Seagate 4-Bay Disksiz NAS Depolama Ünitesi (STCU200)

Ürün Kodu: 760738
- GTIN: 7636490057144
Seagate
Garantili

Ürün Bilgisi

Seagate DİSKSİZ NAS 4-BAY STCU200 VERİ DEPOLAMA ÜNİTESİ NAS Depolama Ünitesi

Seagate NAS OS 4 Her İşte Organize Olmanızı Sağlar

Bu sorunsuz, kolay anlaşılır arabirimle birden fazla cihazı gayet kolay yapılandırıp kurun. Dizüstü veya masaüstü iş istasyonundan ya da tabletinizden veya akıllı telefonunuzdan da aynı şekilde, projelerinize erişip güvenli biçimde sorunsuzca çalıştırmanız için Seagate NAS OS 4, NAS yazılımının en iyi özelliklerini kullanır.


Merkezi Yüksek Kapasite

2 TB'tan 20 TB'a kadar depolama kapasitesi arasından size hangisinin uygun olduğuna karar verin. Dijital varlıklarınızı merkezileştirmeye başlayarak bunların tümüne şirketten veya her yerden güvenle erişebilirsiniz.

Güvenebileceğiniz Performans

Mükemmel dosya aktarım performansıyla Seagate NAS, şirket profilinize kolaylıkla uyum sağlayarak BT departmanına gerek olmaksızın 25 adede kadar kullanıcıyı sürekli bağlı tutar.

Uzaktan Çalışıyorsunuz, Dosyaya mı İhtiyacınız Var? Sdrive'ı kullanın.

Seagate Sdrive™, işyeri dışındaysanız ve bir dosyayı almanız veya göz atmanız gerekiyorsa, NAS'a bağlanmanın en kolay yoludur. Masaüstü veya dizüstü bilgisayarınızdan Sdrive simgesine tıklayarak (Bilgisayar'dan veya Finder'dan) NAS'a erişebilirsiniz. Dosyaları sürükleyip bırakın veya söz konusu dosyayı aratın ve doğrudan yerel uygulamasıyla açın. Akıllı telefonunuzdan da Sdrive ile güvenle ve kolayca dosyalarınıza erişebilirsiniz.

Güvenilirlik Yerleşik Özellik

NAS, 5 TB'a kadar olan kapasitelerde özellikle Seagate'in NAS için optimize edilmiş disklerini kullanır. NAS HDD'ler, 7/24 çalışan NAS uygulamaları için özel olarak tasarlanmıştırstandart masaüstü sabit disklerden çok daha fazla güvenilirdir. Daha ileri titreşim toleransı ve gelişmiş yönetim yetenekleriyle sektörün lideri NAS HDD'lerin kullanılmasıyla, doğru bileşimi bulabilmeniz için birkaç optimum güç ve performans profilini destekler.

Aradığınız Uygulamalar Bunlar

Gerçekten. Her şey için bir uygulama var sanki ve NAS'taki uygulamalar işin yürümesini daha da kolaylaştırıyor. İzleme uygulamasına, anti virüs uygulamasına ve buluta yedeklemenize olanak sağlayan müthiş uygulamaya bir göz atın. . . diğerleri de yolda.Tür: NAS Depolama
Boyutu: Masaüstü
3.5inç Yuvası: 4
Disk Yuva Arttırılabilir: Hayır
Maks.Kapasite: 24 TB
RAID Desteği: RAID 0/1
RAID Desteği: RAID 10
RAID Desteği: RAID 5
RAID Desteği: RAID 6
Bağlantı: Ethernet (Gigabit)
Bağlantı: USB 3.0
Ek Özellikler: DLNA
Ek Özellikler: FTP Server
Ek Özellikler: JBOD

Renk: Siyah

Ürün Yorumları