Sennheiser SK-506083 CX 1.00 Kulak İçi Kulaklık - Siyah

Ürün Kodu: 941329
- MPN: SK-506083
- GTIN: 4044155095975
Sennheiser
Garantili

Ürün Bilgisi

Sennheiser CX 1.00 Siyah Kulakiçi Silikonlu Kulaklık Kulak İçi Kulaklık

Sennheiser CX 1.00 ile güçlü bir ses deneyimine hazır mısınız?

Bas ağırlıklı sesi derinlemesine size yaşatan Sennheiser CX 1.00 minimal ve ergonomik olarak tasarlanmıştır. Rahatlığınız açısından dört farklı boyda (XS, S, M, L) kulaklık pedine sahiptir. Dış ortam gürültüsünü pasif olarak engeller.

Sennheiser CX 1.00 kulak içi kulaklıkları Comply Foam ile güçlendirdik!
Mükemmel ses izolasyonu ve rahatlık sunan ve duyma kalitenizi artıracak olanTSX 400 modeli, dünyanın en iyi kulak silikonlarının üreticisi Complytarafından üretildi.

Sennheiser İle Büyülenin
Sennheiser CX 1.00 ile güçlü bir ses deneyimine hazır mısınız?

Tamamen Yenilenmiş

Tamamen yenilenmiş CX serisinin üyesi CX 1.00’ın güçlü sesi, derin ve vurgulubaslarıyla vuruşları hissedeceksiniz. CX 1.00 uzun süren çalışmaların sonundasadece seste sağladığı yeniliklerle değil, aynı zamanda geliştirilen küçücük yapısıylakulağınıza taktığınız anda varlığını unutmanız için geliştirildi.

İzolasyon Önemlidir

Sennheiser CX 1.00 siz müzik dinlerken çevreden gelen sesleri pasif bir şekildeengellenmesi için geliştirilmiştir. Kücücük yapısı ve her kulağa uygunluğu içinberaberinde gelen dört farklı boyda kulaklık silikonlarıyla, siz müziğin içindekaybolurken şehrin gürültüsünü sizden uzak tutar.

Teknik Özellikler

Renk

Siyah-Beyaz

Jak Girişi

3,5 mm

Ses basınç seviyesi(SPL)

119 dB

Kullanım Şekli

Kulakiçi

Empedans

28 Ohm

Frekans Aralığı (Kulaklık)

17 Hz – 20 kHz

Kablo Uzunluğu

1.2 m

Ağırlık

15 gr

THD, Toplam Harmonik Bozulma (SPL)

%0.5

Bağlantı

KabloluKUTU İÇERİĞİ
CX 1.00
Dört farklı boyda kulaklık pedi (XS, S, M, L)
Kutu içeriği: 1 çift Medium Boy Sünger Uç

Comply ve Comfort Serisi

Comfort Serisi Köpük Uçlar daha rahat kullanım ve izolasyon içintasarlanmıştır. Bütün Comply™ Köpük uçlar rahattır, fakat bu uçlar özel birküresel şekille kulak kanalınıza yapılan basıncı azaltır. Eğer kulak içikulaklığınız uzun süre kullanımda kulağınızı acıtıyorsa, Comfort uçlar tam sizegöre.
En iyi kullanım alanları: günlük kısa seyahatler yapanlar, yolcular,odyofililer, müzik tutkunları ve ofis çalışanları.

Maksimum Kulak Konforu
Comply™ kulak içi kulaklık uçları kulak kanalına daha az baskı yaparak uzundinleme seanslarında konfordan ödün vermemek için yuvarlak hatlı tasarımasahiptir. Vücut ısısıyla aktif hale gelen hafızalı köpük sayesinde oldukçayumuşak ve konforlu dinletiler sizi bekliyor. Comply™ Köpük silikondan 30 katdaha yumuşaktır, bu yüzden de silikonun yarattığı rahatsızlık ve yorgunluğa sebepolmaz.

Dış Gürültü İzolasyonu
Comply™ dış gürültüleri ve çevreden kaynaklı dikkat dağılımlarını önlemek içinözel bir kulak kanalı izolasyonu sağlaması için tasarlanmıştır. Müziğinizinsesini dış sesleri önlemek için rahatsız edici seviyelere yükseltmeden müziğintadını çıkarın. Comply™ kulaklık uçları silikon uçlara göre iki kat daha fazlaizolasyon sağlar.

Üstün Ses Tecrübesi
Mükemmel kulak içi akustik izolasyon ile, Comply™ kulaklık uçları saf sesidirekt kulağınızın içine taşır. Güçlendirilmiş bas ile dinleme tecrübenizi enüst düzeye çıkarın. Bütün yüksek ve alt frekanslarıyla müziği duyulmasıgerektiği gibi duyun.

Sağlam Kulak Kanalı Oturuşu
Hafızalı köpük genişleyerek, her kullanıcının kulak kanalını doldurur ve kulakiçinde sağlam duruş için kulak kanalına tam olarak oturur. Kulaklığınızınyerinde kalacağına emin olabilirsiniz.

WaxGuard™ Kulak Salgısı Koruması

Tsx-serilerinde olan WaxGuard, kulak salgısını ve biriken parçalarıkulaklığınızın ses portundan girmesini engelleyen, kulaklık ucunun içineyerleştirilmiş, akustik olarak transparan bir filtredir.


Özellikler:

 • Güçlü bas ses
 • Minimal, ergonomik tasarım
 • Dört farklı boyda kulaklık pedi (XS,S, M, L)
 • Siyah ve beyaz renk seçeneği
 • 2 yıl garanti

Teknik Özellikler:

 • Renk: Siyah, beyaz
 • Empedans: 28 ohm
 • Frekans cevabı: 17Hz – 20kHz
 • Ses basınç seviyesi (SPL): 119 dB
 • THD, Toplam harmonik distorsiyon: <0.5 % (1kHz, 100 dB SPL)
 • Jak girişi: 3.5mm
 • Kablo uzunluğu: 1.2m
 • Ağırlık: 10g
 • Beraberinde Gelenler:
 • CX 1.00
 • Dört farklı boyda kulaklık pedi (XS, S, M, L)

- sennheisersepette -

Ürün Yorumları