• Scholl Topuk Çatlağı Giderici Krem Vücut ve Cilt Bakımı

Scholl Topuk Çatlağı Giderici Krem Vücut ve Cilt Bakımı

Ürün Bilgisi (Ürün Kodu: 845986)

Topuklarınız 7 günde bebeksi yumuşaklıkta

Dr. Scholl Topuk ÇatlağıKremi, yaza sağlıklı ve mükemmel görünümlü topuklarla girmek isteyenler için hızlı ve ideal bir çözüm.

Topuktaki cilt için özel olarak yoğunlaştırılarak formüle edilmiş olan Dr. Scholl Topuk Çatlağı Kremi; 3 gün içinde çatlaklarda gözle görülür düzelme, 7 gün içinde ise eksiksiz onarım sağlıyor.
Kuru ve çatlamış ciltlerde etkili olduğu klinik olarak kanıtlanan Dr. Scholl Topuk Çatlağı Kremi alerjiye neden olmuyor ve tamamen kokusuz. Bu açıdan şeker hastaları ve hassas ciltler için de çok uygun.

Şeker hastaları için ve hassas ciltler için uygundur.

Topuk çatlakları en sık rastlanan ayak problemlerinden biridir. Özellikle bayanlar için kozmetik olarak rahatsızlık verirken, bazen de ağrı problemine neden olurlar. Topuk çatlakları kolaylıkla mikroorganizmalara giriş kapısı oluşturur ve bacak derisinde kızarıklık, şişlik, ağrı ile seyreden bir bakteri enfeksiyonuna neden olabilirler.

  • Scholl Topuk Çatlağı Giderici Krem, Hücre çoğalmasına katkıda bulunarak ve cilt onarımını güçlendirmek için doğal bir iskele inşa ederek vücudun doğal onarım sürecine yardımcı olduğu bilimsel olarak kanıtlanmıştır
  • K+ içerir
  • 3 gün içerisinde görünür iyileşme sağlar

Ürün Yorumları