• Samsung  Wd12j8420gw/ah 12kg/8kg Kurutma 0li Çamaşır Makinesi

Samsung Wd12j8420gw/ah 12kg/8kg Kurutma 0li Çamaşır Makinesi

Ürün Kodu: 953904
Samsung Türkiye
Garantili

Ürün Bilgisi

Samsung Wd12j8420gw/ah 12kg/8kg Kurutma 0li Çamaşır Makinesi

12 kg Büyük Kapasite

Devasa 12 kg kapasite ile dağ gibi çamaşırı bir kerede yıkayabilirsiniz. Ev işlerine daha az zaman ayırarak bu kıymetli zamanın keyfini çıkartabilirsiniz.

Soğuk Suyla Yıkayın, Enerjiden Tasarruf Sağlayın

Eco Bubble™ teknolojisini* kullanarak düşük sıcaklıklarda çamaşırlarınızı yıkayabilir ve büyük miktarda enerji tasarrufu sağlayabilirsiniz. Köpükler çözünür ve deterjanı etkinleştirir; ve böylece çok daha hızlı bir şekilde kumaş içine işleyerek soğuk sayılacak suda (15 °C) etkin bir şekilde çamaşırlarınız yıkanır.

Kıyafetlerinizi Hava ile Temizleyin

Hava Yıkama teknolojisi kıyafetlerinizin kokusunu giderir ve böylece daima temiz kokarlar. Sadece ısıtılmış hava ile istenmeyen kokular giderilir ve su, deterjan veya diğer kimyasalların kullanımı ile bakteriler yok edilir.


Daha Geniş Açılır Daha Kolay Boşaltılır

Çamaşırların daha kolay makineye yerleştirilmesini ve makineden boşaltılmasını sağlayan metal çift menteşeli tam genişliğe sahip kapak daha geniş açılır. Çerçevesinin minimum seviyeye indirilmesi ve Kristal Mavi renk ile tamamlanmasıyla modern ortamlara mükemmel bir şekilde uyum sağlar.

Sessiz, Hızlı, Verimli? Siz Seçin

Eko Yıkama, Hızlı Yıkama veya Sessiz Yıkama programlarından birini ihtiyacınıza en iyi uyacak şekilde seçebilirsiniz. Elektrik fatura bedellerini düşürün ve çevre dostu olun veya çamaşırları çabucak yıkayarak kendinize zaman ayırın.

Daha Az Ses, Daha Az Titreşim

VRT Plus™ teknolojisi çamaşır yıkama esnasında sesi ve titreşimi azaltır.* VRT Plus™'in 3 Boyutlu Titreşim Algılayıcıları hızlı sıkma programlarında dahi tamburu mükemmel bir şekilde dengeleyerek ses ve titreşimi en düşük seviyede tutarlar.

Garanti Edilen Sağlamlık

Dijital İnvertör Motoru, üstün enerji verimliliği, minimum gürültü ve uzun süreli performans sağlar. 20 yıl* çalışmak üzere belgelendirilmiştir ve 10 yıllık garanti ile desteklenir.

Her Türlü Lekenin uzman Temizliği

Samsung çamaşır makinesinin 6 Özel Yıkama Döngüsü, farklı türdeki temizlemesi zor kir ve lekeleri hiçbir profesyonel bilgi veya karmaşık ayar gerektirmeden temizlemek için özel olarak tasarlanmış yıkama programlarıdır.

Sağlam ve Geriye Doğru Tam Açılan Menteşe

Kristal Mavi kapak Metal Kapak Menteşesi kapağın tam olarak açılmasını sağlar ve uzun ömürlüdür. Metal yapısı daha dayanıklı olmasını ve 170° açılmasını sağlar, böylelikle neredeyse tam olarak açılır ve çamaşır yerleştirmesi ve çıkartması çok daha kolaylaşır.

Kolay Problem Bulma

Akıllı Kontrol otomatik hata izleme sistemi problemleri algılar ve tanımlar. Bir akıllı telefon uygulaması yardımı ile problemin bulunmasını kolaylaştırır. Size vakitten tasarruf sağlarken servis çağırma maliyetinden de kurtarır.

Kimyasal Madde Kullanmadan Tambur Temizliği

En üst seviyede kolaylık sağlamak amacıyla, Eco Drum Clean teknolojisi önden yüklemeli çamaşır makinenizi sert kimyasal maddeler kullanmaksızın temiz tutar. Hatta temizliğe gereksinim olduğunda sizi otomatik olarak bilgilendirir.

Yıkama Kapasitesi: 12kg
Kurutma Kapasitesi: 8kg

Tasarım 

Gövde rengi: Beyaz
Kapak: Kristal Mavi
Panel Görünümü: Renkli LCD

Performans

Enerji Verimliliği Sınıfı: A
Energy Consumption (per cycle): 8,16 kWh
Water Consumption (cycle): 145 L
Sıkma Etkisi: A
Wash: A

Özellik

Sıkma Hızı: 1 400
Köpük teknolojisi: Var
Motor: Dijital İnvertör
VRT: VRT Plus
Tercih Modu: Var
Dil Ayarları: Var
Akıllı Kontrol: Var
Çocuk Kilidi: Var
Gecikmeli Bitirme: Var
Drying Time selector: Var

Devir

Bebek Kıyafetleri: Var
Pamuklu: Var
Günlük Yıkama: Var
Koku Giderme: Var
Eco Temiz Kazan: Var
Outdoor Kıyafetler: Var
Hızlı Yıkama:  Var
Durulama + Sıkma: Var
Özel Devir: Var
Süper Eco Wash: Var
Sentetik: Var
Yünlü: Var
Additional Cycle: Sanitasyon, Keten Kuru, Sentetik kuru
Option List:  Ön yıkama, yoğun, suya bastırma, Kolay ütüleme

Fiziksel Özellikler

Net Boyutu (GxYxD): 600 x 850 x 600 mm
Net Ağırlık: 82 kg

Ürün Yorumları