SanDisk 128GB Extreme PRO microSDXC

Ürün Kodu: 959003
- MPN: SDSQXPJ-128G-GN6M3
- GTIN: 0619659143800
SanDisk Türkiye
Garantili

Ürün Bilgisi

SanDisk 128gb Extreme Pro Msdxc Sdsqxpj-128g-gn6m3 Micro SD Kart

KTARIM SÜRESINI BÜYÜK ÖLÇÜDE AZALTIR

SanDisk Extreme PRO microSDXC UHS-II Kart, 275 MB/sn.ye kadar** aktarım hızı sunar, böylece videolarınıza hiç olmadığı kadar hızlı ulaşırsınız. Uygun aktarım için pakete dâhil olan USB 3.0 okuyucuyu kullanın ve en büyük 4K UHD video dosyalarınızda bile performans sorunundan kurtularak keyfini çıkarın2. Sonunda bellek kartınız size ve yaşam tarzınıza uyum sağlayabilir! Flash bellek depolaması liderinin bu kartı aksiyon kamerası, drone, yüksek performanslı kamera veya akıllı telefonunuzdan 4K UHD videolarınızı2 aktarmak için idealdir.

SanDisk® ürünleri en yüksek standartlarda üretilmiş ve titizlikle test edilmiştir. Her SanDisk ürününün seçkin kalitesinden, performansından ve güvenilirliğinden emin olabilirsiniz.


275 MB/SN.YE KADAR DÜNYANIN EN YÜKSEK AKTARIM HIZLARI

275 MB/sn.ye** kadar çıkan SanDisk Extreme PRO microSD UHS-II Kart, daha önce görmediğiniz en yüksek aktarım hızı sağlar. Kartınızdaki içeriği boşaltmak son derece kolaydır. Dosyalarınızın aktarılmasını beklerken harcadığınız zamanı ise günün geri kalanına ekleyebilirsiniz.


4K UHD VE FULL HD VIDEO YAKALAMA

Bu kartın Sınıf 10 ve UHS Hız Sınıfı 3 (U3)1 dereceleri, mükemmel Full HD ya da 4K UHD videolar çekmenizi sağlar2. Bu, videolarınızın en son yüksek çözünürlük standartlarını karşılayabileceği ve 4K UHD TV ekranlarda ve monitörlerde harika görüneceği anlamına gelir.


USB 3.0 OKUYUCU DÂHIL

Dizüstü veya masaüstü bilgisayarınıza uygun en yüksek aktarım performansını sağlamak için dâhili USB 3.0 okuyucuyu kullanın.


ZORLU ORTAMLARDA KULLANIM İÇIN DAYANIKLI TASARIM

SanDisk Extreme PRO microSDXC UHS-II Kartlar darbeye, sıcaklığa, suya ve X-ray'e karşı dayanıklıdır4, böylece bellek kartınızın dayanıklılığı hakkında endişelenmeden maceranızın tadını çıkarabilirsiniz.

RESCUEPRO® DELUXE YAZILIM ILE KOLAY DOSYA KURTARIMI

Kart, RescuePRO® Deluxe veri kurtarma yazılımı indirme teklifiyle birlikte sunulur6. Bu yazılım, yanlışlıkla silinen dosyaların kurtarılmasını kolaylaştırır (indirilmesi gerekir).


  • Üretici Kodu: SDSQXPJ-128G-GN6M3
  • Kapasite:128GB
  • Adapter/Çevirici:Yok

Ürün Yorumları