanında gelen korumalı taşıma kılıfında saklanabilir. Böylece gittiğiniz her yerde HD 4.40’ı yanınızda taşıyabilirsiniz.

SES KADAR NET STİL

Zarif ve minimalistik – Dayanıklı ve yüksek kaliteli materyallerden üretilme: HD 4.40 böyle tasarlanmıştır. Zarif gövdesi HD 4.40 için sadece kullanım rahatlığı sağlamaz aynı zamanda ona zamanın ötesinde bir şıklık da katar.

KUTU İÇERİĞİ

 • HD 4.40 BT Kablosuz Kulaklık
 • Taşıma kılıfı
 • Şarj Kablosu
 • Kullanım Kılavuzu
 • Güvenlik Kılavuzu

TEKNİK ÖZELLİK

 • Empedans: 18 Ohm
 • Frekans Tepkisi (mikrofon): 100 – 10.000 Hz
 • Ses Şiddeti Seviyesi (SPL): 113 dB (Pasif: 1kHz/1Vrms)
 • Toplam Harmonik Bozulma (THD): 0,5% (1kHz/100dB)
 • Ses Alım Şekli: Çift her yönden ses alan mikrofon
 • Batarya Özellikleri: Li-ion Polimer Batarya
 • Desteklediği Bluetooth Kodlaması: aptX

- sennheisersepette -

Ürün Yorumları