• Sandisk 64GB Connect Kablosuz Medya Sürücüsü (SDWS1-064G-E57)

Sandisk 64GB Connect Kablosuz Medya Sürücüsü (SDWS1-064G-E57)

Ürün Bilgisi (Ürün Kodu: 706595)

Sandisk Kablosuz Media Drive 64gb W USB Bellek

 • SDWS1064GGA46-SanDisk Kablosuz Media Drive 64GB W

 • CEBINIZE SIĞABILECEK BÜYÜKLÜKTE MOBIL MEDYA MERKEZI
  SanDisk Connect Kablosuz Medya Sürücüsü, gerçek anlamda hareketli bir yaşam tarzı için cebinize sığan bir mobil medya merkezidir. Kablo yığınları ya da İnternet bağlantısı olmadan, beşe kadar akıllı telefon ve tablet arasında çantanızda ya da ek yük kutusunda olsa dahi SanDisk Connect Kablosuz Sürücü ile doğrudan HD filmleri ve müzikleri yayınlayın, bunlara erişin, videoları kaydedin ve fotoğraflara göz atın.HAREKETLI MEDYA MERKEZINIZArtık eğlence kitaplığınızı, fotoğraf koleksiyonunuzu ve ofisinizi gittiğiniz her yere yanınızda götürebilirsiniz. SanDisk Connect™ Kablosuz Ortam Sürücüsü, cebinize sığabilecek kadar küçük ve içeriğinizi depolayabileceğiniz kadar büyüktür.

 • GIGABAYTLARCA1 BOŞ ALAN

  SanDisk Connect Kablosuz Ortam Sürücüsü cebinizde (veya odanın karşı tarafındaki sırt çantanızda) bulundukça, içeriğinize dilediğiniz zaman telefonunuz, tabletiniz veya bilgisayarınızdan ulaşabilirsiniz3; herhangi bir şeyi prize takmanıza, kabloları bağlamanıza veya kullanım ücretleri ödemenize gerek kalmaz.

  KAYDEDIN VE EN IYI ARKADAŞLARINIZLA AYNI ANDA PAYLAŞIN

  SanDisk Connect Uygulamasını mobil telefonunuza indirdiğiniz zaman, bir videoyu2 beş arkadaşınıza aynı anda iletebilir veya bir sunumu iş arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Kablosuz olarak.

  AKILLI TELEFON VEYA TABLETINIZDE DAHA FAZLA ALAN

  Telefonunuzla çektiğiniz tüm fotoğraflar için düşünmenizi gerektirmeyen bir fotoğraf yedekleme planına sahip olduğunuz için rahatça nefes alabilirsiniz.

  TEK BIR ŞARJ IŞLEMI ILE SEKIZ SAATLIK ÖZGÜRLÜK

  SanDisk Connect Kablosuz Medya Sürücüsü, tek bir şarj işlemi ile bu süreçte ne yaparsanız yapın 8 saatlik aktif çalışma süresi sunar4. Bu da sizi Londra'dan Dubai'ye veya San Francisco'dan Kauai'ye götürecek kadar yeterli bir eğlence sağlar.

 • Kapasite: 64 GB
 • Arabirim: Wi-Fi
 • Kablolara veya internete gerek duymadan beş akıllı telefon ve tablete kadar video ve fotoğraf saklayın, HD videolar ve müziklere erişin ve onları yayınlayın.

Ürün Yorumları