SanDisk Sddrk-121-b35 Mobilemate Duo Adp Reader

Ürün Kodu: 944678
- GTIN: 0619659059446
SanDisk Türkiye
Garantili

Ürün Bilgisi

SanDisk Sddrk-121-b35 Mobilemate Duo Adp Reader Kart Okuyucu

PC'LERINIZLE MOBIL CIHAZINIZ ARASINDA HER ZAMANKINDEN DAHA HIZLI DOSYALARI TAŞI

MobileMate Duo kart okuyucusu ve adaptörü, dosyalarınızı PC'niz ve herhangi bir microSD özellikli cihaz arasında kolaylıkla taşımanızı sağlar. Akıllı telefonlar ve tabletler için kompakt bir aksesuar olan bu çok yönlü okuyucu, microSD ™ kartınızı SD ana cihazlarıyla kullanmanızı sağlayan bir SD ™ kart adaptörü ile birlikte gelir.

TAK-ÇALIŞTIR KURULUM, YAZILIM GEREKTIRILMIYOR

MobileMate Duo kolay tak ve çalıştır kurulumuna sahiptir; ilave sürücü veya yazılım gerekmez. Dosyaları aktarmaya başlamak için microSD kartınızı bellek kartı okuyucusuna takın ve okuyucuyu bilgisayarınızın USB bağlantı noktasına takın.

YÜKSEK HIZLI DOSYA AKTARIMI IÇIN USB 2.0

USB 2.0 ile tamamen uyumlu olan okuyucu, dosyaları hızlı ve verimli şekilde aktarır. HD video gibi hantal dosyalar bile birkaç dakika içinde aktarılır.

KOMPAKT, ERGONOMİK TASARIM

Kompakt, cep boyutunda bir tasarıma sahip olan MobileMate Duo, nereye giderseniz gidin, microSD kartınızdan ve kartınızdan fotoğraf aktarmanızı sağlar. Bilgisayarınız için USB okuyucu veya yazıcılar ve kameralar için verilen SD adaptörü aracılığıyla aktarın.

SD ÇOK YÖNLÜ EKLENTİ ADAPTÖRÜ

Kart okuyucusu uygun bir SD kart adaptörü ile birlikte gelir, böylece herhangi bir SD özellikli cihazla microSD kartınızda depolanan verilere erişebilirsiniz. Bu adaptör, microSD, microSDHC ™ ve microSDXC ™ hafıza kartlarıyla uyumludur.

Form faktörü: MicroSD, microSDHC, microSDXC, kart formatlarıyla çalışır

SD Adaptörü: Evet

Nesil: USB 2.0

Ürün Yorumları