SanDisk Sdssdck-aaa-g27 Sandısk Ssd Standart Converter Kıt

Ürün Kodu: 837795
- GTIN: 0619659087630
SanDisk Türkiye
Garantili

Ürün Bilgisi

SanDisk Sdssdck-aaa-g27 Sandısk Ssd Standart Converter Kıt Çevirici Adaptör

KATI HAL SÜRÜCÜSÜNE KOLAY GEÇIŞ YAPIN

SanDisk SSD Dönüştürme Seti ile katı hal teknolojisine kolayca yükseltin. Kendin yapçılar veya bilgisayar tutkunları için ideal olan bu set, bilgisayarınızın sabit sürücüsünü yeni bir katı hal sürücüsü (SSD) ile değiştirmeniz için gereken tüm araçları içerir. Set, yeni SSD'nizi kurmak ve eski sabit sürücünüzdeki tüm verileri aktarmak için gereken tüm donanımı ve veri taşıma yazılımını içerir.

SSD KURULUMU IÇIN GEREKEN TÜM DONANIMI İÇERIR

SanDisk SSD Dönüştürme Seti, SSD'nizi (ayrıca satılır) masaüstü veya dizüstü bilgisayara kurmak için gereken, SATA kablosu, montaj braketi, vidalar ve tornavida gibi her türlü donanımı içerir. Montaj braketi her çeşit 3,5 inç SSD'ye uygundur ve sürücünüzü güvenle yerinde tutmak için tasarlanmıştır. Set ayrıca, mevcut sabit sürücünüzdeki verileri kolayca SSD'nize taşımanızı sağlayacak bir USB-SATA kablosu da içerir.

HIZLI KURULUM IÇIN TAKIBI KOLAY KILAVUZ

Tüm adımları içeren faydalı bir kılavuz, kurulum süresince her adımda size yardımcı olacaktır. SSD'nizi brakete monte edin, braketi bilgisayar sürücü yatağına vidayla sabitleyin ve birlikte verilen SATA kablosunu kullanarak SSD'yi güç kablosuna ve SATA bağlantı noktasına bağlayın. Hızlı kurulum kılavuzu sistemi hızlıca kurup kullanmanıza yardımcı olacaktır.

VERILERINIZI VERI TAŞIMA YAZILIMI ILE KOLAYCA AKTARIN

SanDisk SSD Dönüştürme Seti, mevcut sabit sürücünüzdeki dosyaları yeni SSD'nize kopyalayan pratik bir veri taşıma yazılımıyla sunulmaktadır. Bu yazılım, aralarında kişisel dosyalarınızın, programların ve işletim sisteminizin de bulunduğu tüm verilerinizi sorunsuz bir şekilde yeni sürücünüze aktarır. Bu sayede, dosyalarınızı elle aktarma ve işletim sisteminizi yeniden kurma zahmetinden kurtulursunuz.

Bilgisayar Sistem Gereksinimleri:CD-ROM sürücüsü, 128 MB RAM, Pentium® II İşlemci ve üzeri, USB Bağlantı Noktası;

Desteklenen PC İşletim Sistemleri:Windows® 7, Windows Vista® ve Windows XP

Mac İşletim Sistemi Gereksinimleri:CD-ROM Sürücüsü, 64 MB RAM, PowerPC G3 veya üzeri, USB Bağlantı Noktası;

Desteklenen Mac İşletim Sistemleri:Mac OS X 10.2 veya üzeri

Ürün boyutları:136,40 x 132, 33 x 32,51 mm

Ürün ağırlığı:183,00 g

Ürün Yorumları