SanDisk 16GB Secure Dijital High Kapasite SDHC Kart

Ürün Kodu: 303584
- GTIN: 0619659055646
SanDisk Türkiye
Garantili

Ürün Bilgisi

SanDisk 16GB Secure Dijital High Kapasite SDHC Kart SDHC

  • Kapasite: 16GB
  • Biçim Etkeni :SDHC
  • Video Hızı :C4

GÜVENILIRLIK VE PERFORMANS

SanDisk SDHC ve SDXC bellek kartları, standart bas-çek fotoğraf makineleriyle çekim yapmak ve sık kullandığınız fotoğraf ve videoları saklamak için harika bir seçimdir. SanDisk SDHC ve SDXC bellek kartları SDHC ve SDXC biçimlerini destekleyen fotoğraf makineleri, dizüstü bilgisayarlar, tabletler ve diğer cihazlarla uyumludur ve saatlerce HD1 videolar (720p) çekebilir.

SanDisk SDHC ve SDXC bellek kartları, günümüzün yüksek megapikselli dijital fotoğraf makinelerinin bellek taleplerini karşılayacak yeterlilikte depolama alanı sağlar. SDHC ve SDXC kartları, 4 GB'tan 64 GB'a2 kadar çıkan kapasitelerle, binlerce yüksek çözünürlüklü fotoğraf ve sevdiğiniz HD video kliplerini saklayabilir.

DIJITAL FOTOĞRAF MAKINENIZIN KAPASITESINI ARTIRIN: SanDisk SDHC ve SDXC bellek kartları, günümüzün yüksek megapikselli dijital fotoğraf makinelerinin bellek taleplerini karşılayacak yeterlilikte depolama alanı sağlar. 4 GB'tan 64 GB'a kadar kapasitelerde sunulan bu kartlar, yüksek çözünürlüklü binlerce fotoğraf ve tüm favori HD video kliplerinizi saklayabilir.

ŞARKI, VIDEO VE VERILER İÇIN DAHA FAZLA ALAN :SanDisk SDHC ve SDXC kartı, SDHC veya SDXC kart yuvalarıyla tüm cihazlara fazladan bellek ekler.

SAĞLAM TASARIM: En zorlu koşullara bile dayanacak şekilde tasarlanmış olan SanDisk SDHC ve SDXC bellek kartları3suya, darbeye ve röntgen ışınına dayanıklıdır. -13 ila 185 Fahrenhayt arası ısılarda çalıştırılabilir, böylece anılarınızı neredeyse tüm iklim koşullarında yakalayabilirsiniz. Cihazınız bu şartlara dayanamayabilir, ancak SanDisk bellek kartınız bu şartlarda bile kullanılabilecektir.

KOLAY REFERANS IÇIN YAZILABILIR ETIKET: SanDisk bellek kartlarının önünde dijital fotoğraflarınızı düzenlemenizi kolaylaştırmak için boş, yazılabilir beyaz bir alan bulunur.

GARANTI: 2 yıl


Ürün Yorumları