Scholl Valenka Kit 2'li Yedek Ayak ve El Bakımı

Model: Valenka Kit 2'li Yedek
Hızlı Kargo
  • Scholl Valenka Kit 2'li Yedek Ayak ve El Bakımı
12,90KDV
Dahil
+ Kargo Bedeli: ₺2,95 %49 İNDİRİMLİ Önceki Fiyat: 25,37 TL

Scoll Valenka Kit 2'li Yedek

Güzelliğin ilk şartı bakımlı olmaktan geçer. İngiltere nin bir numaralı ayak bakım ürünü Scholl Valenka Kit Elektronik Ayak Törpüsü Pedi Türkiye ye geldi.

Her anlamda güzelliğine önem gösteren ve bakımlı olmayı altın kural haline kadınların artık ayakları da bakıma kavuşuyor. Ayaktaki sertleşmiş deriyi bir dokunuşta temizleyen ve kadifemsi yumuşaklığa kavuşturan Scholl Valenka Velvet Elektronik Ayak Törpüsü Pedi ilk kez Buse Terim tarafından duyuruldu. Sonrasında ise Ayaklarınıza Kapanacaklar ilanında sırada bekleyen insanlar ile de dikkatleri üzerine çeken Scholl Valenka Elektronik Ayak Törpüsü Pedi ayak güzelliğinde yeni bir dönem başlattı.

Deneyenlerin pozitif yorumlarıyla dilden dile yayılan Scholl Valenka Velvet Elektronik Ayak Törpüsü Pedi’ni denedikten sonra farkı hissedeceksiniz. 360 derece dönebilen özel geliştirilmiş silindir başlığı sayesinde kendinize birkaç dakika ayırmanız yeterli olacaktır. Üstelik hayalini kurduğunuz ayaklara evinizde sahip olabilirsiniz.Her adımında güzel hissetmek isteyen kadınlara tavsiyemiz; Scholl Valenka Velvet Elektronik Ayak Pedi.

Yükleniyor...
12,90KDV
Dahil
+ Kargo Bedeli: ₺2,95 %49 İNDİRİMLİ Önceki Fiyat: 25,37 TL
Hızlı Kargo: içinde sipariş verin, Bugün kargoya verelim.