Şarjlı Süpürge

2 Şarjlı Süpürge Var
Filtrele

Şarjlı Süpürgeler

Evlerin vazgeçilmez ürünü şarjlı el süpürgesi farklı modelleriyle kategori altında sizlerle buluşuyor.

Şarjlı Süpürge
Webdenal’ın ödeme avantajları ile birbirinden kaliteli modellere sahip olan Arnica, Electrolux, Rowenta, Bosch, Delonghi, Dyson, Homend, Hoover, Kendwood gibi önde gelen şarjlı elektrik süpürgesi markalarına kolayca sahip olabilirsiniz. Kategori altındaki şarjı süpürge tavsiyeleri ıslak, kuru ile el ya da dik ürünler arasında çeşitlilik gösteriyor. Şarjı süpürge çoğunlukla ev temizliğinde tercih ediliyor ancak araç içi temizliğinde kullanılması amacıyla tasarlanan 12 V şarjlı süpürgelere de yer veriliyor.

Araç Şarjlı Islak Kuru El Süpürgesi
Aracınızın içini temizlemek amacıyla kullanabileceğiniz süpürgeler pratik açma kapatma düğmesi, şarj gösterge ışıkları, uzun ömürlü ve yıkanabilir filtreleri, ıslak kuru kullanımları, araç içerisinde şarj edilebilir olanakları, duvara monte edilebilme imkanı, duvara monte edilebilen şarj aparatı,alternatif süpürme uçları, ergonomik dizayn ile siz araç tutkunlarına sunuluyor.

Şarjı Süpürge Markaları
Tercih edilen markalar şarjlı süpürge kategorisi altından filtrelenebiliyor. Bosch şarjlı süpürge, Fakir şarjlı süpürge, Philips şarjlı süpürge ve Electrolux şarjlı süpürge modellerine bu özellik sayesinde hızlıca erişim sağlanabiliyor. Kararsız kaldığınızda Webdenal.com ürün karşılaştırma özelliği ile modelleri tüm teknik özelliklere göre tek bir sayfa altında karşılaştırabilirsiniz.

Dik Şarjlı Süpürge
Taşıma sapına sahip dik şarjlı süpürge modelleri de yine bu kategori altında tüketiciler ile buluşuyor. Bu modeller uzun kullanım süreleri, yıkabilir filtreleri, dikey park pozisyon özelliği, led göstergeleri, kauçuk tekerlekleri, yüksek toz kapasitesi, torbasız dizaynları, sert zemin temizleme modları,halı ve turbo modu, kolay toz boşaltma seçeneği, taşıma sapı, hızlı şarj özelliği, hareketli elektronik fırça seçeneği ile diğer taşıma sapsız modellerden ayrılıyor.

Şarjı Süpürge Fiyatları
Sahip olduğu teknolojik özellikler, ıslak kuru seçeneği, saplı ya da sapsız tercihine göre şarjlı süpürge fiyatları farklılık gösteriyor. Kategori altındaki modeller fiyatlarına göre artan ya da azalan sıralama ile görüntülenebiliyor. Tüm bu alternatif ürünler arasında seçim yapmak size kalıyor. Webdenal.com satın alma sürecinde, tercih ettiğiniz şarjlı süpürge ürün fiyatı birçok bankanın kredi kartına 9 takside kadar bölünebiliyor. Böylelikle cazip satın alma koşulları, hızlı teslimat seçeneği ile herkes şarjı süpürge sahibi olabiliyor.
Şarjlı süpürge seçerken ürünün yıkanabilir filtre donanımına, pil göstergesine, ıslak-kuru özelliğine ve hazne genişliğine dikkat etmenizde fayda vardır.
Ürünün filtre donanımı, yıkanabilir olduğu takdirde daha uzun ömürlü ve hijyenik temizlik yapmanızı sağlar. Pil göstergesi ise ürünün kalan şarj miktarını göstererek temizliğinizin yarıda kalmasına engel olur.
Şarjlı süpürgeler; toz torbalı, su filtreli ve siklonik gibi farklı modellerde üretilir. Günümüzde emiş performansında düşüş yaşatmayan multi siklon modeller de mevcuttur. Şarjlı süpürge özellikleri, markalara göre değişiklik gösterir. Rowenta, Arçelik, Bosch gibi seçkin markaların farklı performanslarda dizayn edilen şarjlı süpürge seçenekleri vardır.
Müşteri memnuniyetini ve güvenilir alışveriş deneyimini ön planda tutan Webdenal tarafından sunulan kargo, kredi kartı ile ödeme ve taksit avantajlarından faydalanarak siz de dilediğiniz ürüne kolaylıkla sahip olabilirsiniz.