SanDisk 32gb Extreme Micro Sdhc Sdsqxaf-032g-gn6aa

Ürün Kodu: 958693
- GTIN: 0619659155100
SanDisk Türkiye
Garantili

Ürün Bilgisi

SanDisk 32gb Extreme Micro Sdhc Sdsqxaf-032g-gn6aa Micro SD Kart

 • Kapasite: 32 GB
 • Okuma Hızı: 100MB/s5
 • Yazma Hızı: 60MB/s5
 • Video Hızı: C10, U3, V304
 • Biçim Etkeni: microSDHC
 • HIZLI AKTARMA, UYGULAMA PERFORMANSI VE 4K UHD IÇIN ÇOK YÜKSEK HIZLARAndroid tabanlı akıllı telefon, değiştirilebilir lens kamera, drone veya GoPro® aksiyon kameranızla daha hızlı hareketleri yakalayın ve daha fazla Full HD ya da 4K UHD video2 çekin. SanDisk Extreme microSD UHS-I Kartlar zorlu çevre koşullarında bile sıra dışı dayanıklılık için sağlam biçimde üretilmiştir4. Çok yüksek hızlar, maceranın her ayrıntısını yakalamanızı sağlar ve cihazlar arasında videolarınızı aktarırken bekleme sürenizi azaltır. 32 GB ila 128 GB1 arasındaki depolama kapasiteleri, cihazınızın belleğini artırır ve 4K UHD video2 çekebilmenizi sağlar.
  • Yüksek ısı, su, darbe ve röntgen ışını gibi zorlu etkenlere dayanacak şekilde üretilmiştir3
  • 4K Ultra HD ve Full HD video kaydı ve oynatma özelliği sunar1
  • Yeni UHS Hız Sınıfı 3 (U3) ve 4K UHD4 için UHS Video Hızı Sınıfı 30 (V30) özelliklerine uygundur
  • 90 MB/sn.ye5 kadar olan okuma hızlarıyla daha hızlı aktarın
  • Heyecan verici anları yakalamak üzere daha fazla alan için 128 GB'a2 kadar
  İHTIYAÇ DUYDUĞUNUZ HIZEn iyi anlar hızlı geçer. SanDisk bellek kartları 90 MB/sn’ye5 kadar çok yüksek yazma hızlarıyla, her ayrıntıyı yakalamak için ihtiyaç duyduğunuz hızı sağlar. Yüksek yazma hızları, fotoğraflarınızı ve videolarınızı kartınıza aktarırken beklediğiniz süreyi azaltır, böylece her zaman bir sonraki harika karenizi yakalamaya ve videonuzu takılmadan oynatmaya hazır olursunuz.4K UHD HAZIRUHS Hız Sınıfı 3 (U3) ve UHS Video Hızı Sınıfı 307 hızlarıyla (V30 yalnızca 32 GB ile 128 GB içindir) SanDisk Extreme microSDHC ve microSDXC UHS-I Kartlar, kesintisiz 4K UHD ve Full HD video2çekmenizi sağlar. Bu da onu, fotoğraf karelerini atlamadan, açık hava maceraları, hafta sonu seyahatleri veya spor etkinlikleri için ideal kart yapar.RESCUEPRO® DELUXE YAZILIM ILE KOLAY DOSYA KURTARIMIKart, RescuePRO® Deluxe veri kurtarma yazılımı indirme teklifiyle birlikte sunulur8. Bu yazılım, yanlışlıkla silinen dosyaların kurtarılmasını kolaylaştırır (indirilmesi gerekir). A1 ILE UYGULAMALARI DAHA HIZLI YÜKLEYIN
  A1 sınıfı, SanDisk Extreme® microSD kart, daha iyi akıllı telefon performansı sağlayan daha hızlı uygulama açma ve performansı sunacak şekilde uygulamalar için optimize edilmiştir.İHTIYAÇ DUYDUĞUNUZ DEPOLAMA ALANI MIKTARINI SEÇINİhtiyaç duyduğunuz kapasite miktarı sahip olduğunuz dosyaların türlerine, büyüklüklerine ve sayılarına bağlıdır. Yukarıdaki tablo size, her kapasite için kaç fotoğaf ve kaç saat video depolayabileceğinize ilişkin bir fikir verir.ÇOK YÖNLÜ KULLANIM İÇIN SD BAĞDAŞTIRICISIBu kart uygun bir SD kart bağdaştırıcısı ile birlikte sunulduğu için, SD kart yuvası olan tüm cihazlarda kartı kullanarak veri alabilir ve bu verilere erişebilirsiniz. Bellek kartınızı SD destekli fotoğraf makineleri, kameralar, tabletler ve dizüstü bilgisayarlarda kullanabilirsiniz.

Ürün Yorumları