Sennheiser Comply TX400 Model Kulaklık Süngeri - Large Boy

Ürün Kodu: 1000665
- GTIN: 0655942190397
94,61 TL

Önceki: 96,90 TL

%2 İNDİRİMLi
 
SATIN AL
Sennheiser
Garantili

Ürün Bilgisi

Sennheiser Comply TX400 Model Kulaklık Süngeri - Large Boy Kulaklık Aksesuarı

 • HAKKINDA

  ABD’de, üstün kulak içi kulaklık yükseltmesi için patentli hafızalı köpük materyallerinden üretilmiştir

  Isolation Serisi ile (T/Tx-Serisi) Köpük uçlar tamamen gürültü izolasyonu üzerine yoğunlaşılmıştır. Bu gürültülü dünyada, neyi duymak ve neyi duymamak istediğinizi kontrolünüz altına alın. Bu özel, mermi şekilli, koni tasarımlı kulaklık ucu kulak kanalınızı mükemmel bir biçimde kapatarak ve bunun sonucunda dış dünyaya ait gürültüleri engelleyerek, berrak ve zengin sesin kulağınıza ulaşmasını sağlar. Ne duymak isterseniz onu duyun, duymak istemediklerinizi değil.

  Kimler İçin: gürültü izolasyonu arayan günlük kullanıcılar, müzisyenler ve atletler.

  Maksimum Gürültü İzolasyonu

  Comply™ dış gürültüleri ve çevreden kaynaklı dikkat dağılımlarını önlemek için özel bir kulak kanalı izolasyonu sağlaması için tasarlanmıştır. Müziğinizin sesini dış sesleri önlemek için rahatsız edici seviyelere yükseltmeden müziğin tadını çıkarın. Comply™ kulaklık uçları silikon uçlara göre iki kat daha fazla izolasyon sağlar.

  Üstün Ses Tecrübesi

  Mükemmel kulak içi akustik izolasyon ile, Comply™ kulaklık uçları saf sesi direkt kulağınızın içine taşır. Güçlendirilmiş bas ile dinleme tecrübenizi en üst düzeye çıkarın. Bütün yüksek ve alt frekanslarıyla müziği duyulması gerektiği gibi duyun.

  Sağlam Kulak Kanalı Oturuşu

  Hafızalı köpük genişleyerek, her kullanıcının kulak kanalını doldurur ve kulak içinde sağlam duruş için kulak kanalına tam olarak oturur. Kulaklığınızın yerinde kalacağına emin olabilirsiniz.

  Yumuşak Konfor

  Vücut ısısıyla aktif hale gelen hafızalı köpük sayesinde oldukça yumuşak ve konforlu dinletiler sizi bekliyor. Comply™ Köpük silikondan 30 kat daha yumuşaktır, bu yüzden de silikonun yarattığı rahatsızlık ve yorgunluğa sebep olmaz.

  WaxGuard™ Kulak Salgısı Koruması

  Tx-serilerinde olan WaxGuard, kulak salgısını ve biriken parçaları kulaklığınızın ses portundan girmesini engelleyen, kulaklık ucunun içine yerleştirilmiş, akustik olarak transparan bir filtredir.

Ürün Yorumları

Taksit Planı 3 Taksit
advantage 32.80 TL x 3

Toplam: 98.39 TL

axess 32.80 TL x 3

Toplam: 98.39 TL

bonus 32.80 TL x 3

Toplam: 98.39 TL

cardfinans 32.80 TL x 3

Toplam: 98.39 TL

maximum 32.80 TL x 3

Toplam: 98.39 TL

paraf 32.80 TL x 3

Toplam: 98.39 TL

world 32.80 TL x 3

Toplam: 98.39 TL

TL x

Toplam: TL