SanDisk Extreme Plus 128GB MicroSD Kart

Ürün Kodu: 958692
- MPN: SDSQXBG-128G-GN6MA
- GTIN: 0619659154615
SanDisk Türkiye
Garantili

Ürün Bilgisi

SanDisk 128g Extreme Plus Msdxc Sdsqxbg-128g-gn6ma Micro SD Kart

DOĞRU KAMERA. DOĞRU KART. 4K ULTRA HD'YE HAZIR1.

Yaşam tarzınız son derece hazırlıklı olmayı gerektirir. SanDisk Extreme PLUS microSDHC ve microSDXC UHS-I kartlar, siz gözlerinizi sımsıkı kapamışken bile maceranızın göz alıcı ayrıntılarla kaydedilmesi için ihtiyaç duyduğunuz hızı, kapasiteyi, dayanıklılığı ve kaliteyi sunar. Şimdi UHS Hız Sınıfı 3 (U3)2 ve Video Hız Sınıfı 30 (V30) ile derecelendirilen bu hızlı ve yüksek performanslı kart, Android™ tabanlı akıllı telefon, tablet veya aksiyon kameranızla işbirliği yaparak unutulmaz 4K Ultra HD videolar kaydedip paylaşmanıza olanak tanır. 32 GB ila 128 GB3 kapasitelerde mevcuttur.


  • Android™ akıllı telefonlar ve tabletler ve değiştirilebilir lensli kameralar için
  • 4K UHD ve Full HD Video 1 kaydeder
  • Daha hızlı uygulama performansı1 için A1 sınıfı
  • Daha hızlı aktarma ve kayıt için 100/90 MB/s’ye5 kadar okuma/yazma hızları
  • Darbeye, ısıya, suya ve röntgen ışınına dayanıklı 4


CIHAZLARINIZLA UYUMLU

SanDisk kartları akıllı telefonlarla, tabletlerle, drone’larla, değiştirilebilir lensli kameralarla ve aksiyon kameralarıyla mükemmel çalışır.

EN İYI KALITEDE AKTARMA IÇIN 100 MB/s5 DÜZEYINE KADAR HIZLAR

SanDisk Extreme PLUS microSD™ UHS-I Kartları daha fazla sayıda fotoğraf çekmenize ve daha da hızlı aktarmanıza olanak sağlar. 100 MB/s’ye5 kadar yüksek okuma hızları, yüksek çözünürlüklü görüntüler içeren büyük dosyaları ve 4K UHD videoları1 aktarırken size zaman kazandırır. 90 MB/s’ye5 kadar yazma hızları hızlı hareket fotoğrafları çekmenize ya da sürekli çekim modunda fotoğraf çekmenize olanak verir.

A1 İLE UYGULAMALARI DAHA HIZLI YÜKLEYIN

A1 sınıfı, SanDisk Extreme® PLUS microSD kart, daha iyi akıllı telefon performansı sağlayan daha hızlı uygulama açma ve performansı sağlayan şekilde uygulamalar için optimize edilmiştir.

4K UHD1 READY

UHS Hız Sınıfı 3 (U3) ve UHS Video Hızı Sınıfı 30 (V30)2 hızlarıyla,SanDisk Extreme PLUS microSD UHS-I Kartlar, kesintisiz 4K UHD ve Full HD video1 çekmenizi sağlar. Bu da onu, fotoğraf karelerini atlamadan, açık hava maceraları, hafta sonu seyahatleri veya spor etkinlikleri için ideal kart yapar.


ZORLU KOŞULLAR IÇIN TASARLANDI

Anılarınızı küçük kazalardan korumak için dayanıklılığı test edilmiştir—su geçirmez, darbeye dayanıklı, röntgen ışınına dayanıklı, sıcaklığa dayanıklı4. Telefonunuzu, tabletinizi ve fotoğraf makinenizi dağlara, denize, çöllere götürebilirsiniz. Cihazınız bu şartlara dayanamayabilir, ancak SanDisk bellek kartınız bu şartlarda bile kullanılabilecektir.

ÇOK YÖNLÜ KULLANIM İÇIN SD BAĞDAŞTIRICISI

Bu kart uygun bir SD™ kart adaptörüyle verildiği için, SD kart yuvası olan tüm cihazlarda kartı kullanarak veri alabilir ve bu verilere erişebilirsiniz. Bellek kartınızı SD destekli fotoğraf makineleri, kameralar, tabletler ve dizüstü bilgisayarlarda kullanabilirsiniz.

Kapasite128 GB
Okuma Hızı 100 MB/s
Yazma Hızı 90 MB/s
Biçim EtkenimicroSDXC
Video HızıC10, U3, V302
SD BağdaştırıcıEvet

Ürün Yorumları